Дата и час: Съб Дек 07, 2019 9:28 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 59 от 59 [ 881 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 55, 56, 57, 58, 59
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: JoJo`s Bizarre Adventure (Saga)
МнениеПубликувано на: Пет Юни 07, 2019 9:05 pm 
Аватар

Полнареф винаги ми е бил един от фаворитите. Още в Крусейдърите беше много як персонаж, а ситуациите, в които изпадеше, както и битките му, бяха най-добрите в трета част. 33-та серия беше посветена на Крусейдърите! Видяхме Джотаро слаб като клечка с новия арт, Полнареф по го бяха докарали, ама Джотаро не приличаше на себе си. Само не знам защо си спомняше онзи Станд Hell 2 U, когато умираше? Може би като спомен към сестра си? :lol: Жалко за франсето, но според мен не е аут от играта, направи нещо със стрелата и предвид това митично стандоподобно накрая някак е успял да запазил душата си, може би? Общо взето много неща се случиха в серията - осакатяването на Пол, сдобиването със стрелите отново от баба Еня (бах тая шибана бабичка, не мре!), но едно нещо беше просто върхът - Полнареф гледаше отгоре от стълбите така, както в Крусейдърите Дио гледаше него. Това беше най-епичното нещо в цялата серия за мен. Велик си, Араки! Днес Богът на шонена е и рожденик и със сигурност няма по-хубав подарък от нова анимирана серия, предоставена от Дейвид Продъкшън.

п.с. И-и-и босът най-накрая се разкри и беше като излязъл от рок концерт! Кога ги опъна тия жартиери по тялото - нямам представа. :lol: А бе, важното е да епично, такива неща отдавна феновете ги преглъщаме и просто се радваме.

на въображението ни в плен.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юни 15, 2019 11:52 am 
Аватар

Настръхнах! От Дейвид отново го направиха - допълнителните сцени в интрото с Дяволо бяха велики. Вкарали са и нови мотиви в песента. В ендинга виждаме добавен и Чариот Реквием. Честно казано не очаквах комедиен епизод, предвид обтегнатата ситуация, но майтапите на Араки винаги могат да те счупят от смях. Затворник в патрулка - полицай. Полицай - птица. След комичните сцени с Триш и Миста, не мислех, че ще видя още по-голям абсурд, ама това с полицаите беше върхът. =)) Както и предполагах, Полнареф не е аут от играта, но по-интересното беше накрая с Бучелати и може само да тръпнем в очакване на следващата серия.

п.с. Дали все пак ще видим какво повече може Чариот Реквием? Поне мисля, че ще е само толкова, тъй като вече му взеха стрелата.

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юни 15, 2019 5:59 pm 
Аватар

Те стигнаха ли вече до частта, където си разменят телата? Помня че много съм се смял на тоя момент докато четох мангата, един от най-добрите Джо Джо моменти като цяло. То значи скоро ще свършва анимето, ще взема да му ударя един маратон.

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юни 15, 2019 7:15 pm 
Аватар

Точно там е и беше голям смях. Още пет епизода до края.

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юни 22, 2019 10:29 am 
Аватар

Араки хвърля бомбата и убива още един главен герой от нищото. :shock: Най ми хареса отборната игра между Триш и Миста - един от най-яките съпорти, които съм гледал. Чариот Реквием се оказа не толкова безполезен Станд и има интересна способност. Случилото се с Наранча беше малко предвидимо, сам се издаде с тези негови речи, което малко подразни, но за сметка на това си я имаше емоцията и успя да ме завладее. (а бе, шонен класика) Е, поне дадоха за малко и Фуго, който преди до-о-оста време подви опашка и се чупи. Щеше да е интересно Чариот Реквием да бъде нападната от Пърпъл Хейз. Щеше да е катастрофално :lol: Музиката обаче беше на много високо ниво този епизод, отлично подбрана и въздействаща.

п.с. Когато времето прескочи от Кинг Кримзън, помислих, че ми е забил компа. :lol:

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юни 29, 2019 1:26 pm 
Аватар

Шантава серия, харесаха ми обратите и най-вече обяснението за силата на Реквием. Не мога да повярвам, че Дяволо разгада по-бързо тайната от Джорно. Изглежда, ще има едночасов спешъл като за финал на 28 юли. Тайно се надявах на подобно нещо и то взе че го направиха. Един час Джо-Джо!!! :wow:

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 06, 2019 1:08 am 
Аватар

Джорно стана още по-непобедим и имбав, което малко направи боя скучен и без напрежение. Просто Джорно е най-бъгавият персонаж на Араки. Голд Експириънс Реквием беше феноменално нарисуван, силни кадри и брилянтна музика. И най-вече интрото отново беше озвучено. Единствено Дейвид Продъкшън правят този оригинален подход, евала! Интересно какво ще се случи сега с Дяволо. Макар че съм малко объркан за специалния епизод, който обявиха за края на месеца. В крайна сметка излиза, че епизоди 38 и 39 ще си се излъчат по график, тогава какъв ще е тоя спешъл? Направо да пускат Stone Ocean и да обръщаме бюрата!

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 06, 2019 12:00 pm 
Аватар

JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind Anime to Conclude with Hour-Long Special

Май наистина ще се чака чак до края на месеца за финала на сезона. Но пак беше странно, че в края на 37-ма серия обявиха само 38-ма и нищо не се споменаваше за спешъли, както направиха с рикапите примерно.

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 30, 2019 5:33 pm 
Аватар

Още една част от сагата приключи. Битката с Дяволо определено ми беше разочароваща, но краят поне беше задоволителен. Джорно му направи фатал като от Мортал Комбат и го остави да умира по най-различни начини - найс! 38-ма серия започна много шантаво с някакъв флашбек, върна ни към битката с Дяволо и след това пак ни заби във флашбека и въобще не се знаеше какво се случва, докато не го изясниха в последната серия. Всъщност се оказва флашбек на един съвсем страничен разговор между Фуго и Миста още в пети епизод. Смъртта на хората от тим Бучелати още отдавна се е знаела, но явно Миста, единственият, който знаеше за това, е мислел, че е избегнал тази съдба, след като е унищожил камъка на Ролинг Стоунс. Отново интересен Станд. Като цяло, пак ще отбележа, че за мен това е една от най-силните части от сагата. Личаха си и огромните усилия от страна на аниматорите. Завършиха подобаващо историята и Джорно зае донското място. (много як черен аутфит бтл)

п.с. За жалост не обявиха адаптация на шеста част, но за сметка на това имаше бонус кадри в опънинга и ендинга. И най-якият кадър беше когато Голд Експириънс еволюира в Реквием, а Джорно беше позирал досущ като тате Дио. Велик кадър! :rocknroll:

Изображение
Изображение

И някои яки подробности, които и аз не забелязах всичките, но доста яко:

Изображение

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2019 4:56 am 
Аватар

New 'Kishibe Rohan wa Ugokanai' OVA Announced

ОЩЕ ДЖО-ДЖООООООО!!!! :wow: Обичам ги, не спират да ни глезят! Все едно сънуваш, адаптация след адаптация обявяват.

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 06, 2019 4:18 am 
Аватар

:kicking:

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 59 от 59 [ 881 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 55, 56, 57, 58, 59

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]