Дата и час: Пет Окт 19, 2018 10:41 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 46 от 46 [ 679 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 42, 43, 44, 45, 46
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Коментари за конкурса Miss и Mr AnimeS 2012
МнениеПубликувано на: Нед Юли 29, 2012 12:50 am 
Аватар
Spamoza Vulgaris

DiaDora написа:
KISSSY написа:
....и Диадора и Еликс навиваха хората да гласуват за някой дето не го познаваш...... и един дебелак не тряя да печели"

молаaaa, я пак... :lol:

аз никого не съм навивала, но е трУ, че зарад Елито гласувах за Сквала, щот и без тва не знаех за кой да гласувам... A после се оказа, че той е стар познайник от един друг форум, та си имах вече двойна причина да си гласувам за него :twisted:

Даду не го познавах толкова добре форумно още, а и си мислех,че кат е конкурс за Мистър е конкурс за нали се сещаш...Мистър...а то се оказа конкурс за 'Мистър', което си е по-яко ако ме питаш мен, ама докат сфана... Не ,че нещо щеше да се промени де. IORI(Sualla) щеше пак да отнесе вота.. :mrgreen:

Аз не говоря за причината ти да си си пуснала своя вот за него........говоря за оня шитсторм във фейсбука, който беше след навиването по скайп и разни други методи да се гласува за Сквала, а не за Дада, под предлога, че е бил (меко казано, щото тогава прехвърчаха по-големи думи) "неподходящ".....щото мрежата стигна и до мен. Гласувайте за който искате, ако ще и за сакатия Лукчо, само без агитации.
Тва, което мен ме дразни в цялата система е идеята да е нормално да навиваш хора да гласуват за който и да е било......все едно тия хора мозък и преценка си нямат, че да направят СВОЯ избор и някой трябва да им каже, че наистина да отидат да гласуват. Който видял видял, за бога, тия тъпни "ще те черпим еди какво си за гласа ти и ще те уредим с еди кво си да гласуваш за моя човек са меко казано детски, да не употребя по-груба дума. Поне нещо полезно да се печелеше.....и пак щеше да е недостойно и долно.
А след оная безумна история Сквала да се опитва да ми държи сметка какво на кой съм говорила :lol: .....сгреши човека просто.

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юли 29, 2012 1:51 pm 
Аватар

KISSSY написа:
..... само без агитации. .....

Споко бе, Кисси...то тея агитации си идват част от пакета на конурсите и фЪна... Да има агитации, лагери, да се насъскват едни срещу други - кво по-яко от тва по време на елекциите. :twisted: Иначе ще е plain boring.

Нещо, нещо много навътре го приемаш :?

Всеки е свободен да си агитира, който иска и както си поиска. Например моите приятелки постоянно ме агитират и тормозят за некви бебешки конкурси да гласувам за техните гардженца....то си е в реда на нещата. :wink:

Сега, дали одобряваш метода на агитация е друга супа. Но и там, освен да си изкажеш мнението по ?са, друго не виждам кво можеш да направиш -> някои ще се опитат запалени да 'отворят' очите на другите, други ще отворят кебапчийницата...въобще методи много :D

А човек ще си гласува наистина за който иска, а пътьом може да сплаши 1/2 кебапчета с биричка кат има балами :D

Като цяло CHILL и не се занимавай с глупости... Не можеш запуши устите на хората да викат за любимците си.:icecream:

Lets all have fun с тези кОнкурси. Тва изначално им е предназначението.

За едната бройка и аз да се запиша тая година, сеир да става , да образувам и аз малко лагери ...ама докат се наканя и мандалото лопна. :mrgreen:

А кой бил хикикомори, кой бил с орлов нос, кой бил кошница в главата, кой целулитна бомба.... Всяка година ще чуваш такива коментари,които са чистата истина в повечето случаи, но лишени от такт, OF COURSE!!... :D
Не им се впрягай, тва е част от играта! 8)

МнениеПубликувано на: Нед Юли 29, 2012 2:05 pm 
Аватар
Spamoza Vulgaris

DiaDora написа:
KISSSY написа:
..... само без агитации. .....

Споко бе, Кисси...то тея агитации си идват част от пакета на конурсите и фЪна... Да има агитации, лагери, да се насъскват едни срещу други - кво по-яко от тва по време на елекциите. :twisted: Иначе ще е plain boring.

Нещо, нещо много навътре го приемаш :?

Всеки е свободен да си агитира, който иска и както си поиска. Например моите приятелки постоянно ме агитират и тормозят за некви бебешки конкурси да гласувам за техните гардженца....то си е в реда на нещата. :wink:

Сега, дали одобряваш метода на агитация е друга супа. Но и там, освен да си изкажеш мнението по ?са, друго не виждам кво можеш да направиш -> някои ще се опитат запалени да 'отворят' очите на другите, други ще отворят кебапчийницата...въобще методи много :D

А човек ще си гласува наистина за който иска, а пътьом може да сплаши 1/2 кебапчета с биричка кат има балами :D

Като цяло CHILL и не се занимавай с глупости... Не можеш запуши устите на хората да викат за любимците си.:icecream:

Lets all have fun с тези кОнкурси. Тва изначално им е предназначението.

За едната бройка и аз да се запиша тая година, сеир да става , да образувам и аз малко лагери ...ама докат се наканя и мандалото лопна. :mrgreen:

А кой бил хикикомори, кой бил с орлов нос, кой бил кошница в главата, кой целулитна бомба.... Всяка година ще чуваш такива коментари,които са чистата истина в повечето случаи, но лишени от такт, OF COURSE!!... :D
Не им се впрягай, тва е част от играта! 8)

само където фъна го няма, агитациите са жалки, НЕ Е в реда на нещата, играта е тъжна, ако евтините съскания и обиди са част от нея и ако изобщо не трябва да се занимавам с глупости, то трябва да престана да пиша точно в момента. Едно е народа да се забавлява от даден сеир, тънкия момент е дали си от смеещите се на чуждата глупост или от тия дето парадират с нея.
Ако се забавлявате с тъпи интрижки, тва си е чисто ваше бреме, ако е възможно, забърквайте хора дето също желаят да са в тях. :idea: Детска работа

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юли 29, 2012 2:06 pm 
Аватар
Forsaken Failure

Ех, май е време да щракнем тази темичка и тези разправийки

:lock:

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 46 от 46 [ 679 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 42, 43, 44, 45, 46

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]