Дата и час: Вто Юли 17, 2018 12:14 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 1 от 1 [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: RQ:Help from pro
МнениеПубликувано на: Чет Яну 03, 2008 10:20 am 
Аватар

Така значи повлиян от амв-то на наруто и Megaherz - 5. März
http://www.youtube.com/watch?v=fLSqEGIBwcE вярвам че всички го знаете си зададох сумати въпроси, на които не намерех отговор в ограниченият ми рам в главата и за това се обръщам към вас и сега въпросите:
1.как е успял въпросният амв макер да "изреже "едва ли не анимациите и да ги едитне
2. с кая програма
3.и подробни инструкции как моля
4.а и също да сменя бакграунда зад анимациите ще съм ви много благодарен и още моите предположения може да са напълно грешни тъй че не се водете по тях :wink:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 03, 2008 11:43 am 
Аватар

Местоположение: "BS" Занимание:Canceling Baiken's Youzansen for fun :P Професия:FMF
На4ина по който се прае тая далавера (и това отговаря на си4ките ти въпроси)се нари4ат "маски".И ти буквално се налага да реже6 кадър по кадър картината на местата кадето иска6 не6то да се вижда или обратната.Виж потарси мисля 4е има6е една тема се говоре6е то4но за това.Даже си спомням 4е и един маняк бе6е напраил клип4е с едно око как му сменя звета само на зеницата.

Засега програмите ,коя посполу4ливо ,коя не толкова, които разполагат с masking tools са Adobe After Effects и Sony Vegas 5(6)(7)..+

Виж пусни един бърз сър4 за "маски""маскинг" и не6та от сорта...... убеден съм 4е 6те намери достатъ4но информация... ай за мноо годони ^^

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 03, 2008 12:52 pm 
Аватар

Ще добавя само че ако искаш подобна творба от твое име доста ще трябва да си играеш.Premiere и Vegas определено убиват време :lol:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 03, 2008 12:57 pm 
Аватар

Да аз бях направил едно такова амв дето му се сменя цвета само а зарницата.Ако си дръпнеш амв-тата ми на Dear Boys ще го видиш.Пиши в търсачката Dear Boys и дръпни и двета не си спомням кое от двете беше с сменянето на очите ....Мисля че беше Dear Boys - Play as Team.Се тая програмата с която е правена се нарича Sony Vegas 6.0c и това с маската се прави ето така:
http://www.youtube.com/watch?v=Serpda7huGY.Това е самоче няма да ти се движи трябва да си правиш фреймовете може пак да намериш туториал и за фреймовете само се разрови малко в youtube че съм се скапал от тренировките и ме мързи да пиша :D

Едит:Тогава не бях про с фреймовете като съм правил амв-тата затова на някои кадри закъснява :drop:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 03, 2008 1:35 pm 

www.illusion-media.net има урок на бг за маски в вегас :) а и други интересни урочета

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 1 [ 5 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]