Дата и час: Пет Сеп 21, 2018 4:42 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 1 от 1 [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Митница
МнениеПубликувано на: Съб Апр 16, 2016 8:02 pm 
Аватар

Здравейте. Реших да си набавя някои ценни за мен японски игри, понеже вече остаряват и рано или късно ще изчезнат от пазара, така че не мога да чакам да ми се отдаде някога възможност да си правя екскурзии до дръпнатите. С 18+ съдържание са и понеже са вече на няколко годинки не ги намирам в европейски магазини или ибей/амазон. Та ще трябва да ги поръчвам от Америка или Япония и ще минават през митница. Въпросът ми е някой знае ли как стоят нещата с вкарването на подобно съдържание? Че чета някакви истории за канадец, на който лолита са му вчернили живота и колумбиец, на който са му го вчернили и без лолита и ме хвана параноята. Дори да не се стигне до нещо такова, няма да си давам парите аз, за да осигуря материал за фапене на някой митничар. :huff:

Заглавие: Re: Митница
МнениеПубликувано на: Сря Апр 20, 2016 7:44 pm 
Аватар

За Япония не знам как стоят нещата, но за Америка не би трябвало да имаш проблем.
Моят съвет е ако поръчваш нещо от Америка, свържи се с някой от сайтовете (buyfromusa.bg например), защото ще ти е по-сигурно, пък и таксите са много солени. За 100$ поръчка ще ти искат 500лв.

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 1 [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]