Дата и час: Вто Сеп 18, 2018 8:33 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 2 от 2 [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 22, 2007 3:34 pm 
Аватар
клош antisleeper

Няма да коментирам наградите на публиката, така че почвам направо с Judge's choice-овете...

Екшън - В топ 2 трябваше да е и Souls of the Night, определено беше много по-добре от I'M THE ONE, VEGETA. Няма да е зле да чуя що съдиите са го резнали така. Това беше определено най-оспорваната категория, и се радвам че Бобстър я спечели. :)

Драма - Мм, тук останах много разочарован. Не ми хареса нито едно видео (без моите ест :P). Това лили не го знам ко прави на 3то място - беше 100% random сцени и copy/paste FX и липсваше сюжет. Чесно да кажа бях съпупер учуден (по-скоро разочарован) като видях победителя. На листчетата му дадох 2/5 :roll: Синхрона беше минимален, ефекти имаше точно 3 - флашове, блър и кръвта, а нещо като концепция или история напълно отсъстваше. На това видео мястото му е в категория екшън. Сори Коста, нищо лично. Възпирам се да коментирам моите клипове, но Един Приятел можеше да намери място в топ 3. За него глаувах с 3/5 :roll: (btw Biowolf ли го е правил :?: )

Фън - Дойдох, видях, победих. Fail на категорията поради липса на конкуренция.

Трейлър - Тук съм съгласен с решенията. Seen It - пърна доминация.

Концепцияата - Тука също няма какво да споря. :lol:

Ефекти - Не се оплаквам, аз сигурно бих се подвуумил със Souls of the Night

Техникал - Боб определено имаше най-добрия синхрон, но от чисто техническа гледна точка видеото не беше чак толкова добро - качеството на картината не беше от най-добрите които съм виждал (в никакъв случай не казвам лошо), x264 принципно не се разбира много с *.avi, а sound-a беше uncompressed :lol:

Липсинк - Мда, така си е :lol:

Judge's Choice - Тука си е ваше решение, аз бих дал тази категория на Souls of the Night (да, признавам, беше ми фаворит в екшъна)

Имам и едно въпросче за Best of Show - от какво се дефинира тази категория :?: :lol:

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Авг 25, 2007 5:26 pm 
Аватар

и мен много ми хареса хел 2-ката особено една песен, която само за жалост намерих как се казва : Madelin Zero- Destroi she said но в датата не мога да я намеря,форума не помага и по другите места където знам да търся също я няма.та ако може някой да помага няма да откажа.

п.п.
знам че не е много по темата ама е за една приятелка от нашия форум и искам да я зарадвам, че заминава и няма да се видим доста време.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Окт 07, 2007 4:19 am 
Аватар

архивирано ;)
оставил съм няколко коментара,че да знаете в какво се забърквате :D

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 2 от 2 [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]