Дата и час: Нед Юни 24, 2018 9:32 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 2 от 2 [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Значи искате да бъдете добър AMV създател?
МнениеПубликувано на: Съб Юли 04, 2009 2:07 pm 
Аватар

допълнението в първото ти мнение ми е доста по полезно от останалата част от гайда, но като цало много полезен гайд за тези, които тепърва навлизат в AMV пространството и също така за повечето от тези, които правят от дълго време AMV-та, демек има за всекиго по нещо :D Доста си си играл за превода, но е хубаво да има и един такъв гид във форума ^^

А за последното мнение над моето - да, по-хубаво е човек да бачка на базата на собствения си опит, когато с Марио почвахме да едитваме, и двамата сами си разучихме APP, а после и AAE, естествено като сме питали тук/там ^^ Но тези програми са доста сложни и възможностите им са меко казано необятни, така че е хубаво да има описана поне основата на програмите, в/у която хората тук да започнат да трупат опит и да преоткриват тези възможности, които не сме успяли да опишем, или даже тези, които още не сме открили ;)

Заглавие: Re: Значи искате да бъдете добър AMV създател?
МнениеПубликувано на: Сря Авг 04, 2010 4:13 am 
Аватар

Малее толкова не съм чел през живота си (базик), честно казано го прочетох от-до, и много ми хареса даже ми даде няколко идей за AMV-та.Btw аз и преди да го видя и прочета този текс,от има няма 4-5 месеца си правя нещо като AMV-та, но от игри и честно казано досега не ми е идвало на ум да направя AMV от/на някое аниме, много съм ти благодарен.Сега оставя да си сваля някоя друга програма и се започва. :dance:

п.п. YOU ROCK :thumb:

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 2 от 2 [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]