Виж темата - Miss Animes 2012 - Кръг 3 - гласуване - AnimeS-bg.com
Дата и час: Вто Авг 21, 2018 9:34 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 1 от 8 [ 112 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Miss Animes 2012 - Кръг 3 - гласуване
МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2012 4:48 pm 
Аватар
Let there be SPAM!
Let there be SPAM!

Изображение

Конкурса ще протече в 3 кръга, като финалния кръг ще приключи на 25 ЮЛИ. Три дни преди официалното празнуване на рождения ден на AnimeS-bg.com. Победителите ще бъдат поканени като вип гости на партито, където ще им бъдат връчени наградите пред всички гости на събитието.

Правила на кръга:

1. Кръга трае до 26 Юли

2. Всеки участник трябва да участва с най-малко 3 снимки и най-много 5 снимки, като снимките трябва да са актуални и да има поне една снимка, която да е цветна, в цял ръст без слънчеви очила. Забранено е използването на Photoshop и други програми за коригиране на снимките!

3. Гласуването в кръга ще бъде чрез публикуване на пост в темата. Поста трябва да съдържа само ника за който гласувате. Коментарите за конкурса ще бъдат събрани в една обща тема.

4. Забранено е гласуването с повече от 1 акаунт! При засечени нарушения, ще следват банове, а гласовете на нарушителите ще бъдат премахвани.

5. Забранено е обиждането на участниците в конкурса! Постове съдържащи обиди ще бъдат трити!

Към всички гласуващи:

Участници:

1. Slain - Снимка 1, Снимка 2, Снимка 3, Снимка 4, Снимка 5

Slain написа:
      1. Как се казваш и на колко си години?
      Занина, накратко - Зи.
      2. От къде си?
      Град Елин Пелин.
      3. Кои са лошите и добрите ти качества?Както на всеки човек, така и на мен, ми е трудно да опрделя лошите си качества, защото не се гледаме много често от страни. Да започнем с добрите - изключително дружелюбна съм, настроена приятелски към всекиго, обичам да помагам на хората, най-често се изразява в изслушване и даване на житейски съвети, винаги съм на среща. Упорита съм - това според мен е едно много добро качество. Търпелива съм, решителна, смела, самодисциплинирана етс. Да видим лошите... мързел! Мразя това, но много обичам да се глезя и да си почевам... цял ден. Ужасно горделива съм, обичам светът да се върти около мен, старая се винаги да бъда първа и да не греша. Но хайде, няма да ви казвам повече за лошите си качества.
      4. С какво се занимаваш през свободното си време?
      Както казах, много обичам да си почивам или просто да зяпам в едва точка. Като ме пусне мързела, обичам да чета, да спортувам, да пазарувам. Да си играя с животинки.
      5. Каква музика слушаш?
      Метъл и транс, предимно. Не понасям балканската музика като поп фолк и разновидностите му. Считам, че имам доста голяма музикална култура, за да говоря за всеки изпълнител.
      6. Аниме или манга и защо?
      Аниме. Не обичам да чета на компютъра, а повечето монги не се намират лесно тук. Пък и цветовете и движението на някои части на героите са си добър избор.
      7. Любимо аниме?
      Death note, Hellsing, One piece, Ergo proxy, Rainbow.
      8. Любим/а аниме герой/героиня?
      Мъжки - Yagami Light, Sanji "Kuroashi" , Zoro, Alucard, Tadayoshi "Heitai" Tooyama, Michaelis Sebastian, Chika Akatsuki.
      Женски - Re-l Mayer, Mizore Shirayuki, Shizuku Sangou, Erza Scarlet, Revy.
      9. Любим момент в аниме?
      Никакъв шанс да се сетя за нещо такова в момента.
      10. Любимо AMV? (с линк към youtube)
      Да кажем първото, което отворя -
      http://www.youtube.com/watch?v=OODy-l99wgs&feature=plcp

2. Loveless88 - Снимка 1, Снимка 2, Снимка 3, Снимка 4, Снимка 5

Loveless88 написа:
      1. Как се казваш и на колко си години? Кристина, почти на 24.
      2. От къде си? хмм. труден въпрос, след като цял живот се местя. номадско дете съм, но да речем, Велико Търново, Варна и сега живея в Катания, Италия.
      3. Кои са лошите и добрите ти качества? принципно не съм се замисляла, но предполагам, че към добрите могат да се причислят, факът, че съм адски търпелива, постоянна..де да знам, каква съм, спокойна съм, оптимистично настроена. обичам да правя много неща едновременно, обикновенно, защото успявам да го правя. обичам да се смея и да се шегувам, винаги съм усмихната. честна съм и не пет пари не давам за хорското мнение.
      лоши качества.. ами, трудно взимам решения. на моменти ме хваща мързела, говоря адски много.. не знам, не се сещам. сигурно най-лошото и най-доброто ми качество е, че все още се имам за дете...
      4. С какво се занимаваш през свободното си време? рядко имам такова, но все пак..пиша канджи, гледам анимета, на моменти превеждам, но принципно съм егоист (и това го сложи при лошите), предпочитам да гледам. като цяло това. през лятото като не тренирам, ходя да цъкам с приятели под някой кош на плажа, спя, пека се..пълен ленивец. но като цяло прекавам свободното си време да науча нещо ново на който и да е било от езиците, които говоря..
      5. Каква музика слушаш? всякаква, от класическа до японски рок. значи наистина всякаква, регетон, япоснка, италианска.. френски рап, всичко..комерсиално или не. най-обичам хип-хоп, и R&B. обичам черни господа аз, като цяло културата и америка :D в кръвта са ми, а и вървят ръка за ръка с баскетбола.
      6. Аниме или манга и защо? аниме. консуматор съм. гледам ги за да се разтоварвам, или когато съм тъжна. разсейват ме. мангата изисква по-голямо въображение. в аниметата музиката, сеютата и всичко останало допринасят много.. както се казва"вкарват ме във филма" а аз обичам да се филмирам..или анимирам..
      7. Любимо аниме? Code Geass 1,2. Prince of tennis, Naruto Shippuuden, Shiki, Monster, Berserk, Slam Dunk. много са. само код гиас, принца и шипудена са ми любими. останалите са супер, но има още мнооого.
      8. Любим/а аниме герой/героиня? Lelouch (code geass), L(death note), Maya Natsume(tenjou tenge),Johan Liebert(monster),Fuji Shuusuke(Prince of tennis),Hanamichi Sakuragi(Slam Dunk), Saito Hajime (Hakuouki), Katsuragi Joe(Innocent venus),Naruto, Gintoki, Itachi, Yoruichi..както виждате, много са.
      9. Любим момент в аниме? 88 еп на Наруто Шиппууден : Фуутон: Расеншурикен. като го видах направо настръхнах. или в Блийч битката между Бякуя и Ичиго...Бякуя си сложи показалеца върхи рамото на Ичиго и..Hado no yon : Byakurai. откачам и на Принца на Тениса Ечизен като надви Тезука, или мачовете между Тезука и Фуджи. Или в Код гиас, Лулуш като прецака брат си Шнайзел. оле, толкова са много. първия път като видях Чидори Нагаши, или занпактото на Рукия. мае, соде но шираюки. изброявам тия понеже ги знам на изуст. а колко неща не се сещам. в Монстър, как разказват приказката за чудовишето..както казах по-горе, филмирам се супер яко.. bari bari gusha gusha baki baki gokun.. много обичам и моментите на лудост. примерно в Дедмен, Колибрито като откачи и искаше всичките да ги изколи, или Юно от Мирай Никки.. луда крава..
      10. Любимо AMV? ммм не гледам..тоест, ако ми попадне нещо пред очите, ок. ма да търся и да се занимавам, not my type. предпочитам опенинг и ендинг.

3. Love Child - снимка 1, снимка 2, снимка 3, снимка 4, снимка 5

Love child написа:
      1. Как се казваш и на колко си години? Илиана Петрова, тези дни ставам на 23 (:
      2. От къде си? Родена в Монтана, живея в София
      3. Кои са лошите и добрите ти качества? Добрите... Знам ли?! Това обикновено може да го каже някой приятел, който ме познава от повечко време. Нооо, примерно, винаги съм готова да подам ръка. Лошите са прекалено много - мързел, инат... :lol:
      4. С какво се занимаваш през свободното си време? Рисувам, разцъквам игри и мързелувам активно
      5. Каква музика слушаш? Каквато ми пуснат. Честно казано, на етапи съм. В момента, например, съм на dance вълна
      6. Аниме или манга и защо? Манга. Мога да разчитам на въображението си. При анимето всичко вече е свършен факт :lol: Пък и мога за половин час да изчета много повече манга, отколкото да изгледам аниме
      7. Любимо аниме? Toradora, Kamichu, Ghost Hound, Panty and Stocking with Garterbelt, Lovely Complex, Chikyuu Shoujo Arjuna... не знам Genius Party и Genius Party Beyond броят ли се?
      8. Любим/а аниме герой/героиня? Fuyou Kaede от Shuffle! >;D
      9. Любим момент в аниме? Ох, то да беше един... Да кажем, битката в епизод шести на Panty & Stocking
      10. Любимо AMV? (с линк към youtube) Еееееее, сложнотии! D: Ето едно от многото

4. anime_fan_st - Снимка 1, Снимка 2, Снимка 3, Снимка 4, Снимка 5

anime_fan_st написа:
      1. Как се казваш и на колко си години? - Стефанка на 16 (септември правя 17)
      2. От къде си? - Градът на розите - Казанлък
      3. Кои са лошите и добрите ти качества? - Лесно се впечатлявам. Няма нищо лошо в това, но щом става въпрос за музика, филми, аниме, манга, не мога да препоръчам нищо, просто защото всичко ми харесва, а на другият може да не му допадне. За това това е и добро и лошо.
      Добри - добър слушател съм, обичам да помагам, ако трябва да ръководя нещо, гледам да не съм твърде bossy, да чуя идеите на другите, обичам да създавам експерименти и малки статистики с интересни игри, в които да участват повече хора, обичам да мотивирам, имам добра памет особено за дребни неща и нямам страх да говоря пред хора.
      Лоши- понякога съм леко избухлива. Не че налитам на бой, но по словесен начин хората могат да си го отнесат. В редките случаи когато съм притеснена, или просто ми тече твърде бързо мисълта използвам "таковата", което е дразнещо. Също така пиша грозно и не могат да ми се разчита.
      4. С какво се занимаваш през свободното си време? - Нищо. Седя си вкъщи и спамя. Е не винаги. Понякога излизам с приятели, понякога излизам сама. Слушам музика или си дрънкам нещо на китарата. Шум да има. Обичам и да чета и да ям и да си пея.
      5. Каква музика слушаш? Слушам каквото ми се слуша. Общо взето зависи от настроението ми. Като ми е забавно слушам k и j pop, като съм ядосана слушам яки металяги. Хубаво да се дерат. Като съм тъжна слушам инди. И рок слушам, и българска музика, но не чалга. И общо взето хубаво е да има разнообразие :3
      6. Аниме или манга и защо? Аниме. Защо? Ами защото ако ще чета манга, искам да е на хартия. Да я усетя, да подуша мастилото с което е направена. Силаа. Но нямам възможност за книжни манги, за това гледам анимета. Пък и са интересни - цветнички и с музика. ^^
      7. Любимо аниме? Веднага казвам Summer Wars. Да де, не е аниме, филм е, но това е първото нещо което ми идва на ум. Иначе Cowboy Bebop, Full Metal Panic? Fumoffu, Level E, Tokyo Magnitude 8.0.. Не знам. Не мога да кажа че имам само едно. Нали все пак всичко ми харесва. ^^'
      8. Любим/а аниме герой/героиня? Chidori Kaname от Full Metal Panic и Hugh Disward от Dantalian no Shoka
      9. Любим момент в аниме? - Никога няма да ми омръзне да го гледам.
      10. Любимо AMV? (с линк към youtube) -

5. KISSSY - Снимка 1, Снимка 2, Снимка 3, Снимка 4, Снимка 5

KISSSY написа:

1. Как се казваш и на колко си години?
      Криси, на 21.
      2. От къде си?
      София
      3. Кои са лошите и добрите ти качества?
      Лоши - пословичен мързел, покъртителен инат, потресаващо пошло подсъзнание. Добри - верен приятел, ще ми се да вярвам, че имам дарбата да гледам генералната картинка....и да, нямам махмурлук.
      4. С какво се занимаваш през свободното си време?
      Освобождавам други хора от такова.
      5. Каква музика слушаш?
      Типичната мешаница според графа "настроение"....ласт.фм-а твърди "предимно жичка"
      6. Аниме или манга и защо?
      Манга. В последно време аниметата ми се струват или твърде еднообразни или твърде безумни като сюжет, за да отделя повече време на някое.
      7. Любимо аниме?
      Все още Hellsing, TTGL и FMA....
      8. Любим/а аниме герой/героиня?
      Всеки средностатистически badass и почти всяка мадама, която за отрицателно време и без много шум се качва на върха на хранителната верига. Вече не върви да двама имена, ще се повтарям
      9. Любим момент в аниме?
      Неочакваните обрати, ако все още съществуват
      10. Любимо AMV? (с линк към youtube)
      Не се е променило за 1 година

:rose:

За валидни ще се зачитат само гласове на потребители с регистрация създадена преди 1 март 2012 година и с над 50 мнения!

Наградите са предоставени от Gift.bg и от Joy Case специално за конкурса, рождения ден на AnimeS-bg.com и партито по случай рождения ден на AnimeS-bg.com!

Тази година наградите са на обща стойност 240 лв.

Повече подробности за наградите може да прочетете в сайта на нашите партньори:
- http://gift.bg/index.php?lng=1&prod=1772 (награда за Mr AnimeS)
- http://joycase.com/ (Ваучер на стойност 120 лв. за Miss AnimeS)

Заглавие: Re: Miss Animes 2012 - Кръг 3 - гласуване
МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2012 4:57 pm 
Аватар

anime_fan_st

Последна промяна Ragnarök на Сря Юли 18, 2012 5:02 pm, променена общо 1 път

ded forum and you know it
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2012 4:59 pm 
Аватар

Loveless88

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2012 5:01 pm 
Аватар

Love child *_*

МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2012 5:02 pm 
Аватар

Loveless88

МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2012 5:08 pm 
Аватар

Loveless88

МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2012 5:16 pm 
Аватар

Loveless88!

на въображението ни в плен.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2012 5:16 pm 
Аватар
SFS

Loveless88

МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2012 5:17 pm 

anime_fan_st :peace:

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2012 5:33 pm 
Аватар

аниме_фен_ст

Изображение
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2012 5:38 pm 
Аватар

KISSSY

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2012 5:49 pm 
Аватар

anime_fan_st

МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2012 5:56 pm 
Аватар

Slain

МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2012 6:05 pm 
Аватар

Аниме фенчето !

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2012 6:13 pm 
Аватар
SFS

Loveless88

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 8 [ 112 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]