Дата и час: Съб Юли 21, 2018 12:22 pm

Страница 2 от 5 [ 70 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Link: BUCK-TICK [J-Rock]
МнениеПубликувано на: Чет Апр 30, 2009 11:57 am 
Аватар

Микрофона от Mona Lisa Overdrive 2003 makes me LOL :lol:
А тези, които дърпаш включват ли Climax Together 2004 и At the Night Side, щото при мен упорито отказват да захапят.... xD
А ето и малко PV-та ^^ :
моя много любим Romance
Zangai
Kagerou
Sasayaki

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 30, 2009 12:07 pm 
Аватар

Не, останаха да се влачат BUCK-TICK - 1991.02.24 BS LIVE JSB SATELLITE CIRCUITE.mpg, BUCK-TICK - This Is NOT Greatest Tour (1992.03.31 - TV - LIVE TOMATO BEST LIVE SELECTION).mpg и някакво BUCK TICK - [Concert] - One Life One Death 1 of 2.mpg, дето не пише от коя година е. И дано наистина са концерти, че един от предните се оказа лъжа и измама, някакъв преименуван порняк :lol:

Ей сега ще ги бутна PV-тата в темичката, за което мерси :thumb:

EDIT: Ще ги заредя сега и тия, дето ги каза да се дърпат, току-виж пък при мен захапали. Крайно проста съм - Climax Together 04 почти се беше дръпнал, ама го затрих ти като даде линк за другия климакс :lol:

At the night side изобщо не го намира... Мога да го сглобя от Ю-тъп-клипчета, ама ще стане грозно...

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 30, 2009 10:51 pm 
Аватар

Ми ето за него ED2K линкa:
ed2k://|file|[DVDiso]%20[LIVE]%20BUCK-TICK%20-%20At%20The%20Night%20Side%20(2004.04.21)%20[CRC32%200D89D1F8].iso|5904412672|38282ACFF1132A6C71784782A26ABE08|/
Звяра е 5GB.... >.>
И ся се чувствам активна, та ше ъплоудна още PV-та :lol:

edit:
21st Cherry Boy
Aikawarazu
Detarame Yarou
Glamorous

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 03, 2009 9:00 am 
Аватар

Добавени линкове за аудио рипа на Warp Days 20020616 BAY NK HALL [DVD Audio Rip][2002.12.04] и концерта BUCK-TICK - 1991.02.24 BS LIVE JSB SATELLITE CIRCUITE.

At the night side прогресира до 156 МВ, според на мулето прогнозите ще се свали само до 20-на дни :lol:

EDIT: Добавен линк за концерта Buck-Tick - Akuma To Freud Climax Together (22.12.2004)!

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2009 3:29 pm 
Аватар

Хора, май ще докарам почти пълна колекция на концертите:) Сори за двойния пост, но това си заслужава да се отбележи :lol: Свалих At the night side и The Day in Question 2006, до час ще съм ги накатерила в BGshare, само да ги нацепя с HJsplit първо. И слава Богу, най-сетне намерих работещи линкове за Warp Days и в момента го точа... Аааа, ще пукна от гледане на концерти :ying:

EDIT: Ето линк към The day in question 2006 - BGSHARE
Частите, предполагам знаете, се съединяват с HJsplit.

Засега ще ги метна линковете тук, темата ще я оправям друг път, че много концерти се събраха и са нацепени на по 13 части, та ги сбивам на по-малко, а и в челния пост искам да им сложа скрийншотове...:) Ето впрочем линк към едно несметно богатство, което търся от месеци:) LINK

EDIT1: Линк за At the night side - LINK BGshare
Пуснах го, както си го изтеглих - на 14 части:) Съединяват се с HJsplit...

EDIT2: Линк за Warp Days LINK BGshare
Баси, откога го търся тоя концерт, съдрах си нервите от ровене, а той ме чакал във 4shared... :doh: Тва впрочем май ми е любимият концерт на Б-Т досега, 2 часа живо удоволствие и настроение, и страхотното изпълнение на Ghost... Велико просто:)

EDIT3: Аре, концертите са пуснати в първия пост със скрийншотове, всички концерти ги подредих по години да се намират по-лесно, че стана навалица. Climax Together 2003 е издадената през ’03 г. версия на концерта от 1992, затова е в началото.

Добавен и концертът Buck-Tick - Tenshi no revolver Live Tour 2007_2nd view със супер качество (720х400) :wink:

Хихи, тегля още :cyclon:

Преведох и малко инфо за групата, твърде е голямо за да влезе в първия пост, който и без тва е огромен :lol: Бутам го тука:

Изображение Подробна биография по години
Цъкни тук:

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 08, 2009 9:30 pm 
Аватар

лол, good job с "малкото" инфо! :lol:
A имам чувството, че Сакурай косплейва Алукард в BS LIVE JSB SATELLITE CIRCUITE xDD
И пак - първи пост = номер 1! =D

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 08, 2009 9:58 pm 
Аватар

От инфото най-много ме радва тоя пасаж - ..."Хисаши в Токио. Той обаче не бил впечатлен от идеята. Изобщо не можел да си представи, как ще звучи гласът на барабаниста" :lol: Ега ти, това е един от най-добрите гласове на Япония, какво толкова са му се чудили :shock: Явно си е мълчал като насран на барабаните дотогава, за да не разберат за какво иде реч :D Представи си само, да не се бяха навили останалите той да пее... Buck-Tick просто нямаше да е Buck-Tick, каквато е сега и през последните над 20 години:) Пък гледах едни клипчета с Араки за вокал, просто е нещо като Dillinger Escape Plan без Майк Патън :lol: Ето ги впрочем клипчетата (Араки - вокали, Сакураи - барабанист:):

Кво ста'а като го няма А'чан на вокалите:)

И колко по-зле може да стане, като го няма на вокалите :lol:

Има и още клипчета, ама няма сми да ви мъча :lol:

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 08, 2009 10:52 pm 
Аватар

Слушайки горните клипове, мога само да се радвам, че Хисаши е бил доста лоялен както обикновено, a Атсуши е бил инат! :lol:

И да бутна още малко клипове =>
Alice in Wonder Underground
Jupiter
Kagirinaku Nezumi
Misshitsu
Speed

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 08, 2009 11:17 pm 
Аватар

Мерси, вкарах ги и тях в тая мешавица в пърия пост (чудя се, колко ли още текст може да поеме, преди да прехвърли лимита:)

Впрочем ТУК има отзиви за турнето Memento Mori '09, първият концерт изглежда е бил тотален провал, ама после са влезли в час :D Нямам търпение да излезе някой от лайвовете по Ю-тъпа да ги видя дъртите кучета кви ги вършат на сцена тук и сега :tv:

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Ное 20, 2010 9:53 pm 
Аватар

Чудесна работа с тази тема!
kcekce, мерси за линковете, лично аз така и не намерих от друго читаво място Memento Mori. А ако намериш/качиш линк към последния им албум Razzle Dazzle, направо ще черпя! :)

МнениеПубликувано на: Съб Ное 20, 2010 11:19 pm 

Razzle Dazzle Album- http://www.mediafire.com/?bdiiuce7xzq3rct

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Ное 20, 2010 11:27 pm 
Аватар

След малко го имаш, намерих го в megaupload :wink: Мерси за инфото, не знаех, че имат нов албум:)
EDIT: Хаха, ukio ме изпревари:)

EDIT2: Впрочем някои от линковете за концертите са се прецакали, също както и хардът ми... Така че някой ако още ги има концертчетата, би било прекрасно да ги метне някъде и да даде линкчета;)

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 21, 2010 5:33 pm 
Аватар

Супер, отново много мерси за линка, отличен албум (според очакванията, разбира се) :)
Интересно, че песента Kuchizuke е с доста различно звучене от официалния сингъл, който излезе преди това.

МнениеПубликувано на: Нед Ное 21, 2010 8:06 pm 
Аватар

В последната една година адски съм се отдалечила от j-rock-а, ама тва няма да го пропусна <3 И утре ще си го преслушвам. х3

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 21, 2010 9:40 pm 
Аватар

Мен пък ме кефи с пъти по-малко тоя албум, отколкото Memento Mori :?

Въпросът ми за концертите си остава - всичките, които съм качвала във 4storing са се затрили. Някой има ли ги?

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 2 от 5 [ 70 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща