Дата и час: Съб Ное 17, 2018 3:46 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 1 от 2 [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: MTS -> AVI?
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 25, 2008 2:05 pm 
Аватар

Ако има по правилно място темата в този форум, преместете я. Благодаря.
Така... имам много детайлни клипове, които искам да направя на обикновени ексвидове. MTS -> AVI. Пробвах с ксикисофт видео конвертор, виртуал дъб, ---II--- мод, х то двд (когато вече се отчаях от опит за ексвид и опитах в двд формат), но нямах успех. Много благодарности предварително за помощта..

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 25, 2008 2:35 pm 
Аватар

Ами камерата е прекалено професионална. Разбира се, че не е моя. Чрез шанс и късмет разполагах с нея за 1 важен ден. Всъщност не е продадена, прекалено е скъпа за да я купи някой ;) , не съм виждал някой с такава. Питам тук, защото не членувам от години в други форуми и не ми се връща там където не искам да бъда. Надявам се да си осъзнал колко нелогични бяха разсъжденията ти. Благодаря за инфото.

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 25, 2008 3:35 pm 
Аватар

О, Джийзъс... :D защо ми губиш времето и нямаш ли личен живот?! всъщност 2349 мнения ми отговарят на въпроса... защо по дяволите да казвам марка/ модел? аз не питам информация за камерата, а за обработка на мтс файл. и както виждаш сам не съм написал глупави подробности докато не ме предизвика. намери си работа жена/мъж или нещо което да ти оплътнява времето, и да те кара да се чувстваш добре, вместо да висиш по форумите и да изписваш раздразнената си, чувствителна същност като се мешаш там където не ти е работата и в неща, които не разбираш!
ПП: информацията ти 5 пари не струва!

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 25, 2008 4:02 pm 
Аватар

:) сериозно ли?! колко жалко, че не уцели човека. надявам се да се шегуваш, инак трябва да имаш някаква болест, според мен. приключвам с темата.

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 25, 2008 4:04 pm 
Аватар

bah I can't be assed to answer this topic srsly :roll:and wtf is MTS.
Човек спри да питаш за контейнери хвани си един кодек например Хвид направи си компресия на 2 пасса в ави контейнер и се оправяй трябва да има тема тук как се прави.
По принцип с тез програми нямаш какво детайлно да направиш че Хвид-а да не се справи.
Дори и да си го нафрашкал с нойз просто го направи по голямо видеото.Ако пък е толко тежко за компресия го мини на х.264

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 25, 2008 10:40 pm 
Аватар

Perfect-Blue написа:
freak4o написа:
ПП: информацията ти 5 пари не струва!

информацията,мом4е,е най-скъпата стока.И информацията,която дадох,е полезна,стига да знаеш как да я позлваш.Като си некадърен и не знаеш как да я ползваш,си е твой проблем.

пс.Имам с кой да си Уплътнявам времето.Ти си намери един правописен речник да си Оплътняваш времето с него.

пс2.И е хубаво да кажеш марка/модел на камерата,защото с камерата върви софтуер за обработка на видеото,което е заснела.Като се знае модела на камерата може да се провети кой софтуер върви с него.Виждаш ли сега колко съм прав,като тъ питъм нещо? За друг път ша знаш,няма да се обясняваш толкова и ще отговаряш,кат'та питат!

Ти вместо да четеш и пишеш глупости с човек който си мисли че видео обработката е за 5 минути хвани си погледни скайп и ми дай тва дето ми трябва

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 07, 2008 7:46 am 
Аватар

Горките зациклили типове. Естествено, че всичко има лесен начин. Питах дали някой го знае, за да ми помогне, а не съм искал мнението на некомпетентни по темата лица. И ти казах вече, че си много тъжен и е по-добре да си намериш работа или жена/мъж, вместо да си губиш времето във форуми!!!
ПП: Бях го направил преди предния ми пост. Благодаря за опита за помощ. Случайно видях новите ви излишни постове по темата и надали ще се случи отново да вляза тук! До скоро.

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 07, 2008 11:04 pm 
Аватар

freak4o написа:
Благодаря Ви за опита и за помощта.

Нямаш проблеми пич,винаги ще споделим опита си с един наш бъдещ колега,който работи ден и нощ със странни формати и хиляди професионални камери.
ps.:Kато направиш матрицата 4 с final cut и про камерата дай един линк за MTS формата,та и ние да се понаучим на нещичко

Заглавие: Re: MTS -> AVI?
МнениеПубликувано на: Пет Май 22, 2009 12:06 am 
Аватар

ОМГ, видях на какво се е набила тази нищо неподозираща личност...вие нямате милост!

My anime and manga list
 Профил  

Заглавие: Re: MTS -> AVI?
МнениеПубликувано на: Пет Май 22, 2009 9:43 am 
Аватар
Културовед

човече, тая тема е от преди.. ~половин година, бре.

Защо я вдигаш, не разбрах? :lol:

edit: @Super_Beast не дей да дооспамваш темата xD

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 2 [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]