Дата и час: Нед Яну 19, 2020 3:29 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 2 от 13 [ 191 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 03, 2007 7:28 pm 

Аз пък, като фен на Уоркшопа, още като излезе първия брой с анимета(тогава нямах нет още :oops: :oops: ) и в един приятел и му викам: Дай да ги почнем да видим за кво става дума и в статията имаше предтавяне на всички жанрове и аз му викам "Давай направо на боя да скачаме и - Berserk".... :shock: :shock: Два дена Митко не може да разбере къде е и защо досега не е разбрал за подобни анимации и съществуването им на този свят. Давай Хелзинг после и двамата с Владо (приятеля с нета) зарибени. И така ги почнахме едно по едно от списъка с екшън анимета. Спомням си, че най се смяхме на представянето на Наруто "момче нинджа иска да стане най-всилния нинджа в своето село, с помощта на деветоопашата лисица..." WTF :o :lol: :lol: Смех!! и повече тая глупост не съм я погледнал .... :mrgreen:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 03, 2007 7:31 pm 
Аватар

Чрез този сайт
Бях във start.bg да търся някакви форуми и намерих този

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 03, 2007 7:49 pm 
Аватар

Както всички останали гледах анимации по cartoon network :mrgreen: после гледах и Voltron( :P просто класика :) ).После започнах да гледам анимации по RTL2 и да чета комикси :) Гледах всички тия яки анимации и някъде тогава разбрах,че се казват аниме :idea: и така един ден си гледах RTL-a и вместо DBZ започна едно ново аниме-InuYasha :o .И така започнах да го гледам и ми стана любимото аниме :twisted: дори един път не отидох на родителска срещта(тя беше задължителна и за учениците :x )за да гледам InuYasha!

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 04, 2007 12:09 pm 
Аватар
RyuKo FanSubs

Бях ученичка, когато в местната видеотека видях "Ди-ловеца на вампири" и ми се стори странно, че е +16, затова го взех. Изгледах го три пъти за 24часа(а после го вземах още няколко пъти + "космически пирати" и "Техническа полиция",само тези имаше на VHS) После, като студентка, попаднах на Candy Candy по първа и познах графиката, та си го следях когато можех. Истинската зарибявка беше докат бях отпуск по майчинство - поради нямане каво да правя зяпах TV и по-специално RTLII - сещате се - Inuyasha, DBZ, KKJ и тн. Когато кабелния ни оператор премахна тоя канал се съсипах от рев, но една дружка ме светна че има картинки от Инуяша в нета.Емии, наложи се да видя що за чудо е това - интернет.След година висене по клубове,направих бунт у дома и си извоювах правото да си купя комп...само заради пусто АНИМЕ!

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 04, 2007 1:06 pm 
Аватар

Гледах ДБЗ и като свърши си кадах че искам още и така до ден днешен гледам анимета :)

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 04, 2007 2:57 pm 
Аватар

Един приятел ми каза че гледал някакво аниме по VIVA и че било много яко и аз реших да видя за какво става въпрос,анимето беше Hellsing,излгедах един еп и се зарибих яко.После в MYST пускаха трейлари и AMV-та и започнах все повече да се зарибявам.Послед един приятел ми донесе Ghost in the shell 1 и 2 и Final Fantasy 7:AC и останах зарибен за винаги.По-редовно започнах да гледам от както живея в Стара Загора и си пуснах нет (демек от година и 2 месеца).Намерих този сайт и започнах да се информирам за всичко свързано с аниметата и мангата.Ако не беше този сайт най-вероятно нямаше да се зарибя чак толкова по анимето. :)

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 04, 2007 3:27 pm 
Аватар

Ми в началото и аз като много хора бях зарибен по "Краля на шаманите" и
"Ю Ги О".После като си прекарах нет unal ме зариби по Naruto и Bleach.От там намерих тоя сайт.Познах да тегля анимета от тука , регнах се във форума и т.н...

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 04, 2007 3:59 pm 
Аватар

...

Последна промяна Joy на Пет Авг 12, 2011 11:07 pm, променена общо 1 път

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 05, 2007 11:13 am 
Аватар

маи откак бях малък не помня точно колко но гледах тогава много тези немските тележизий RTL/RTL2 и тем подобни и редовно следях Dragon Ball :P

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 08, 2007 10:42 pm 
Аватар

От четвърти клас. Тоест вече от осем години. Първото ми аниме беше Sailor Moon - съвсем случайно го намерих по RTL2 докато си сменях програмите на току що прекараната ни кабелна и веднага ми направи впечатление добрия арт. Нищо не разбирах от немски, ама се грабнах да гледам не само него, а и цялата поредица от анимета, която даваха всеки делник в определените часове. После и Ю-ГИ-О-то дойде на български канал, ама аз пак предпочитах немската версия (може би заради аудиото, немското озвучение наистина е добро). Че после като си прекарах интернет, работата за анимета (и манга) започна да ми става ясна и се превърнах в най-обикновена аниме-фенка: мразя американците задето поставят цензура на аниметата, винаги искам да ги гледам с японско озвучение и най-важното - намерих този форум :wink:

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 09, 2007 4:25 pm 
Аватар

Всичко почна от Наруто дет го дават по джетикса.Един ден хванах един епизод и си викам "б*ти тъпотията", след още няколко епа почна да ми става интересно и почнах да си го следя.После като почнаха да ги повтарят епизодите реших да проверя дали мога да си ги дърпам от нета.Намерих си линк, форуми, алабала, разбрах що е аниме и т.н.А и гледал съм 'Краля на шаманите', 'Ю-Ги-О'(обичайните) и Обан без да знам че са анимета.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 09, 2007 4:30 pm 
Аватар
Пантсу Мастър

wildbeast написа:
Един ден хванах един епизод и си викам "б*ти тъпотията",

Извод -> първоначалната реакция е обикновено най-точна.

Изображение

I pity the FOO!
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 09, 2007 4:41 pm 
Аватар

Още от малак гледах по RTL 2, стана ми любима телевизия през 1999 гледах първите си анимета по нея(всъщност не, но първите които съзнавах, че са по-различни от останалата анимация).В началото само бях чувал думата аниме по RTL-а и си мислех, че това значи анимация на немски :lol: .После вече като ровех из нета наляво надясно се пообразовах малко и така :) .

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 09, 2007 5:00 pm 
Аватар
The No-Goodnick

Всичко започна с DBZ AMV-та които нямам ама абсолютно никаква представа от къде ги имах :lol: и просто по едно време ми щукна да взема да го изгледам т'ва чудо и е го ся гледам ко ми скимне :lol: Или, не знам, може всичко да е почнало с т'ва, че много се кефех на Shaman King, Yu-Gi-Oh и там още к'вото са давали по телевизията =))

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 11, 2007 12:00 am 
Аватар

Всичко започна Февруари тая година. Рекламираха Нарутo пo JETIX и аз се вбесявах от тая тъпотия. :evil: Скорo разбрах, че съм сгрешил в преценката на анимето. Дръпнах си сериите и се зарибих. Казах си: "Трябва да увелича арсенала от любими анимете." И, ето ме сега, все така зарибен.

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 2 от 13 [ 191 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]