Дата и час: Вто Яну 16, 2018 2:23 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 1 от 1 [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Sony Vegas проблем ....
МнениеПубликувано на: Съб Юли 25, 2009 8:50 pm 
Аватар

Значи това е може би най-добре познатия ни проблем AVI файловете в Сони Вегас .Реших да си направя АМV и реших да използвам Наруто .Добре изтеглих го ама като сложа файл на наруто и ми излизаше само звук.Инсталнах някакви драйвъри и стана добавяше се и видео,но сега имам същия проблем с Bleach изтеглено е от замунда големия пак от 1 до 150 и пише,че са AVI,а пък пак само аудио излиза.Моля помогнете :roll:

PS: знам,че има др. тема просто си мисля,че е малко замряла и реших да постна като си мислех,че така повече хора ще я видят тази ама нз :Д не я трийте ( за сега)

Заглавие: Re: Sony Vegas проблем ....
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2009 9:49 am 
Аватар

Местоположение: "BS" Занимание:Canceling Baiken's Youzansen for fun :P Професия:FMF
FourCC Changer ако си на виста изкача веднага в старт/сърч-а. Иначе ти е в папката при кодеците,но както и да е .Адваш фаила който искаш да ползваш във вегас и му сменяш далаверите дет пише Хвид или там кото е на дивХ. И си готов.
Друг по мъдър начин е с Витуал Дъб Мод напрао да си конвъртваш в лослес лагарит.Хем ще ти спича по малко при едит.
Тва е от мен , оправай се! :)

МнениеПубликувано на: Сря Авг 25, 2010 12:51 am 
Аватар

Ами да те питам,инсталирал ли си Quick Time player. Вегас попринцип го изисква. Намери и го изтегли от официалната страница,няма как да не ти ги подкара след това клиповете.

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Авг 26, 2010 10:07 pm 
Аватар

Това се оправя лесно. Ако ползваш Vegas x64 ти трябва K-lite Codec Pack И за x64. Тоест и двете версии да имаш /x64-битовата е по-ниска версия, да не тръгнеш да търсиш 6-та/.

Ако не се оправи само с това или си на x86 - цъкаш на options, задържаш ctrl+shift и цъкаш на preferences. Така ще ти излезе допълнителен таб /internal/, в който много трябва да внимаваш какво буташ. Намираш "Ignore third party DV codecs" (има си търсачка в дъното на прозореца). Ако срещу него е "TRUE" - замени го с "FALSE" /без кавичките/. Даваш Ok, затваряш vegas, отваряш отново и трябва всичко да е наред.

ПП Да, темата е пусната отдавна. Отговорих, защото този проблем често се появява и да не си играят хората да ровят из нета или да пускат нови теми. :wink:

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 19, 2010 2:31 pm 
Аватар

Чакайте и аз да питам нещо.

Свалих Afro Samurai от датата..изгледах го и реших да пробвам да направя някво амв.Та проблема е че е mkv файл и немога да го отворя със sony vegas както и с virtual dub mod (пробвах и на direct show source) ...

Any ideas ?

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 19, 2010 8:38 pm 
Аватар

да конвертни го в ави :) аз сега като правя амв мисля тей да правя като цяло Sony-то си е мн капризна програма наскоро правих амв за tengen toppa gurren lagann и имаше част в която музиката намалява и примерно някой говори трябваше от 2 релийза да напасвам звук и картина защото от 1то дава звук от др картина мн комично се получи :D и все пак имаше някакъв начин от MKV-то да се изтегли звука и отделно картината но ако мквто се води HD няма смисал като цяло те саветвам да намериш релийз който е avi;mp4 или нещо такова

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 1 [ 6 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]