Дата и час: Вто Ное 19, 2019 5:14 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 11 от 13 [ 191 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Как се зарибихте по Анимето?
МнениеПубликувано на: Нед Апр 10, 2011 3:26 am 
Аватар

като бях 6 клас по Jetix даваха Naruto..... :baby: след тва се сетих че Yu-Gi-Oh :idea: е д/г нарисувано по същя начин... казах си "тука има нещо гнило..." :o след това като потърсих в нета :user: разбрах че нашите жълти азиатски братя правят така наречените "анимета" от там падна голяма мания и сега съм зависим.... :tv: дайте ми спринцовкаАА!ааа!@!! ъ-ъ-ъ.... искам да кажа... нов епизод на Bleach...

МнениеПубликувано на: Нед Авг 21, 2011 6:19 pm 
Аватар

Нямам никакви спомени :o
Винаги съм го харесвал, с достъпът до интернет запознах и да си утолявам жаждата за повече аниме

МнениеПубликувано на: Нед Авг 21, 2011 11:14 pm 
Аватар

Ето я и моята история (която имам чувството, че съм разказвала,ама може и да се заблуждавам)... Ще се опитам да го раздам по-накратко... :D

The beginning of my anime mania
Миналото лято обичния ми биг брадър не спря да ми натяква да гледам Блийч и аз не спрях да го режа да ме остави на мира с тея анимации и останалите неща, които обикновено казват хората с предразсъдъци... :D Обаче една вечер ми пусна първия епизод на Блийч в вбох7 и ми каза да го изгледам и че щял после да дойде да провери дали съм го направила.. заплаха... ;д Така де, съгласих се и започнах да го гледам и ми хареса и продължих да гледам и да гледам.. Накрая когато брат ми дойде вече бях към 5-6 епизод... От коментарите разбрах за думичката "аниме" и реших да се разровя... да се разровя колко да се разровя - прочетох всичко в Уикипедия и така се образовах малко :D

Като изгледах всички излезли епизоди на Блийч, което стана сравнително много бързо (лесно се вманиачавам) започнах да гледам Наруто, макар че това аниме яко го хейтвах, докато го даваха по Джетикс и всички бяха обсебени от него :D (не се гордея с постъпките си :D )

И него го изгледах много бързо като края малко го подминах, защото главата ме заболя от Саске и просто нямах сили да продължа... :D а и брат ми ми беше казал за Шипууден и че там били пораснали и имах голям мерак да го видя...

След това изгледах и всички излезли епизоди на Шипууден-а и ми стана няк'во супер скучно... Но благодарение на съдбата видях братът да гледа Росарио+Вампир и започнах и аз да го гледам...

От там нататък започнах сама да се занимавам с издирването на анимета и един съученик също ми помагаше от време на време.. :)

МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 6:43 pm 
Аватар

Доста познати ме зарибяваха да гледам Наруто,но все се отказвах да го почвам,докато един приятел не ми прати малък клип от вбокс - разговорът между Джирая и Пейн преди да се сбият и това вече ме довърши :) Та главно Пейн е причината да почна аниметата и натам вече се получи верижна реакция;

МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 2:01 am 
Аватар

Братовчед ми и сестра му се надпреварваха кой може да изгледа най-много епизоди на наруто без да заспи и аз им викам, че и аз ще гледам с тях и цяла вечер гледахме и нещо много се зарибих. :D Щом си дойдох в София и си дръпнах всички еп-та на наруто и започнах да гледам, после свърши и започнах с друго аниме и те така :D

МнениеПубликувано на: Сря Авг 31, 2011 9:19 am 
Аватар

Един ден нямах какво да правя и бившия ми приятел ми каза да потърся Наруто в нет-а и да го гледам. Два дена не се отлепих от компа, докато най- накрая изгледах Наруто + Шипудена. После почнах да гледам Блийч и така :P

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 31, 2011 11:36 am 
Аватар

ммм виновника е главно един ... бърстаааа ;д за което съм му благодарен донякъде :P :P :ave:

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 05, 2011 6:33 pm 
Аватар

Запали ме любимото ми аниме - Fullmetal Alchemist... :wow:

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Сеп 23, 2011 6:50 pm 
Аватар

Една приятелка ми прати по скайп един епизод на Наруто Шипуден по погрешка и аз погледах 10 секунди и го спрях, не знам защо. След няколко дни обаче почна нещо да ме гложди за какво става въпрос и го почнах от първия епизод и взе че ми хареса доста, пък после взе, че ми стана и любимото аниме. Преди това бях гледала Покемон и Югио, ама нито знаех, че са анимета, нито ме зарибиха особено.

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Сеп 24, 2011 12:29 am 
Аватар

Бяхме ЛУДИ фенки на Наруто заедно с една приятелка като вървеше по телевизията. После тя гледа шупидена и продължава, но аз доста епизоди изпуснах и нямах време да наваксвам, та си намерих други анимета. Сега тя не набляга на аниме и се вманиачи по корейска музика, но аз съм редовна.

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 29, 2011 4:58 pm 
Аватар

Като по-малка гледах "Ейнджъл , детето на цветята" , ама нооон-стоп . Поне 4-5 пъти го бях изгледала по ДКТЕ , a след него даваха Пол нещо си..Ии него най-редовно си го гледах.. :D За няколко години бях забравила аниметата , докато един ден приятел спомена нещо за Shaman King( едно време го бях гледала с братовчед ми по телевизията ) . Тогава ми светна лампичката и понеже вече отдавна се бях отегчила от хиледите филми , на които общо взето лесно можех отгатна края , реших да си го дръпна , да видя за какво идеше реч. E , не загубих :icecream:

-"--"-
,___,
[¬.¬] - Dude, you're an owl.
/)__)
-"--"-
,___,
[O.O] - GASP...my mother has lied to me!
/)__)
-"--"-
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Окт 02, 2011 12:45 pm 
Аватар

Хахаха,........кат гледам по мненията, оплюваното Наруто е виновник в 90% от случаите за свежа доставка на аниме фенове за каузата.
Me including :mrgreen: .

И аз се зарибих с Наруто от Джетикса/покрай детето ми/, като преди тва бях мяркала Хелсинг ТВ сериите онлайн,но те въобще не свършиха зарибителната част.

Да отдадем почит на тоз епИк шонен - не е случайно, че има такова влияние.

Отделна е историята ,че веднъж популярно и суперзарибително в началото, сега е боза с косми. Но за мен си остава като стожер в аниме-света, колкото и аниматорите в момента да серат по Шипуудена с безкрайни тъпи филъри и грозна анимация.

Просто могат да си го позволят, за съжеление... :? То вече издълба дълбок коловоз с грандиозното начало.

Но е факт също, че популярността на целия френчайз намалява - и пак е заслужено ! :twisted:

П.П. А аз как зарибявам дърти фенове - пускам им Самурай Шамплу : работи БЕЗ грешка.
Един от тях даже си дръпна Хелсинг да си го гледа самосиндикално. При тях Наруто или Блийч не действат . И Берсерка не проработи.Пробвах ги. :( Скучни дъртаци :mrgreen:

\\// \\// \\//
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Окт 22, 2011 7:05 pm 
Аватар

Като изключим Sailor Moon, Valtron и всички останали,които излъчваха в онова далечно минало,и които гледах поради липса на друго ще разкажа за моито сефте или "Началото на голямото зарибяване" :D По BTV даваха Yu-Gi-Oh и Shaman King и със сестрами страшно се запалихме по тях.Един ден издирвахме в Youtube техни серии и там случаино попаднахме на еп. на Ouran High School Host Club.2 дена не помрадвах от компа(даже си спомням,,че се правех че отивам на училище и дебнех наще също да излязат за да си го догледам до край :lol: )След това се поразрових малко из нета и открих анимес bg,от където вече тотално се пристрастих :tv:Anime Fan Always and Forever :hat:

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Окт 23, 2011 2:19 pm 
Аватар

Истинската зарибявка започна след Aniplay 2011. След като участвах в такова събитие за първи път, манията ми по аниметата се увеличи. Започнах да посещавам форума доста по-често, да търся препоръки, интересни заглавия и да прочета мненията на други. От тогава мога да кажа, че гледам анимета наистина зарибено. Даже манията ми продължава да се увеличава...вече стигнах до там, че да си качвам епизоди на телефона, за да има да гледам в училище, когато имаме някой скучен час :lol:

МнениеПубликувано на: Нед Ное 13, 2011 12:41 pm 

Една приятелка по цял ден ми бърбореше за анимета, даде ми Kaichow wa maid-sama и тръгнах да го зяпам :tv: Приятелките ми се плашеха от мене чак, много се бях зарибила. :lol: После се запознах с едно момиче, разменяхме анимета, помагше ми да търся и станах съвсем маниачка.

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 11 от 13 [ 191 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]