Дата и час: Вто Окт 15, 2019 7:00 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 2 от 23 [ 336 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Movie Premiere - 2010/2011
МнениеПубликувано на: Чет Апр 08, 2010 6:11 pm 
Аватар

Transformers 3,ооооо да е тва ще е много яко

МнениеПубликувано на: Чет Апр 08, 2010 8:15 pm 
Аватар

Dypeshnik написа:

Следващият Борн ще ни върне преди първата част. Четвъртата част ще бъде с нов екип - нов режосьор и нови сценаристи. Очаква се четвъртата част на поредицата да излезе на екран през 2011 година но това все още не е официално обявено.

Да имат късмета да го осерат :arrow: I'll go all bourne on their sorry asses :!:

- p a t h o s - e t h o s - l o g o s - p h a l l u s -
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Апр 09, 2010 3:59 am 
Аватар

Според слуховете, Режисьора Роб Коен ще заснеме третата част на "Трите Хикса" на 3D в края на 2011 или началото на 2012г. Вин Дизел ще се завърне в ролята си на Ксандър Кейдж.

МнениеПубликувано на: Съб Апр 10, 2010 6:11 am 
Аватар

През 2011 се предполага, че ще направят и X-Men Origins: Wolverine 2 и X-Men: First Class (което най-вероятно ще си се води 4тата част), а пък 2012 вече ще е X-Men Origins: Magneto.

пп Не знам колко официална би трябвало да е информацията в imdb като се има предвид, че за сега са само заглавия и години, но до края на лятото сигурно вече ще е ясно.

МнениеПубликувано на: Съб Апр 10, 2010 5:25 pm 
Аватар

За този филм ме мързи да правя тема... :lol:

Последна промяна Dypeshnik на Сря Май 05, 2010 3:45 am, променена общо 1 път

МнениеПубликувано на: Нед Апр 11, 2010 7:15 pm 
Аватар

Dypeshnik написа:
За този филм ме мързи да правя тема... :lol:

и по-добре,к'во толкова намериха в първия незнам. :death: :arrow:

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Апр 13, 2010 10:00 am 
Аватар

Сайтът iFilm съобщи, че костюмът, който ще видим в "Green Lantern" ще бъде изцяло CGI.

Това ще бъде първият супер-герой, който ще получи такъв костюм. В Spider-Man сцените, в които героят подскачаше из града бяха CGI, а самият Тоби Макгуеър носеше стандартен ушит костюм.

Целият костюм на латерната ще бъде изграден след заснемането на филма, а през това време Райън Рейнолдс ще носи един от онези свръх-гига "хай-тек" костюмчета, по което ще бъде изграден истинския.

И ако всичко това ви изглежда малко подозрително, има лъч надежда в цялата история. Защо ли? Защото за дизайна на костюмите в лентата ще отговаря Нглия Диксън, а сред проектите й личат имена като "Властелинът на пръстените", "Последният самурай", "Илюзиониста" и "Кървав Диамант".

Цялата история изглежда малко налудничаво, но точно толкова налудничаво, че дори може и да проработи.

==========================================================================================

Ще изиграе ли Логан Лърман ролята Спайдър-мен?
Изображение

В събота ХитФикс (HitFix) оповестиха, че Логан Лърман (Logan Lerman) ("Пърси Джаксън и Боговете на Олимп: Похитителят на мълнии") е избран от Сони Пикчърс за ролята на Питър Паркър в предстоящата нова поредица за "Спайдър- мен". От изданието обаче уточняват, че двете страни все още не са финализирали преговорите с подписването на договор помежду им.
Вчера от Дедлайн (Deadline) опровергаха тази информация, като съобщиха, че от Сони са отрекли по категоричен начин участието на Лърман в новия филм. От студиото в действителност са провели разговори с актьора, както ви информирахме и ние през февруари (прочети повече ТУК), но понастоящем Логан Лърман вече не е в списъка от кандидати за ролята. Според вътрешните източниците на Дедлайн в Сони младия актьор със сигурност няма да изиграе ролята на Човека- паяк.
Веднага от ХитФикс публикуваха нова версия на своята статия, в която застават зад своите източници и информацията изнесена от тях по- рано, че Лърман е получил ролята.
Коя от поднесените ни новини е истина и коя е поредната спекулация тепърва ще научим.
Въпреки че официално не са оповестени имената на претендентите борещи се за костюма на Спайдър- мен, то според ХитФикс Лърман е спечелил ролята в съревнование с Антон Йелчин (Anton Yelchin) ("Стар Трек", "Терминатор: Спасение"), Джеси Айзенбърг ("Зомбиленд"), Патрик Фюджит (Patrick Fugit) ("Почти известни", "Циркът на кошмарите: чиракът на вампира") и Джони Симънс (Johnny Simmons) ("Страстите на Дженифър"). Все още не се зане дали някое от тези имена е в списъка на Сони. Така или иначе през следващите няколко месеца със сигурност ще научим кой ще изиграе ролята на Питър Паркър, тъй като работата по филма трябва да започне по- късно тази година.

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Апр 13, 2010 2:03 pm 
Аватар

Поне все още не е официално, има надежда да не е той... нещо не ми харесва много много и това са впечатленията ми само от "Пърси Джаксън и Боговете на Олимп: Похитителят на мълнии". :roll:

МнениеПубликувано на: Вто Апр 13, 2010 2:34 pm 
Аватар

Аз тоя не мога да го трая,как изобщо такъв мухъл е станал ''актьор'' много ми е чудно? :!:

Но да оставим некадърниците настрана и да обърнем внимание на Мики Рург,който няма да участва във Sin City 2 >>

Изображение

Марв, един от главните герои в "Sin City: Град на греха" (2005), няма да се появи в продължението на филма. Мики Рурк, който изпълнява ролята, е заявил, че няма да се върне към този образ, съобщава ComingSoon.

"Не, не представлява интерес за мен. Това вече не е моята реалност. Няма да издържа три часа полагане на грим всеки ден, получавам клаустрофобия. Така че ще се заeма с нещо друго", - заявил актьорът.

Преди няколко дни авторът на оригиналната графична новела Франк Милър съобщи, че е готов да започне снимките на продължението през април 2009 год и очаква съгласието на режисьора Робърт Родригес. Най-вероятно след отказа на Мики Рурк създателите на филма ще трябва да променят сценария, тъй като сюжетната линия на Марв е преплетена с другите истории в оригиналния комикс.

Но за сметка на това,пък ще участва във Rambo 5,като по голямата част от филма ще бъде заснет у нас в България това е заявил самия Силвестър Сталоун,който ще е и самия режисьор,сценарист и изпълнител в 5тата част от поредицата Тука усещам провал,ама както и да е :lol:

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Апр 14, 2010 2:56 pm 
Аватар

The Avengers се сдоби с режисьора Joss Whedon, а сценария никак не изглежда лош:
Robert Downey Jr.(Tony Stark / Iron Man), Chris Evans(Steve Rogers / Captain America), Edward Norton(Bruce Banner (rumored)), Samuel L. Jackson(Nick Fury), Lou Ferrigno(The Incredible Hulk (voice) (rumored)).
Филмът ще излезе на екран през май 2012 година.

МнениеПубликувано на: Пет Апр 16, 2010 1:28 pm 
Аватар

Тоби има качества на добър актьор, забелязва се и според мен не може да се отрече. Във филма Brothers показа характер и точно неговата роля ми хареса ужасно много, изигра я супер добре.
Голям смях ще падне след официалното обявяване кой ще поеме лицето под маската на паяка.

МнениеПубликувано на: Пет Апр 16, 2010 3:20 pm 
Аватар

През 2012 е обявено продължението на The Chronicles of Riddick 3: Dead Man Stalking чийто режисьор ще е David Twohy, а актьорите ще са Vin Diesel, Joel William Gonzales, Karl Urban.

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Апр 16, 2010 3:54 pm 
Аватар

Новина само може да ми дигне
нищо повече...любимия ми персонаж и актьор се завръщат да продължат поредицата на Riddick, НЯМА да го пропусна това дори и края на света да настъпи !

МнениеПубликувано на: Пет Апр 16, 2010 6:58 pm 
Аватар

Новини около КАРИБСКИ ПИРАТИ 4

Работното заглавие на продукцията е: The Pirates of the Caribbean: The Fountain of Youth (Карибски пирати 4: Изворът на младостта).Премиерата е насрочена за 20 май 2011 година.Сигурно е само едно – че ще видим Джони Деп като капитан Джак Спароу и в четвъртия филм. По неофициални данни Кийра Найтли е отказала да изиграе ролята на Елизабет Суон. За Орли още нищо не се знае. Да се надяваме, че все пак целия тандем ще е налице.

Още една люботка е тази, че в четвъртия филм капитан Джак Спароу може би ще има по-малък брат. Слуховете твърдят, че ролята ще поеме Ръсел Бранд. Чува се още, че този път филма няма да е продуциран от Гор Вербински, а от любимия на Джони - Тим Бъртън.

Информацията още не е потвърдена официално!

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 17, 2010 12:14 am 
Аватар

You've lost me...completly...
За мен се изказа супер тъпо по въпроса. Скалата повече доближава статист в ролите си, може и да обира точки, но това се случва само в комедиите. По въпроса бих казал, че Ледения е по- добър актьор от него, разбира се в неговата си сфера, насилие. Ролята му в Damage беше точно такава, но не се открояваше насилието. Може и за малко да е било, но той му придаде вкус, поне аз така мисля.
За мен не можеш да съдиш филми така, "сеш' се" ?

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 2 от 23 [ 336 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]