Дата и час: Съб Юли 21, 2018 12:30 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 1 от 1 [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Avengers: Infinity War (2018)
МнениеПубликувано на: Сря Май 02, 2018 1:34 pm 
Аватар
Културовед

Изображение

imdb

Мисля, че тва е първия марвел филм, който гледах в последно време, и се радвам, че съм го гледал.

Заглавие: Re: Avengers: Infinity War (2018)
МнениеПубликувано на: Сря Май 02, 2018 3:08 pm 
Аватар
Feed you with a kiss

Приемам, че мъдростите на дядо Велуш са в сила
velush написа:
Интересно ми е, кой се опитвате да не спойлнете, като всички желаещи тук да гледат филма, вече са го направили.
Още продължава да не ми е ясно, какво има толкоз за спойлене?

и в тая темичка няма да слагам неща в спойлер, този по-горе смятам е достатъчен да предупреди която и да е заблудена душица, която не е гледала филма и просто е скокнала в темата...

Та, това, което казваш за Танос е малко объркващо.. щото той така и на джуджетата им бил обещал да ги остави, ама след това ги избил всичките, без един
Инак аз много харесах, че дори и чудовище като Танос обича някого.. Но пък толкова ми беше предвидимо това, че се изненадах не от развитието, а от това, че Гамора сметна, че се е провалил :lol:

Също така ми харесаха и други детайли, като например Red Skull cameo-то или как Scarlet Witch видимо беше доволна от съдбата си, след като загуби Vision ;w;

Интересно ми е да разбера филмчето за Captain Marvel, което тийзнаха накрая, дали ще се върти около нещата от Infinity War?
Защото реално сигнала, който ѝ подадоха е за това, но същевременно не виждам какво биха могли да закачат от този сторилайн, което да развива историята и все пак да не закачи директно Avengers филмите.

Ииии според някакво интервю излиза, че Hawkeye, Ant-man & Wasp явно са заедно & also they made a jab about how there were ants in Wakanda? :lol: whaaaaaaaat!?
та, имаме два филма, които се намират между първа и втора част на infinity war and i wanna know how they'll play their inclusion into part 2.

МнениеПубликувано на: Сря Май 02, 2018 3:22 pm 
Аватар
Културовед

Тва с джуджаните съм го изпуснал, вярно. Ама поне във всички останали ситуации единствените хора, които уби, бяха някви дето му пречат или му се бъркат в работата. Подозирам, че и джуджетата не са стояли мирно, въпреки че няма как да знаем.

Red Skull ква му беше идеята да седи там изобщо. :dontknow:

А за Captain Marvel филма (до колкото разбрах) действията ще се развиват през 90те (или няква по-старо време, не помня точно). Тоест ще е нещо като origin movie и няма да има общо с avengers. Само що чакаха да умре половината свят за да я извикат... не знам. Не е първия път когато извънземни са нападали земята в тия филми. :lol:

МнениеПубликувано на: Сря Май 02, 2018 3:56 pm 
Аватар

The movie was shit.

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 1 [ 4 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]