Дата и час: Вто Яну 16, 2018 2:17 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 1 от 1 [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Имам въпростче :) как мога да променя аиме с 1080p на 480p
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 9:47 pm 

Здравейте на всички бих искал да попитам как мога да променя аниме което е с 720 или 1080p на ани ме с 480p просто защото иначе ми е трудно да ги гледам забавят ми се субтитрите и аудиото и т.н. вярно машината ми не е нй-нова но се пак си я харесвам :D и на 480р всички анимета ми варвят 6+.
Зарова моля някои които може да ми помогне да ми каже коя програма или какжо да няправя за да мога да си гледам аниметата като хората.
благодаря на тези които отговорят на моя вик за помощ :(

Профил  

Заглавие: Re: Имам въпростче :) как мога да променя аиме с 1080p на 48
МнениеПубликувано на: Вто Окт 05, 2010 9:50 am 

Да фаила който искам да променя е MKV и за да го променя ми трябва мкв тоолс програмата и виртуал дуд. Много благодаря ще пробвам и ако имам проблем ще пиша отново.

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Окт 06, 2010 8:18 pm 
Аватар

А компютърът ти толкова ли е зле, че не може да подкара 720п поне като хората, защото да преенкодираш всяко аниме отнема доста време. Та може и да не ползваш правилния декодер, ако ползваш ffdshow decoder-a на по-слабо пц е нормално да върви зле, пробвай с coreavc декодера и ако "печката" ти не е по слаба от да кажем атлон 2500 или еквивалента му от интелите 720п ще ти върви без проблем. Какви са ти параметрите на пц-то? Енкодингът също изисква добър процесор за да става бързо.

МнениеПубликувано на: Нед Окт 10, 2010 5:37 pm 

не че комп ми е толкова зле но не е и най-мошния :D просто понякога субтитрите ми бавят или не се появяват за няколко реплики това е освен че има случай в които абсолутно нишо не е в синхрон и видеото бави адски но това са отделни случаи ако не бройм собтитрите мога да си гледам 720п аниме без проблем :D просто на 480п нямам проблеми и ми варви перфектно

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 1 [ 5 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]