Дата и час: Вто Ное 13, 2018 11:36 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 1 от 1 [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Нека почетем паметта му...
МнениеПубликувано на: Чет Фев 23, 2012 3:07 pm 
Аватар

Знам, че това може да се води за спам и съжалявам, че губя времето на някои от вас.

Не всички от вас са активни в YouTube или A-M-V.org, за това ще споделя с вас една ужасно шокираща и болезнена новина.

На 21.02.2012 ни напусна ZetZu.

Как така? Лятото на 2010 той получава ужасни болки в бъбреците. Приемат го в интензивното с мисълта, че е бъбречна криза. Уви, тестовете след това показват друго. С диагноза рак, успява да се бори месеци. Зимата на 2010 го оперират и всичко е успешно, ракът се води за премахнат. Всички знаем, че той винаги ще е там, това е болест, която не може да се премахне просто така. Януари, 2012, лекарите му казват, че ракът продължава да се развива, но този път в крака му. Магнъс има два избора - или да му ампутират крака и да има още няколко години живот, или да го оставят така и да живее, сякаш всеки ден е дар. Никой не се учуди, когато той избра второто. Той е просто такъв. Той е просто едно амбициозно 17. годишно момче.

Всичко се случи твърде скоро и вече трети ден всички са в траур.

За мен той е много вдъхновителна личност, много добър критик, но и страхотен приятел. Човек може да говори с него за всичко. Аз все още съм в потрес и не искам да повярвам на случилото се. Все още се надявам, че просто след няколко дни ще получа съобщение от него, в което той просто се смее и казва "Хаа!! Хвана се!!".

Съжалявам, ако някои от вас мислят, че това е загуба на време. Като негова приятелка, се чувствам длъжна да направя каквото трябва.

Някой пое отговорността и направи в LiveStream неофициално събитие, в което ще можем да почетем паметта му. Това е тази събота, 25.02.2012, но за жалост е ужасно късно за нас, българите - 8pm EST, което значи 03:00 часа през нощта за нас. Който от вас иска и може -> http://www.livestream.com/thisweekinamv ... weekinamvs .

Благодаря на тези, които отделиха време и прочетоха това...

Here is my spout.

ИзображениеИзображение
 Профил  

Заглавие: Re: Нека почетем паметта му...
МнениеПубликувано на: Пет Мар 02, 2012 6:51 pm 
Аватар

Ъъм, това АМВ мейкър ли е бил?
Виждам, че ти е бил познат, но само това разбирам.... :confused:

Ако е бил мейкър, то тогава дано се радва на анимета там горе. :hat:

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 6:59 pm 
Аватар

Гледах негови AMV-та и са много добри! :thumb: Зад себе си е оставил куп вдъхновения за бъдещи AMV-мейкъри; R.I.P. Magnus. Можете да видите и вие профила му (преди се е пишел като ZetZu, после го е променил на Magnus) :arrow: ТУК.

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 11, 2012 11:12 pm 
Аватар

ОМГ, това пък като гръм от ясно небе ми идва @.@ Супер се кефех на няколко негови клипа, даже като бях организатор на контеста на Анивенчър един път той участваше и неговия клип ми направи най-голямо впечатление...

Много жалко, един як АМВ креатор си замина :/ Поне хората ще си спомнят за него покрай клиповете и не само с тях...

R.I.P.

P.P. Идея си нямах, че е толкова млад...

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 1 [ 4 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]