Дата и час: Сря Фев 26, 2020 12:26 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 86 от 92 [ 1380 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 92  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Shingeki no Kyojin (пролет 2013)
МнениеПубликувано на: Пон Фев 18, 2019 2:04 pm 
Аватар

KoP3Le7o написа:
https://www.animenewsnetwork.com/daily-briefs/2019-02-17/attack-on-titan-season-3-part-2-anime-premieres-on-april-28/.143558?fbclid=IwAR3WudgJo9WiPB7_6pUW8I02dkd8X4fNpv_f4qPtVZBGREdpwCO9eHbmbiA

Втора част на сезон 3 започва на 28 април. Нещо не съм развълнуван. :?

Ехеее, Мамуна хвърля гюле :lol: Ицо ще се хайпне за разлика от тебе. :lol:

Това аниме продължава да си играе с фитнес фетишите на публиката - кикбокс, граплинг, халки, сега и хвърляне на гюле. Сигурно ще видим и кърлинг и бобслей... чакай малко, в известен смисъл ги видяхме в оня храм. :lol:

МнениеПубликувано на: Пон Фев 18, 2019 6:19 pm 
Аватар

https://comicbook.com/anime/amp/2019/02 ... -2-anime-/

Ох, не мога! =)) =)) =)) Склонен съм да вярвам, че наистина ще бъде само десет серии. Уит яко са се увъртели с тия амбициозни проекти. Ми не може всичко!

на въображението ни в плен.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 11, 2019 7:27 pm 
Аватар

Aniplus Asia's Attack on Titan Season 3 Part 2 Anime Simulcast Premieres on April 29

Много съм развълнуван!

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Мар 26, 2019 2:45 am 
Аватар

Нямам търпение за анимиране на главите след 100ната нататък.
Дайте ми направо 4тия сезон, не щем 3ти. Заменям оДма 3ти за 4ти сезон. :D Немате си напредстава за каква бруталия иде реч. Анимето дотук ще ви се стори децка радоС, шарени бонбонки.

Ерен става наистина голем дзвер. :twisted: :rocknroll:
Завеста на историята е напълно паднала.Всички карти са на масата и екшЪна е на МаХХ. :rocknroll:

Наште хора след тайм скипа и от двата отбора са много готЯни.
Има-няма сега пак неколко години чакане за адаптация на тази брутална арка. :evil: :stars:

\\// \\// \\//
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Апр 05, 2019 9:35 pm 

Определено сезон 4 ще е много по-добър от сезон 3. А както върви мангата, вероятно е да има толкова много чаптъри, че да стигнат и за отделен сезон 5, който вече предполагам ще е края.

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Апр 28, 2019 10:17 pm 
Аватар

И тук като в OPM ще се реуочва последната сцена над 10 пъти. Силен старт на втората част, не съм и очаквал по-малко. Опенингите и ендингите вече по презумпция ги пропускам, понеже не искам да се наспойлвам излишно. :mrgreen:

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Апр 28, 2019 11:09 pm 
Аватар

Цял епизод си говориха глупости, флашбеци и типичен напечен край. Повърня!

п.с. Колосалния титан защо е станал блокче от Майнкрафт??? =))

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 29, 2019 2:17 am 
Аватар

Мелето стартира с пълна сила. :rocknroll:
Киожини с/у скаути финален шоудаун. :twisted: :death:

Армин пак изби с едни мозъчни гърди напред. 8) Развали им сърпрайз атаката на предателското дуо. :)
А Райнер добре, че е непробиваемата му броня, че главата му щеше да отхвърчи като на ''сърдито'' пиле след светкавичната атака на Ливай. :twisted:
Титани никнат като гъби из полята, а Мамун мята канари.

Екстра. :icecream:

Доволно кат за 1ви еп. :hat:
Ще помрънкам само малко за музиката. Ми дразни как рециклират ОСТа от първи сезон пак и пак.
Но все пак е по-добре от дебилния минал опенинг.

П.С. TotLLy in love with Erwin's character. :love: Рядко солиден и харизматичен образ. Everything a true leader MUST be. :hat:

\\// \\// \\//
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Апр 30, 2019 12:07 pm 
Аватар

След 2-ри сезон това аниме не ме вдига както преди. Гледах новия епизод. В цялата пасмина всички, с изключение на Ервин и Ливай, се държат неадекватно. Сякаш вчера са ги хванали от гората, дали са им мечове и са им казали "мушкай ги с острата част". :lol: То бива да не са свикнали на екшън и адреналин, ма нали това им е работата и уж са най-добрите? Дафак? И защо постоянно си крещят един на друг? Не могат ли да си говорят нормално? Ае спрете го тоя капс лок, деа. Но поне, съдейки по опънинга, в тоя сезон най-сетне ще стигнат до МАЗАТА!!! АЛИЛУЯ!!! Което, оставяйки настрана какъв спойлер е, означава, че ще пребият лошите - Райнер на практика вече е пътник, а и другите двама трябва да го последват, щото иначе как ще стигнат до МАЗАТА??? Няма как. Ако се съди по опънинга, явно и Ервин ще ходи да прави компания на Night King, щото в опънинга го дават в компанията на всичките му умрели другари. Та така, thanks for saving us the time to watch how it all goes to shit. На бас, че това ще е последният сезон на титаните и последните 3-4 епизода ще ръшнат всичко, за да има някакъв що годе завършек.

МнениеПубликувано на: Вто Апр 30, 2019 1:34 pm 
Аватар

Те че ще стигнат, ще стигнат до мазата, но там сигурно ще се отворят още толкова въпроси.

П.с. Те си крещят от три сезона, чак сега ли ти направи впечатление? :lol:

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Апр 30, 2019 2:01 pm 
Аватар

Винаги ми е правило впечатление, но в този епизод сякаш нарочно се раздаваха като за последно!

МнениеПубликувано на: Вто Апр 30, 2019 2:34 pm 
Аватар

Ragnos написа:
Винаги ми е правило впечатление, но в този епизод сякаш нарочно се раздаваха като за последно!

Керъктър дивелопмънт!

MAL-list
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 01, 2019 3:04 am 

Няма как да свърши за 3 сезона освен ако директорите решат да се отклонят от мангата и не си направят свой тъп край.

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 06, 2019 10:53 am 
Аватар

poker написа:
Няма как да свърши за 3 сезона освен ако директорите решат да се отклонят от мангата и не си направят свой тъп край.

Аз точно това имах предвид. И това не го решава режисьорът, а продуцентите, които кихат парите.

И като стана дума за пари, май не са им останали много. Втори епизод беше безобразно нарисуван. Бяха се опитали да замажат положението с летенето във всички посоки и въртенето на камерата, но не се получи. Който е гледал епизода, където Ливай наритва задници в Стохес, може лесно да направи сравнение. Все едно на аниматорите са им отрязали по една ръка и са ги оставили да работят така. :lol:
Финиширането на Райнер беше супер anticlimactic. Направо жал ми стана за героя му. Това е когато си изчерпал потенциала на някой добър герой и те мързи дори да направиш смъртта му прилична. Личи си ръшването във всяка комбат рилейтната сцена. Сякаш са си броили стотинките за реализирането й. Няма я епичността на жертвата, няма го усилието на героите, безсилието към противника. А както Ервин сам каза, Съгледвачите не са онова, което бяха. Защо тогава ми се струва, че нещата им се случват много по-лесно? Прочувствените речи вече се изтъркаха, а едно време те караха да настръхваш. Трябва пак да гледам епизода, но май и музиката никаква я нямаше. Не мога да се отърва от усещането, че на екипа са му казали: "Момчета, от другия месец имаме нови приоритети. Избутвайте я тая мъка по-живо и да се свършва."

МнениеПубликувано на: Пон Май 06, 2019 5:47 pm 

Подценяваш plot armor-а на Райнър. :lol: Все пак не са го показали да умира все още.

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 86 от 92 [ 1380 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 92  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]