Дата и час: Нед Дек 16, 2018 7:49 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 2 от 2 [ 28 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 22, 2008 8:49 am 
Аватар

123Ichiban написа:
но някакси не ми е кеф да правя нелегални неща...

Еми спри със свалянето на анимета , филми , музика и игри + съм доста сигурен , че не го караш с лицензиран Windows :roll:

Виждал съм амв-та по ММ , а като гледам още не са закрили канала

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 22, 2008 11:07 am 
Аватар

Perfect-Blue написа:
DarkAzazel написа:
Виждал съм амв-та по ММ , а като гледам още не са закрили канала

щот си плащат да ги пазим... 8) 8)
true

Brute force will overpower any technique !
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 22, 2008 12:40 pm 
Аватар

Местоположение: "BS" Занимание:Canceling Baiken's Youzansen for fun :P Професия:FMF
По едно време и мен ме налегна този въпрос но след време разбрах истината .Има доста закони на тази темати.Но най-важното което разбрах е следното : Щом не изкарва6 пари от въпросния продукт или си го променил до такава степен 4е се разли4ава доста от оригинала се води абсолютно различен продукт чийто права пренадлежат само и единствено на теб! Демек ако зема най новата песен на кайли миноуг сложа някаф беат ,конфигурирам и разместя припеви и темподобни .Демек направя индъстриал хард техно бас ремикс и си го постна в нета за да му се кефят хората съм защитен от закона и никои ни6то неможе да ми каже!!!! Ся друг въпрос е ако някои та изпорти че продава6 дрога примерно и куките получат извидение дати нахлиуят в апартамента и СЛУЧАЙНО открият че ползва6 нелицензиран software ! :lol: :lol: :lol:

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 22, 2008 3:38 pm 
Аватар

123Ichiban написа:
.. смисъл... има може би милиони амв-та там, но някакси не ми е кеф да правя нелегални неща...

На мама момченцето :blush:

Значи правенето на амв-та включва редица от незакнонни действия, младите амв мейкари пият нелегален алкохол щот са под 18, пушат нелегални в тази страна билки, викат при тях малолетни момиченца ( тва се отнася и за по големите мейкари :twisted: ), общо взето в обстановката на сътворяване на определен клип цари разврат, обират се музикални магазини за намиране на песни, умират хора жени деца тваонова, влизаш избеснял с експлоазиви по тебе в нова телевизия и ги заплашваш че ще се грамнеш ако не ти дадат фоотиджа на покемон за новото ти амв.. даваш поткупи на поилцията и ПБ за да не те гонят куки и мутри.

Освен това зада направиш амв трябва да имаш хора в министерството, край на балгарския амв мейкинг ако свалят това правителство.

Такаче не се захващай с тоя мрасен бизнес!!!

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 22, 2008 3:47 pm 
Аватар

trunksi написа:
123Ichiban написа:
.. смисъл... има може би милиони амв-та там, но някакси не ми е кеф да правя нелегални неща...

На мама момченцето :blush:

Значи правенето на амв-та включва редица от незакнонни действия, младите амв мейкари пият нелегален алкохол щот са под 18, пушат нелегални в тази страна билки, викат при тях малолетни момиченца ( тва се отнася и за по големите мейкари :twisted: ), общо взето в обстановката на сътворяване на определен клип цари разврат, обират се музикални магазини за намиране на песни, умират хора жени деца тваонова, влизаш избеснял с експлоазиви по тебе в нова телевизия и ги заплашваш че ще се грамнеш ако не ти дадат фоотиджа на покемон за новото ти амв.. даваш поткупи на поилцията и ПБ за да не те гонят куки и мутри.

Освен това зада направиш амв трябва да имаш хора в министерството, край на балгарския амв мейкинг ако свалят това правителство.

Такаче не се захващай с тоя мрасен бизнес!!!

уахахахаах :dancing: :hotl: :hotl: :hotl: =)) =))

Ти по тия причини не изкара АМВ за Бункасая пиене и пушене :lol: :lol: Пропаднал тип :lol: :lol:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 22, 2008 3:47 pm 
Аватар

Цитат:
Легално ли е да се правят AMV-та

пкахахахахаhhhha Изображение

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 22, 2008 3:48 pm 
Аватар

TyTaHkaMoH написа:
уахахахаах :dancing: :hotl: :hotl: :hotl: =)) =))

Ти по тия причини не изкара АМВ за Бункасая пиене и пушене :lol: :lol: Пропаднал тип :lol: :lol:

е ко да ти кажа парите не стигнаха да плата на съответните институции

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 22, 2008 5:14 pm 
Аватар

нелегално е единствено ако правиш пари от него

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 22, 2008 6:05 pm 
Аватар

Perfect-Blue написа:
по принцип трябва да попиташ групата/изпълнителя на песента дали може да ползваш тяхна песен за клип
Но като цяло не е "ако да,защо или ако не,защо", а "на кой му пука"?

сигурно Linking Park са ги заляли от предложения :lol:

аз мисля че е престъпно да се правят амв-та,защото:
1.вместо да използват страхотната и рядка музика на анимето,те слагат някакви изтъркани парчета дето всеки ги е слушал и са му втръснали..за това спокойно може да вбеси някой отаку който търси любимата си песничка от анимето в ютюб...просто целия ютюб е осран от амв-та и е невъзможно вече
2. няма нищо оригинално в тях
3.всеки който има достатъчно време да изрязва нещо което е яко на парчета и прави колажи и вижда смисъл в това при положение че нещото и без тва е известно,трябва да се замисли какъв е смисъла..Все едно да излезе някакъв як комикс дето всички са чели вече и с ножичката да му изреже най-готините панели и да си ги залепи в някаква тетрадка, един вид албумче. Детска работа

би било яко да почнат да правят музикалните клипове с аниме по често (това става и тенденция,щом и Бритни го прави вече) , но мисля че амв-тата са просто ментална мастурбация- губене на време и място в интернета

разпространението на лицензирани анимета е нелегално само, ако ги бяха лицензирали и в щатите и европа веднага щом излезнат,нямаше да има толкова много торенти за лапане

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 22, 2008 6:18 pm 
Аватар
клош antisleeper

blurymind написа:
bla bla

Dear blurymind,

lololololololololololol!!!1one

Yours sincerely,

Funky-kun

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 22, 2008 6:45 pm 
Аватар

Местоположение: "BS" Занимание:Canceling Baiken's Youzansen for fun :P Професия:FMF
PB ай стига с храната че огладнях! :lol:

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 22, 2008 7:21 pm 
Аватар

blurymind написа:
/switched to abala? mode

като подчертаем че ПБ е много прав и вземем впредвид колко е ограничен пича по горе на кратко:

:Lets BOO this maan

BOOOOO

а да и пич ти явно незнаеш шостааа в смисал такъв че амв-тата в тубата явно са ти промили мозака това никак не е учудващо, то там само ти стига да изгледаш OVER 9000!!! трипати и си gg... но се успокой, поеми въздух ( или ходи се напий и си земи некойа к**ва ), после седни спокойно и питай за линкове...

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 22, 2008 7:31 pm 
Аватар

blurymind написа:
Perfect-Blue написа:
по принцип трябва да попиташ групата/изпълнителя на песента дали може да ползваш тяхна песен за клип
Но като цяло не е "ако да,защо или ако не,защо", а "на кой му пука"?

сигурно Linking Park са ги заляли от предложения :lol:

аз мисля че е престъпно да се правят амв-та,защото:
1.вместо да използват страхотната и рядка музика на анимето,те слагат някакви изтъркани парчета дето всеки ги е слушал и са му втръснали..за това спокойно може да вбеси някой отаку който търси любимата си песничка от анимето в ютюб...просто целия ютюб е осран от амв-та и е невъзможно вече
2. няма нищо оригинално в тях
3.всеки който има достатъчно време да изрязва нещо което е яко на парчета и прави колажи и вижда смисъл в това при положение че нещото и без тва е известно,трябва да се замисли какъв е смисъла..Все едно да излезе някакъв як комикс дето всички са чели вече и с ножичката да му изреже най-готините панели и да си ги залепи в някаква тетрадка, един вид албумче. Детска работа

би било яко да почнат да правят музикалните клипове с аниме по често (това става и тенденция,щом и Бритни го прави вече) , но мисля че амв-тата са просто ментална мастурбация- губене на време и място в интернета

разпространението на лицензирани анимета е нелегално само, ако ги бяха лицензирали и в щатите и европа веднага щом излезнат,нямаше да има толкова много торенти за лапане

абе ти тъп ли си или ограничен :? в YouTube качват ламави работи с ламаво качество и ПБ има една тема (мисля че е негова) от каде да се свалят АМВ та и ако мислиш че песничките са изтаркани и еднакви си яката ограничен btw провери Кликни дебил и ако от тука повечето песнички ги знаеш си режа главата (90% от песничките в АМВтата в тоя сайт са руски и я си чул некоя я не си и повечето амвта са яки) + ето още 1 сайт И тука цъкни изрод аиде са се образовай кат погледаш яки АМВта и не се изказвай неподготвен

И как Трункс каза Буууууууууу :evil:

ПП : пич я се дообразовай къде в клипа на Бритни виде аниме тва е некаф сшитаф картуун и мали колко lame е на драскано от некоя пияница :mrgreen: аз бих казал по често да има видеота като Wamdue Project - King of My Castle (легализирани АМВта )

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 2 от 2 [ 28 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]