AnimeS-bg.com
http://forum.animes-bg.com/

Филм: Abduction / Отвлечен (2011)
http://forum.animes-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=58707
Страница 1 от 1

Автор:  Johnny Cage [ Съб Апр 16, 2011 12:35 am ]
Заглавие:  Филм: Abduction / Отвлечен (2011)

Изображение

Режисьор: Джон Сингълтън

В ролите: Тейлър Лаутнър, Мария Бело, Сигорни Уивър, Алфред Молина, Елизабет Рюм, Райън Патрик, Дензъл Уитакър, Лили Колинс

Жанр: Екшън, Трилър

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1600195/

Offcial Site: http://www.abductionthefilm.com/

Премиера в България: 23.09.2011 / Световна премиера: 23.09.2011

Описание: Напрегнат трилър за млад мъж, който решава да разкрие истината за своя живот, след като се натъква на своя снимка в сайт за издирвани хора.

В главната роля – звездата от трилогията „Здрач” Тейлър Лотнър. Партнират му Сигърни Уивър, Алфред Молина, Мария Бело и шведската звезда Майкъл Нюквист /трилогията „Милениум”/.

На режисьорския стол се завръща Джон Сингълтън, който за последно се подписа под „Четирима братя” през 2005-та.
Trailer:

Автор:  WrathOfGod [ Съб Апр 16, 2011 1:02 am ]
Заглавие:  Re: Филм: Abduction / Отвлечен (2011)

Toзи Taylor Lautner не мога да го дишам с тази ass chin. А филмът е някаква боза от класа. Съжалявам хората, които ще се излъжат да го гледат на кино.

Автор:  Johnny Cage [ Съб Апр 16, 2011 1:08 am ]
Заглавие:  Re: Филм: Abduction / Отвлечен (2011)

И аз не го понасям, но харесвам такъв тип филми и само това ще е причината да го изтрая час и половина : )

Автор:  dream_dragon [ Съб Апр 16, 2011 12:43 pm ]
Заглавие:  Re: Филм: Abduction / Отвлечен (2011)

Най-накрая някой от "здрач" в някаква не ревлива история, където да продължава да се прави на гей. Всъщност един от малкото актьори приличащи на мъж в "Здрач". Както и да е. Филма ще е тъп, боза, нищо ново, много безмислен, но все пак зрелище. Ако нямам какво да правя и съвсем съм изтъпял ще го дръпна. Все пак няма да е по-лошо от "Здрач".

Автор:  WrathOfGod [ Съб Апр 16, 2011 1:08 pm ]
Заглавие:  Re: Филм: Abduction / Отвлечен (2011)

Изображение

супер мъжествен :huff:

Автор:  Belgarion [ Съб Апр 16, 2011 1:14 pm ]
Заглавие:  Re: Филм: Abduction / Отвлечен (2011)

=))

Но все пак трейлъра ме зарибява :3

Автор:  Dypeshnik [ Съб Апр 16, 2011 10:19 pm ]
Заглавие:  Re: Филм: Abduction / Отвлечен (2011)

До преди секунда гледах трейлър за филма The Hobbit - зад сцените, който ми остави леко горчив вкус. Сега гледах този...ъм и аз не знам какво...хиляди благодарности, поне го няма този натрапчив вкус. Буквално ми притъпя, по средата се питах, това да не би да е еволюция на Born или Mission Impossible...така и не намерих отговор.
Защо "Здрач" фаговете се издигнаха толкова, тоя ми харесваше повече като беше с дълга коса и се беше затворен в себе си...както и да е. Никъф шанс не му давам на това да го гледм, освен ако не ме изненада някой познат/а...колкото до кино, бих предпочел да дам някви пари отгоре и да гледам 3D анимация от колкото това. :? :? :?

Автор:  Eien Ryuu [ Чет Апр 21, 2011 1:18 am ]
Заглавие:  Re: Филм: Abduction / Отвлечен (2011)

Филм тип "Самоличността на Борн", че и с тоя от гейщината "Здрач". No wai.... Който го е измислил, няма никакъв мозък. :bduh:

Автор:  excape [ Пет Апр 22, 2011 1:23 am ]
Заглавие:  Re: Филм: Abduction / Отвлечен (2011)

Нито има лицето, нито гласа или пък актьорските умения, за да играе наред с Молина и Уивър.

Да не говорим, че реплики от сорта: Не и ако аз ви намеря пръв, ама въобще не му отиват.

И въпреки това, ще гледам филма =))

Автор:  Belgarion [ Пет Апр 22, 2011 1:52 am ]
Заглавие:  Re: Филм: Abduction / Отвлечен (2011)

excape написа:
реплики от сорта: Не и ако аз ви намеря пръв, ама въобще не му отиват.

Ma kak бе, виж колко смекси изглежда докато ги изрича =))

Автор:  excape [ Пет Апр 22, 2011 1:58 am ]
Заглавие:  Re: Филм: Abduction / Отвлечен (2011)

Специално си го пуснах пак, да не би да бъркам =))
, как беше You had me at hello =))

Автор:  Johnny Cage [ Сря Ное 09, 2011 12:30 am ]
Заглавие:  Re: Филм: Abduction / Отвлечен (2011)

Ставаше за едното гледане.

Автор:  Sharky [ Сря Ное 09, 2011 1:08 am ]
Заглавие:  Re: Филм: Abduction / Отвлечен (2011)

Молина и Уивър.. мда
Тая мацка с гигантските вежди хич не ме кефи :D, за главния актьор не ми пука къде е играл или къде е бил гейче. Струва ми се интересно ;)

Страница 1 от 1 Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/