Дата и час: Нед Окт 21, 2018 11:21 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 1 от 2 [ 24 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Спечели японска игра с Ozone.bg
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2014 5:17 pm 
Аватар
Let there be SPAM!
Let there be SPAM!

Изображение

Харесваш JRPG-та и други заглавия на японски разработчици? Едни от любимите ти поредици са Final Fantasy, Atelier и Tales of, поне веднъж си косплейвал някой персонаж от тях (или ти се е искало)? Ако е така, то определено си попаднал на правилното място. От форума на Animes-bg заедно с подкрепата на Ozone.bg сме ти подготвили едно предложение, което никой фен не би подминал с лека ръка.

Потопи се в най-големия каталог от японски игри в България и си избери едно заглавие от него. Разкажи повече за това защо то ти допада и какви са причините да го играеш и имаш шанса да си го спечелиш.

Публикувай своето мнение като отговор по темата и екипът на Animes-bg съвместно с Ozone.bg ще изберат най-забавния и оригинален отговор постъпил в периода 03.11-23.11. Успех!

Заглавие: Re: Японски игри в България с Ozone.bg
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2014 5:47 pm 
Аватар

Хубава работа, ама като нямам PS3... :?

Едит: Опа, сега разгледах някакъв каталог с японските игри и предполагам, че може да участваш за копие за Xbox360?

на въображението ни в плен.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2014 6:24 pm 
Аватар
Let there be SPAM!
Let there be SPAM!

Всички платформи от сайта участват : )

МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2014 8:27 am 
Аватар

Радвам се, че все повече японските игри, анимета, манги и т.н. навлизат в България. Сега трябва да си купя нещо. Не може да остана без нищо все пак. :lol:

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2014 9:08 pm 
Аватар
Let there be SPAM!
Let there be SPAM!

Играта е да кажете какво ви харесва и евентуално да го получите като подарък :wink:

МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2014 9:32 pm 

Naruto Ultimate Ninja Storm Revolution.Мултиплейара е доста интересен,поне преди беше така.Все още не съм имал възможността да играя тази.Историята винаги следва мангата,така че не е нищо кой знае какво,но мултиплейара компенсира.Забавна игрица overall.Жалко,че я няма за PC.MGR:REVENGANCE също е доста зарибяваща игрица въпреки,че е доста кратка.Под 7 часа е.Final Fantasy-с удоволствие бих се потопил в този свят,но отново,липсата на конзола ми пречи.Затова отивам отново към PC-тата,където виждам Evil Within,Naruto,Street fighter и нещо Deadly.Изключвам Street Fighter-никога не ми е харесвала тази игра за PC.Трябва да си се играе на конзоли с онези големи контролери,не знам как точно се наричат.Deadly нещо си-поразгледах геймплейа,не ми хареса особено,така че го изключвам.
Naruto UNSFB и Evil Within определно са игрите които бих избрал.За Наруто вече казах защо,а Evil Within,е,нея няма смисъл да коментирам.Ако не знаете за какво става въпрос-срамота.Доста хубава {графично} и с добра историйка.Малко страшничка.Определено не е за изпускане.Не съм я играл все още защото не мога да намеря време,пък и си падам малко шубе ;/ Благодаря на Ozone и сайта ви за тази игра.Късмет на всички :)

Профил  

Заглавие: Re: Спечели японска игра с Ozone.bg
МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2014 9:52 pm 

https://www.ozone.bg/igri/ps3/kingdom-h ... -remix-ps3?
Ето и моят избор: Kingdom Hearts HD 1.5 Remix
Никога досега не съм се докосвал до този шедьовър, а съм чувал само хубави неща за него. Голям фен съм на Дисни и японската култура, и предполагам, че двете неща събрани в едно ще се превърнат в новата ми любима игра, ако успея да я спечеля!
Поздрави! :)

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2014 10:15 pm 
Аватар

https://www.ozone.bg/igri/ps3/the-witch ... nights-ps3
The Witch and the Hundred Knights: Ето тази игра адцки много ми харесва, арта е уникален историята и геймплея на играта са уникални, обожавам аниметата, игрите с аниме арт, jrpg са много зарибителни, спомням си като играх за първи път Ys: Origin до толкова се бях зарибил в играта, че не исках да си лягам даже. JRPG-тата а и не само, да кажем всички Японски игри са много добре направени с голям кеф ще цъкам ако имам възможност всичките игри :) Обичам косплея, харесва ми да се правя като член от Akatsuki :P японската култура много ми харесва също, японската храна я обожавам :) Много бих са радвал ако в най скоро време в нашата родина започнат да се появяват магазини които да са свързани с манга, аниме, jrpg-та както и други японски игри :) Поздрави и от мен, благодаря изключително много на ozone.bg и animes-bg.com че ни предоставят шанс да получим игрите които изключително много желаем, както и че продават тези скъпоценни за мен игри, както и манги пожелавам успех на себе си :D и на всички :)

Последна промяна GodDeadGod на Сря Ное 05, 2014 1:14 am, променена общо 1 път

Моята Fun FaceBook Страница :D
Игралният ми канал в YouTube
If you're here, can you prove You're really here ?
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2014 11:08 pm 

https://www.ozone.bg/igri/ps3/naruto-sh ... -burst-ps3
Свалям шапка на тази поредица от игри със спиращи дъха сценки. Играл съм предишните версии на играта и постоянно бях с широко отворена уста, защото игрите бяха ИЗУМИТЕЛНИ и след като свърших с NSUNS3 ги спрях ,и сега като видях че са пуснали две нови версии, направо ми светнаха очите. Светът в тази Наруто хич не изоставя от тези на по-старите и продължава да те кара да се чувстваш все едно си в играта.
Това е моят отговор и преди да кажа чао искам да благодаря на ozone.bg и animes-bg , за това където дават шанс на всички отакута и геймъри да спечелят любимата си JRPG игра! Късмет на всички и горе главите!

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Ное 05, 2014 12:46 am 
Аватар

https://www.ozone.bg/igri/ps3/devil-may-cry-4-ps3?
Като цяло имам доста по-любими Китайски, тъй де, Японски игри, ама нещо не ги виждам в каталога... *cough* Dark Souls *cough* Disgaea: Hour of Darkness *cough*
Taaа... к'во да кажа за Donte4... Ами първо, че ако не ви кефи да размятате жувотни насам-натам, отричайки всички закони на физиката, значи има нещо много сбъркано с вас. Освен жувотни, ще биете и дядки, които в интерес на истина се оказват по-трудни от жувотните, щото бягат от вас докато ви стрелят с простотии или там квото беше, не помня. От време на време, има и няк'ви wanna be не се сърди човече елементи, които ако сте пълен нещастник се минават за най-малко 1 час, а дотогава може и да ви се прииска да разкарате играта. Играта има ужасна история, но за сметка на това компенсира с една от най-добрите и забавани combat системи. But yeah, if you feel like having fun while skipping all cut scenes since they are total teeny trash, this is the game for you, ако не, играйте Final Fantasy 13... Wait that did not make much sense since FF13 is one big teeny trash cut scene in the form of an endless corridor.

I rate Donte4 fuck you/10, oh wait...
Also fuck punctuation

Последна промяна Ragnarök на Сря Ное 05, 2014 1:43 am, променена общо 1 път

ded forum and you know it
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Ное 05, 2014 1:24 am 
Аватар

Не съм запален хардкор геймър, както вероятно са повечето участници в играта.
Наскоро се сдобих с PS3 иии от тогава рядко го пускам.
След доста сериозна дилема и ровичкане из сайта на Ozone.bg, в крайна сметка заглавието, което ме грабна е "One Piece Unlimited World Red (PS3)".
Причината: Харесвам приключенски игри с добра графика, интригуваща, но ненатоварваща история и непрекъснато валящи предизвикателства. Винаги съм обичала и анимето и мангата на One Piece, би било невероятно приключение да се гмурна в света му през конзолата вкъщи.
Ще съм изключително благодарна, ако Ozone.bg и AnimeS ми предоставят тази възможност! Със сигурност ще е зарибявка и ще ме запали още повече по гейминга! ^^

Unkown to Death
Nor known to Life
Have withstood pain to create many wepons.
Yet,those hands will never hold anything.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Ное 05, 2014 1:43 pm 
Аватар

Здравейте, или по-скоро мммггххъ. Аз съм едно заключено зомби, което жадува за малко мозък и някоя друга карантия. Знам, че не ви се иска, но ключът към моето освобождаване е разопаковането и изиграването на The Evil Within за PS4. Моля, помогнете на това зажадняло за хорър зомби и в благодарност то ще ви дари с безсмъртие и вечен живот!

МнениеПубликувано на: Пон Ное 10, 2014 12:16 pm 
Аватар

+ 1 коментарче за участие : )))))

И остава да стискаме палци.

А да, The Evil Within ! : )

МнениеПубликувано на: Пон Ное 10, 2014 12:17 pm 

https://www.ozone.bg/igri/ps3/dmc-devil-may-cry-ps3
Аз съм голям фен на ДМС поредицата . Спомням си как се имъчвах да мина играта. Беше трудна, но когато успееш да минеш нивото все едно си постигнал нещо значимо :Д .Игрите в днешно време нямат тази трудност и се надявам и тази ДМС да е трудна.Играл съм всички ДМС-та без ребоота. Нямах възможност да си я взема и много ще се зарадвам ако спечеля

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 10, 2014 6:12 pm 
Аватар

https://www.ozone.bg/igri/pc/the-evil-within-pc/
The world Within за PS4 звучи добре ;)
Причините да го избера са, че ми се цъка нещо на подобна тематика за PS4.

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 2 [ 24 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]