Дата и час: Сря Юни 20, 2018 8:36 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 45 от 46 [ 679 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 42, 43, 44, 45, 46  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Коментари за конкурса Miss и Mr AnimeS 2012
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 11:25 pm 
Аватар
Anime Sekai Kenkyuuin
Anime Sekai Kenkyuuin

Браво и честито на печелившите и техните подвластни, 'се едно имат някаква власт над тях :lol:
Le Miss има право да си избере собствена титла до колкото помня (?) - възползвай се wisely Анифенке ^^
dadada няма право :|
DiaDora написа:
в конкурса на Анимес НЯМА

ИМА :0 Но НЯМА значка*~
Привлекателността не се определя само по няк'ви фактори, които няк'ви лъскави списания и хора с изключително лош вкус са наложили върху модните агенции и оттам общото мнение на масата.
* - ноооо... няма значка :0
Победата им е заслужена ^^

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 1:32 am 
Аватар

Много добри победители тази година, радвам се за тях :]

на рд-то утре ще косплейват

http://www.youtube.com/watch?v=PLgQj1f_t7s

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 1:36 am 
Аватар
Forsaken Failure

Омг, вярно бе, трябваше да го предвидим :shock:

дада, носи полицейска шапка, кимоно ще намерим на място

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 1:46 am 
Аватар
The No-Goodnick

От де да я изровя таз полицейска шапка в последния момент, а? :lol:

Looking for surviving women to repopulate the planet with me,
after the end of the world has come.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 3:07 am 
Аватар

SayanMk написа:
dadada няма право :|
DiaDora написа:
в конкурса на Анимес НЯМА

ИМА :0 Но НЯМА значка*~
Привлекателността не се определя само по няк'ви фактори, които няк'ви лъскави списания и хора с изключително лош вкус са наложили върху модните агенции и оттам общото мнение на масата.
* - ноооо... няма значка :0
Победата им е заслужена ^^

За кое няма право, че не разбрах? :o

Са - девойката анифенка не я знам от форума, т.е. не съм и засичала активност в аниме/манга секциите...симпатично моме от снимките дет мернах, ама то и другите беха симпатични, така че наклоних към по-активните участнички...

Цитат:
Привлекателността не се определя само по няк'ви фактори...

Ем, че нал затва гласувах за него... Пич е, веселяк, добро модче, но визия ала Брад Пит( :o що него давам за пример, хич не ми е тип, ама аре-нали се е наложил чиляка :mrgreen: ) - малко трудно квалифицира... И хубаво, че туй НЕ е конкурс за красота-фотогеничност, а нещо по-обширно, както забелязахме...където се оценят маса други качества, главно форумни изяви и лични (лайв) вчепетления. Ако трябва да праим конкурс с база - снимки, да го кръстим конкурс по фотогеничност, щото някои пичове на живо, камерата хич не ги люби и могат да си останат пусто в сянка с тез снимки.

Никой нищо не ти налага, просто хубууто си е хубуу и точка...As simple as that.
Кат гледам световните модели са от киликандзер нагоре, НАЛОЖЕНИ със сила .(не че нема некоя промъкнала се между капките, ама масата са радост за окото):lol:

Тва което се опитват да налагат е курвенския имидж на поп-певиците и го постигат успешно при малките момиченца, ама щот само при тях могат. Я да ми го наложат на мен да видим :icecream:
Има некви , макар и basic норми на естетика (което е наука за красотата), които дори тука у форума гледам ,че спазвате подсъзнателно - поне в женската секция много личи. :lol:

И догодина уточнявайте кав конкурс е точно и не ми се отяждайте , кат кажа че царя е гол по визуалнио-естетичния въпрос, щот вс виждат че е гол...ама тва не му пречи да си носи короната, нали?.... Кат бил та гол, па има други качества и ги ОЦЕНЯМЕ и си го обичаме и тва е.... :king:

Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 7:48 am 
Аватар
Модератор

dadaadda написа:
От де да я изровя таз полицейска шапка в последния момент, а? :lol:

Куки колко искаш има.

Бой, глад, стригане кражба

МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 9:46 am 
Аватар

Ехе, фенчето станало "миска", радвам се ! :D :D :D

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 12:29 pm 
Аватар
*

Добре, че има някакви хора, които да обяснат на всички други явно тъпи и малоумни същества кой как раздава гласове в тези конкурси - примерно ще ми обяснат на каква база критерии аз съм дал своя си глас. Ок. Когато всички модератори (или поне една сплутена група от тях, която може да забележите да седят заедно на една масичка на рд-то на анимес) изсипат гласовете си за един човек - мислите ли, че става въпрос за красота? :lol: Супер голяма случайност е. Гарантирам ви. Затова, моля ви, драги модератори, особено Киси, като изразявате такива "глобални" мнения, които са далеч от сянката, оставена от носа ви, не ги натяквайте на скромните хора и читатели на форума, става ли? :) Миналата година гласуването беше " да гласуваме, за да не спечели Скуал " и въпреки това се изсипаха доста стари юзъри, за да гласуват lol. И накрая хората изоставиха Байконура, за да гласуват за Дада. Некво супер тактично, да. ;D

Иначе както казах преди - честито и на двамата - честито за гласовете на миската - предпочитам да видя, че гласовете са изтекли по естествен начин от не особено популярни хора на форума, вместо по критерия дали можеш да плетеш чорапи и дали би споделил бисквитката си с бездомното куче на централна гара.

М/у понеже има малка вероятност някои наистина да са малко, позволете ми да кажа кухи, ще вметна кои принципно бяха победителите в този конкурс: Вурста, който се отказа и за който гласува сума ти народ малка паплач, луда по прическата му и тялото му. Макар че моите надежди бяха да видя нещо като Брус Ли, а не такава прическа, но щеше да се преживее. В последния кръг повечето дето гласуваха за него ги нямаше, просто щото "явно" не виждат нищо особено в кандидатите. А миската трябваше да е слейн, но закъсня с ъпдейта си на информация и снимки. Т'ва че не е толкова активна във форума не означава, че е минус, че някви дъндърляци няма да гласуват по някакъв измислен за форума им критерии - дето на страничен човек ще му е през левия крачол, че има 500 мнения и е добре позната във форума - просто ще види снимката и ще даде рецензия. Това е смисъла на тоя албум с тоя конкурс през годините. Някои хора, дето си поливат гърбицата с мед и си мислят, че пишат интересни неща в тоя форум или пък че са некви мега изродите... могат само да продължават да си го мислят и да си вярват. :lol:

p.s.

Надявам се да ви дадат яки награди! Тая от gift.bg аз не я използвах, защото миналата година изчезнах на слънчев бряг за прекалено дълго време и като се върнах беше изтекла. :lol: Но ми подариха и един Western Digital хард, който ми е доста полезен.

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 12:58 pm 
Аватар
Spamoza Vulgaris

Squall_1st написа:
Добре, че има някакви хора, които да обяснат на всички други явно тъпи и малоумни същества кой как раздава гласове в тези конкурси - примерно ще ми обяснат на каква база критерии аз съм дал своя си глас. Ок. Когато всички модератори (или поне една сплутена група от тях, която може да забележите да седят заедно на една масичка на рд-то на анимес) изсипат гласовете си за един човек - мислите ли, че става въпрос за красота? :lol: Супер голяма случайност е. Гарантирам ви. Затова, моля ви, драги модератори, особено Киси, като изразявате такива "глобални" мнения, които са далеч от сянката, оставена от носа ви, не ги натяквайте на скромните хора и читатели на форума, става ли? :) Миналата година гласуването беше " да гласуваме, за да не спечели Скуал " и въпреки това се изсипаха доста стари юзъри, за да гласуват lol. И накрая хората изоставиха Байконура, за да гласуват за Дада. Некво супер тактично, да. ;D

Сквале, не се прави на ударен по главата с тъп предмет, щото ставаш нахално жалък. Кампанията дето миналата година се проведе в твоя чест забрави ли я? Или, о да, извинявай, ти нямаше нищо общо, както 50 пъти трябваше да кажеш, и Диадора и Еликс навиваха хората да гласуват за някой дето не го познаваш...... БАШ ти нямаш право да се обаждаш по въпроса какви мнения трябва или не трябва да давам, щото ТОЧНО твоята победа не беше от най-слуайните и чистите. Модераторската "мафия" дето седи на една маса беше нищо в сравнение с твойте "върли" фенове и фенки дето влизаха в форума за пръв път от 1-2 години, щото някой СЛУЧАААААААААЙНО им беше казал "ае въ'ри да гласуваш за Сквала, има там един конкурс в оня сайт ако го помниш анимеса и един дебелак не тряя да печели" :o А ако ще ми твърдиш, че ти си нямал абсолютно нищо общо със случая, то тогава поне си вържи наглостта някъде та да не ми разправя кой колко тактичен е бил.

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 2:19 pm 
Аватар

Аве,Сквале,т'ва че Киси ти обръща внимание не значи че ни ебе за мнението ти.Не знам защо още си губиш времето да пишеш широки мнениенца пълни с въздух.

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 3:55 pm 
Аватар

ДРАМАААААААА :rocknroll:

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 7:35 pm 
Аватар

KISSSY написа:
....и Диадора и Еликс навиваха хората да гласуват за някой дето не го познаваш...... и един дебелак не тряя да печели"

молаaaa, я пак... :lol:

аз никого не съм навивала, но е трУ, че зарад Елито гласувах за Сквала, щот и без тва не знаех за кой да гласувам... A после се оказа, че той е стар познайник от един друг форум, та си имах вече двойна причина да си гласувам за него :twisted:

Даду не го познавах толкова добре форумно още, а и си мислех,че кат е конкурс за Мистър е конкурс за нали се сещаш...Мистър...а то се оказа конкурс за 'Мистър', което си е по-яко ако ме питаш мен, ама докат сфана... Не ,че нещо щеше да се промени де. IORI(Sualla) щеше пак да отнесе вота.. :mrgreen:

Но ето ,че таз година е годината на Дададададада... :king:

Тва с дебелака би трябвало да звучи грозно, щото сме свикнали да ползваме тази дума уж да обиждаме някой с наднормено тегло. Същото важи в полярния слуай - за болезнено слабите, на които викат стриди, скариди,анорексички и кви ли не там... Не мога да разбера, как хората може да се обиждат на килограми и още повече другите да си мислят,че ги обиждат :shock: :D

Архаичност от на прабаба ми времето ползвана да се засегне некой. :doh:

Дадааа е пич и не се обижда съответно. :hat: Той самия се вижда в огледалото. Факт - обемен си е човека, кефи го да спортува гребане с лъжица и сигурно развива супер фаст speed по кликане с мишка .... И затва той просто е друга категория Мистър.

Не мое 'сички в един кюп. Винаги има разряди и категории, в много сфери - в спорта, конкурсите не са изключение. В тежката категория Даду е абцелутния Мистър :hat:

Конкурсите за красота на Маxi Miss са известни от много време. Има Мaxi Models и светът става мн по-толерантен с хора, които имат проблеми с килограмите, но това в никакъв случай не ги прави грозни и отблъскащи.
Не всички е задължително да са хилки. ... Питайте братята от близкия Изток по кви девойки си падат :icecream:

Нашият конкурс тук обаче е некъв общ, дет всички са у кюпа и липсата на критерий предизвиква дрязги и дърпаници според вкусовите различия. В крайна сметка всеки си гласува както му кефне и за който го кефи ... Предполага се снимките да помагат, ама понякога навреждат - примерно ако гласуващият се влияе от визия главно...Затва си е риск да се изтипосаш колко си нефотогеничен примерно... :D

И най-готиният момент на конкурса все пак - смеха и дърленетооооо след тва.....ох, на дядаа! Блаженство! :icecream:

Trancer Quote: Let there be SPAMMM !!!! :rocknroll: :icecream:

МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 8:51 pm 
Аватар

Рожденният ден беше супер :ying: Пак ще дойда :peace: А мис и мистър анимес бая се потрудиха да нарежат и раздадът тортата, така, че не правете такива гадни коментари :pokey:

МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 11:32 pm 
Аватар

mirai написа:
и раздадAт тортата

За миската не знам, но доколкото познавам мистъра.. раздавал е торта? Най-голямото парче трябва да е било негово! :lol:

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 11:43 pm 
Аватар

DadU е раздавал показната торта, а зад кулисите със сигурност е имало една само за него... :icecream:

Тея пищни мистърски форми да се поддържат изискват бая cake power все пак....

:rocknroll:

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 45 от 46 [ 679 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 42, 43, 44, 45, 46  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]