Дата и час: Пет Ное 22, 2019 3:53 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 91 от 92 [ 1380 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 88, 89, 90, 91, 92  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Shingeki no Kyojin (пролет 2013)
МнениеПубликувано на: Пон Юни 17, 2019 7:19 pm 
Аватар

Голямо нещо е женската злоба... :lol:

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 17, 2019 8:17 pm 
Аватар

Отново "слаб" епизод.

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юни 19, 2019 12:20 pm 
Аватар

Plot twist - след толкова години разкриха, че титаните всъщност са мръсни евреи, пратени на остров да се самоизяждат. Да живее Хитлер!

на въображението ни в плен.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юни 19, 2019 7:49 pm 
Аватар

Тия сделки с Дявола има ли ги още при аниметата?
Баси клишето. Не можаха друго да измислят за произхода на титаните...
А най-смешното в цялото аниме - Кралят бил абсолютна сила,
на 100% бил по-силният от страните, но се скрил като охлюв,
за да избегне конфликт.

МнениеПубликувано на: Съб Юни 22, 2019 12:03 am 
Аватар

Изгледах поредния епизод плямпаници и се вдъхнових за малко рандъм умозаключения.

Я да видим. Съгласно светите текстове /Люк Скайуокър лайкс дис/ титаните били общо 9, като първоначално си били на страната на народа с буквата Е /еби му майката, не мога да запомня как се казваше, но не беше евреи - това е само за заблуда на противника - ще видите!/. Да, ама нашите умници от френския клон на Гестапо /тук подозирам, че командирът им се е казвал Фон Сморхаузен/ успяват да откраднат Грешната мадона с големите бом... така де, 7 от 9-те титана. Отново на помощ ми дойде аритметиката от първи клас /да ви пикая на интегралите, все още не са ми свършили никаква работа в живота/ и успях да изброя на пръстите си следните 7:
1. Ани /Женския титан/
2. Бертолд /понастоящем Армин/ - Колосалния титан
3. Райнер - Бронирания титан
4. Мамуна - Животинския титан
5. Имир /дето е изпапала Марсел... Хиршер/ - Грозния титан :lol:
6. Доналд Дък - да го наречем Кифленския титан поради липса на по-добра дума
7. Совата, която после ОЧЕВИДНО прехвърля силите си на Гришо, а пък Гришо на сино си Ерен - Щурмовия титан /Attack Titan/

Са, ако си спомням правилно, оня бастун Райс, Рейс, Автобус или там както му беше името, се превърна за кратко в някакъв друг титан /ма не помня какъв/. Обаче май не беше Сътворящия титан /Founding Titan/, а некъв друг урод. Та, ако съм прав, тоя последния още не се знае кой е и дека е. Някой да ме поправи, ако греша. В противен случай търсим липсващото звено.

Обзалагам се, че голямата мистерия кой е човекът зад Мамуна ще бъде също толкова плоска и предвидима като самоличността на Женския и Бронирания титан. Фащам се на 50 леа, че е оня каиш Зик или Зеке, дето изтропа баща си Гришо. Деба и русото пенделче, дано му разпорят гъза на някой дирек.

Що се отнася до въпросните "евреи", народът на Е... /еби му майката, пак го забравих/, нещо не се връзва. Тия не може да са евреи баш. Всичките имат немски имена, дори Бухала, пардон Совата, се казва Фреди Крюгер. И тия звезди дето си ги носят на ръцете уж мязат на еврейски, ама по ми се струва, че са като свастиките на червено-черен фон. Не, според мене, заточените са не евреите, а нацистите. И тая работата с валовете е нещо като алегория на Берлинската стена. Победените нацисти биват оградени със стена. Войнственият и могъщ народ с претенции за ариската раса е наврян в кучи гъз и изведнъж става миролюбив. Отвсякъде е заобиколен от враговете на НАТО и Варшавския договор /острова/. Минават години и миролюбивите вече германци започват да копнеят за реванш и свобода. Берлинската стена пада под напора на Вятъра на промяната и новите либерални ценности. Междувременно се оказва, че Германия има петрол, който експлоататорите от САЩ искат за себе си. Лошото е, че Герамания вече е в НАТО и си има титани да я пазят. Директният конфликт не върви някак. Затова пращаме мигрантите /седемте титана - седемте смъртни гряха а-у/ да разрушат стените на Европейския съюз, да евтанизират местното население и после да завземат въглищата, шистовия газ и нефта за господарите от Ю Ес Ей. Германия обаче се готви да строи Северен поток 2 и да им провали плановете за енергийна хегемония. Царят Меркел е детрониран от крайнодесният си противник Хистория. Заформя се Трета световна война. За това ли ни предупреждаваш Исаяма?? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Сега да не се окаже, че и ти като авторът на Симпсънс си дошъл от бъдещето? :confused:

МнениеПубликувано на: Съб Юни 22, 2019 1:25 am 
Аватар

Аз си мисля, че тоя Зийк ще да е животинския титан. В една от сцените дори държеше плюшена играчка приличаща досущ на него.

МнениеПубликувано на: Съб Юни 22, 2019 3:19 am 
Аватар

Тая тема я следя само зарди коментарите на Рагноса. :D :D :D

Ей ме, вместо да заспивам, аз се хиля кат идеОтт по нощите. =)) =)) =)) =)) =))

Не съм гледала последните епове, но смятам скоро да наваксам (не, че незнам за какво иде реч, ама така..за протокола) :icecream:

Е.. = елдИанци . Запомни го най-накрая, РагБосе.
Не е толква сложно. :P

\\// \\// \\//
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юни 22, 2019 5:01 pm 
Аватар

DiaDora написа:
Тая тема я следя само зарди коментарите на Рагноса. :D :D :D

Ей ме, вместо да заспивам, аз се хиля кат идеОтт по нощите. =)) =)) =)) =)) =))

Не съм гледала последните епове, но смятам скоро да наваксам (не, че незнам за какво иде реч, ама така..за протокола) :icecream:

Е.. = елдИанци . Запомни го най-накрая, РагБосе.
Не е толква сложно. :P

:blush: :rose:

Запомних го! Индианци с Е! :lol: Много благодаря. Това ми отвори очите за нова конспиративна теория с участието на Христо Форколумб и брат му Ханко Брат, но ще я развия в следващия епизод. :peace:

МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2019 7:58 pm 
Аватар

След почти 60 епизода историята най-сетне може да започне. Да, ама не - свършва. За съжаление анимето след първи сезон беше последвано от изключително слаби продължения - зле замислени и с откровено некадърни разкрития, за да може да стигнем дотук, до някаква същина. Окей, хубаво, личи си, че Исаяма малко повече е мислил как да го направи по-интересно. Да, чак си е оплюл собствения превод на заглавието, но к'во да се пра'и... :lol: Явно ще влизаме в някаква война? :roll: Дано обаче, ако някога види анимация, да не е също толкова разочароваща, колкото тази в "Игра на тронове". Вече има слухове за четвърти сезон, които е доста вероятно да се окажат верни. Не знам Исаяма колко още смята да влачи историята, но ще е жалко след толкова продължения да не бъде завършена под формата на аниме. Едно е сигурно - интересът е буквално до небесата, изстрелвайки анимето до според мен неоправдани висини, та все пак шанс има.

п.с. Всеки, превърнат в титан, живее определено време, сигурно някое шинигами от "Death Note" ги пише в тефтера. :lol:

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юни 25, 2019 1:26 am 
Аватар

Ragnos написа:
Запомних го! Индианци с Е!
:D :thumb: ..... :ying: :blush:

Кълбото на Ариадна вече се търкулна и взе да се разплита. 8)

Индианците с Е си искат отново Америката и туйту. Опасаният в стени Хавай им отесня изведнъж. :lol:

Та планът ще е да си върнат 9те Велики Вожда (Титани),които да предвождат племето си срещу гадните потисници от Марлей.
В кошницата посъбраха някой и друг титан - къде функциониращ, къде дефектен, но имат още бая да събират.

4ти сезон. Мхм.

:icecream:

\\// \\// \\//
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юни 30, 2019 7:22 pm 
Аватар

Обявен е четвърти (финален) сезон на титаните през есента на 2020 от студио WIT.
Язък за хората, които си мислеха, че нямало да го довършат. :lol:

МнениеПубликувано на: Нед Юни 30, 2019 8:22 pm 
Аватар

:shock:

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 01, 2019 2:39 pm 
Аватар

=)) =))

МнениеПубликувано на: Пон Юли 01, 2019 3:40 pm 
Аватар

SomeBodY написа:
Обявен е четвърти (финален) сезон на титаните през есента на 2020 от студио WIT.
Язък за хората, които си мислеха, че нямало да го довършат. :lol:

Не издържах и започнах мангата. Ако бяха го обявили за пролетта догодина, щях да изчакам, но октомври ми е много късно.

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 01, 2019 10:21 pm 
Аватар

По-скучен и приспивен финал отдавна не бях гледал. Може да се мери само с този на Kenja no Mago.

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 91 от 92 [ 1380 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 88, 89, 90, 91, 92  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]