Дата и час: Нед Юли 22, 2018 2:11 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 1 от 1 [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: GoogleTrends:Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
МнениеПубликувано на: Сря Дек 07, 2016 5:16 pm 
Аватар

Ако Cartoons форумите бяха още тука тая тема щеше да е там, е ама не са, затова темата я поствам тука ако някой реши, че мястото ѝ не е тука да я премести.

Забелязах нещо много интересно докато използвах Google Trends, и не мога да спра да мисля за това как е възможно, дали е грешка или наистина някой е търсил в Google 8-9 години преди сериите да са излезли и то точно на кирлица.
Ето линк към резултата цък
Има 1 търсене през май 2005 година което така ме дразни че нямам думи, има ли начин да разбера от каде точно е търсено и на коя дата. Предвид че е на български е ясно че е от българия но ми е много инттересно да знам от кой град е потърсено, което може да се провери по IP адреса (ако работия за Google). Още повече ме дразни факта че това е преведения вариант на заглавието което го прави много конкретна фраза която няма как да я налучкаш или да си я измислиш.

Да отбележа, ако ползвате Opera може кирлицата да не я изписва, за това е желателно да пробвате Google Chrome или Firefox .

Знаех че Google следят какво търсиш и ти зарежда реклами според това което търсиш, но да ти излизат Google Trends резултати на единия компютър а на другия да не казва, че няма данни за същия резултат такова нещо не бях виждал.

От 3 дена наблюдавам резултатите на Google Trends и те постоянно се се сменят вчера ползвах Microsoft Security Essencials да направи пълно сканиране и откри 2 Hacking Tool, изчистих ги и когато заредих Google Trends резултата нямаше абсолютно нито едно търсене преди 2014. Първия път когато го заблязах имаше само едно търсене от май 2005 година. Другия ден се явиха още няколко търсения от началото на 2004 година (февруари, март , апртил) , а сега в момента има 2 резултата до този от май 2005 година. И днес тъй като имам 2 копютъра, които са свързани с кръстосан кабел, реших да пробшам какъв резултат ще излезе на другия компютър и то с цялото си нахалство ми казва че няма данни за такова търсене при условие че във Vbox7 го има точно под това заглавие. Въпроса ми е защо постоянно ми се сменят резултатите на моя компютър и защо не ми зарежда никакви резултати на другия компютър.

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 1 [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]