Дата и час: Сря Сеп 26, 2018 1:23 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 2 от 2 [ 28 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Кой бургаски хел е най-добрият?
 bs AMV hell  17%  17%  [ 4 ]
 bs AMV hell 2  4%  4%  [ 1 ]
 bs AMV hell 3  78%  78%  [ 18 ]
Общо гласове : 23

Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Link: bs AMV hell 3
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 05, 2012 11:51 pm 
Аватар

@theDarkSite
>получава се двойна пародия
и аз щях да изкоментирам това, че се получава двойна пародия :lol:

@Funky-kun
//офф: То ФМА даже съм се опитвал да го гледам подред и внимателно, за съжаление без особен успех :lol:
//он: Амааа... Скитълс... всеки трябва да е гледал Скитълс... :lol: иначе, този сегмент беше страхотен. Перфектно си се справил с пародирането на стила на Кууп :lol:

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 06, 2012 2:16 am 
Аватар
Културовед

Dickinabox частта е толкова добра само заради Skittles (поне за мен). Песента като цяло не ме кефи толкова, но просто изпълнението е страшно добро. :thumb: И аз мисля, че по-голямата част от публиката няма да схване точно за какво става въпрос, даже и да са гледали амв-то на Koop. Просто не е задължително да го помнят, нито пък да обърнат внимание специално на това.
Понеже Funky-kun искаше любими сегменти - бих казал, че това ми е любимия.

А, на мен лично, dnbdog частта ми хареса страшно много защото не харесвам FMA и това ми беше невероятно забавно (като вид гавра). Особено накрая с изцъклените учи. =))

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 06, 2012 2:41 pm 
Аватар
клош antisleeper

Както и в предишни хелове, частите които пародират дадени амв-та не допадат на тези които нямат познания по темата... но за това пък много се радвам, че вие ги схващате. ;)

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 06, 2012 2:51 pm 
Аватар

това все пак изисква познания върху съответните амв-та. Пародирането на амв-та ще си остане разбираемо за тесен кръг зрители. Което може само да покаже колко различни целеви групи има амв-то :)

МнениеПубликувано на: Пет Сеп 07, 2012 2:31 am 
Аватар

Харабейшио беше уникален край, не съм се смял толкова от много време :lol: и КЕНЛИИИИИИИИИЙ ТУЛУБУДИБУДАУЧУУУ

но все пак първият bs amv hell си беше най-добър от трите

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Сеп 07, 2012 10:51 pm 
Аватар

Местоположение: "BS" Занимание:Canceling Baiken's Youzansen for fun :P Професия:FMF
Не се срамувайте и поствайте мнения и впечатления.Те са важни за нас ;)
Нека и анкетата живне малко :P

МнениеПубликувано на: Съб Сеп 15, 2012 5:23 pm 
Аватар

Аз съм от феновете на амв-то и следя поредицата от началото, така че едва ли ще съм най-обективна, но ето моето мнение.

Като цяло ми беше забавно, имаше моменти на бурен смях и моменти на не толкова при първото ми гледане, като при следващи имаше моменти, които пропусках, а други, които гледах отново и отново.

Любим момент ми беше този с кучето и неговия драматичен поглед, както и багера, а за началото да не говорих, просто защото изобщо не очаквах такава развръзка. А wiggle wiggle беше просто бижу. И да не забравяме кюфтето, станало хит още от първото амв хел.

Много от моментите ми харесваха или не, заради песните, които бяха придружени, към които спомени например.

Това с котката не го разбрах толкова много, с Чарли Шийн беше симпатично и имаше попадения, онова с наруто беше също симпатично, но песента не ми хареса дотолкова, за да искам да го гледам пак.

В заключение, хареса ми амв-то, имаше много свежи моменти, но никое досега не може да стигне първото бс амв хел, което беше изтъкано от awesomeness :D (механото е яко, повтаряй яко :D).

Така че сега ще си чакаме 4-тото бс амв хел и дано не чакаме пак 4-5 години за него :D.

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 19, 2012 11:52 am 
Аватар

Ах, епично АМВ!!!!! =)) =)) =))
Вярвайте ми, когато го гледах на Анивенчъра, бях тотално на земята. Някой може да ме видял как се въргалям и бия земята от тотален кеф..... :D
Anyway, въпреки препятствията сте се справили чудесно. Заслужавало си е всяка вложена капчица в труда. Предлагам себе си за извънреден "склад" на творенията ви, за да не стават такива работи. :P А soregashi, ако "сатира" и "пародия" не ти говорят нищо, мисля, че трябва повечко да се интересуваш от тези две понятия. :wink:

Колкото до любими сегменти.... Мии тъй като са много, ще ги карам по ред на появяването им в АМВ-то, защото да ги търся в списъка, няма да позная кое кое е.

- Наруто частта с фестивала (просто твърде добре се лепва песента, отива на анимето :lol: )
- Yu-Gi-Oh! и Trap Hole.... :lol:
- Чарли Шийн пародията.
- DnB кучето
- Багер, багера дойде!!!! :hotl: :hotl:
- Земи си това.... (очаквах някой нов майтап тука)
- I kissed a girl (това беше грубичко)
- Водка Флирт (Е това беше ебати епичното)
- Sexy and I know it (просто без думи)
- Кен Лиииии
- и разбира се Харабейшо. :lol:

Така, тук само вметна нещо. Имаше само 2-3 неща, които не можах да схвана, ако може да бъдете любезни и да ме просветлите. Та към края на пародията с Чарли Шийн се появява нечие лице като Super Sayan, чие е?
Частта с Bleach-а също не го схванах. Там очаквах някаква по-голяма простотия от онова с Матрицата от първия BS AMV Hell. :D
И на Кен Лии точно в началото се показват за секунда 3 мноооого грозни мутри. =)) Само не ми казвайте, че са вашите...... xDDD
А за Харабейшо, мисля че накрая трябваше да си завършите с това Yeah, както е в оригинала. Май по-добре щеше да се получи. Ето за пример:
http://www.youtube.com/watch?v=6YMPAH67f4o

Казвам го защото, сега като го слушам има доста части, които са сякаш със силен звук, а други не са. Но на Венчъра не си личеше толкова. Вкъщи по забелязах разликата.

И финално резюме: честно казано, първия AMV Hell е може би по забавно, сякаш е повече простотията и ебавките. Докато тук, как да се изразя, сте работили прецизно и целенасочено. Ако ме разбирате де, ще ме извините.... :drop:
Хайде от солидарност гласувам за 3-ката в анкетата. И както се спомена - още по-дълго АМВ другия път. :D

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 19, 2012 8:16 pm 
Аватар
клош antisleeper

Механото е яко, indeed. :lol:

Благодаря за коментарите, Mahi и Eien Ryuu.

@ Eien Ryuu
Цитат:
Предлагам себе си за извънреден "склад" на творенията ви, за да не стават такива работи.

Благодаря за предложението, но за съжаление това не помага докато дадена част е в процес на изработка, както се случи. Как да е, вече double backup-вам всичко, за да съм сигурен. :lol:
Цитат:
Та към края на пародията с Чарли Шийн се появява нечие лице като Super Sayan, чие е?

Ъъм... Чарли Шийн? =))
Цитат:
Частта с Bleach-а също не го схванах.

Еми то няма много за схващане... общо взето аниме версия на Боби Турбото и Мечо. Ако KIROV се мерне може да поясни.
Цитат:
И на Кен Лии точно в началото се показват за секунда 3 мноооого грозни мутри. Само не ми казвайте, че са вашите...... xDDD

Постарахме се да сме възможно най-секси. :crazy:
Цитат:
за Харабейшо, мисля че накрая трябваше да си завършите с това Yeah, както е в оригинала. Май по-добре щеше да се получи.

Моля ти се сега, личи си че не си от Бургас. Тук не казваме YEAAAAHH (или оле, мале, брей, etc. xD) а ВЪЪЪЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ... :!:
Цитат:
И финално резюме: честно казано, първия AMV Hell е може би по забавно, сякаш е повече простотията и ебавките. Докато тук, как да се изразя, сте работили прецизно и целенасочено. Ако ме разбирате де

Това се очертава като консенсуса. Радвам се, че оценявате техническата работа. Имам чувството, че колкото и по-добри части да правим, никога няма да успеем да направим по-силно впечатление от първата част... което си е разбираемо де, когато няма база за сравнение и очаквания, човек се вчепетлява по-лесно. :D

Приемам това, че няма "монопол" на любима част като знак, че нивото на всички части е високо. :thumb: ...или всички смучат. xD

МнениеПубликувано на: Пет Сеп 21, 2012 10:09 am 
Аватар

Местоположение: "BS" Занимание:Canceling Baiken's Youzansen for fun :P Професия:FMF
Funky-kun написа:
Цитат:
Частта с Bleach-а също не го схванах.

Еми то няма много за схващане... общо взето аниме версия на Боби Турбото и Мечо. Ако KIROV се мерне може да поясни.

Nuff said!! :tv:

МнениеПубликувано на: Нед Ное 18, 2012 8:21 pm 
Аватар

Много ме накефи интрото със Smoker, а най-забавната част според мен беше с боби турбото! xD
srsly =)) =)) =))

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Фев 26, 2015 4:58 am 

Адски много се кефа на поредицата и я следя може би от кактоо е започнала(макар да не знам кога е с точност), само знам, че бях адски малък ! :D Та въпросът ми е щеее има ли четвърта част, или по скоро в процес на разработка ли е ? :D :D

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юни 09, 2015 11:27 pm 
Аватар

За съжаление още такава информация няма как да се даде понеже малко поотраснахме с колегите и се занимаваме с други неще в момента.Аз лично не бих имал нищо против , но вече не всеки е свободен и не по едно и също време .Уви надеждата умира последна .. :D

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 2 от 2 [ 28 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]