Дата и час: Сря Дек 12, 2018 11:36 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 1 от 1 [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Link: Farland Symphony [SRPG][Eng]
МнениеПубликувано на: Нед Мар 02, 2014 8:46 pm 
Аватар

Изображение

Year: 2002
Type: SRPG
Developer: TGL

---Farland.

A distant land where all of the Essences mix together.

These Essences have been made by the Gods of Red, Blue, Yellow, and Green, and the land is composed of these four natural powers.

In a forest village where the people look up to the Green God, Adi, who is surrounded by kind people and abundant nature, matures as a healthy and honest boy.

But one day, his peaceful life comes to an end with an attack from unknown enemies and the disappearance of his master.

"I can't just stay here!"

Joined by his steadfast childhood friend, Saia, and his master's friend, Mo, Adi starts his journey into the unknown world.

Връзка за сваляне:
Data.bg

Инструкции.
1. Разархиврате файла.
2. Моунтавате играта и я инсталирате.
3. ИнсталиратеFarland_Symphony_English_v1.22_[mirror_moon].exe
4. Играете.

Заглавие: Re: Link: Farland Symphony [SRPG][Eng]
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2014 1:47 am 
Аватар

Играта става, но е адски трудна...

Просто имам чувство, че е направена, за да не може да се превърти.
Толкова трудна, че ме накара да променя няколко hex стойности в save файловете, за да може всичките ми геори да са на max stats. (ще си играя аз да фармя цял ден, да не съм луд, като мога само променя кода) :lol:
Но най забавното е, че дори при максимални stats босовете не прощават и пак ме убиват... Пък да не говорим за мобовете, които те oneshot-ват... :doh:

А battle системата е адски досадна.
Не стига, че те пуска на всяка битка с 0 magic points, трябва да губиш ред за да може да фокусираш и да имаш MP, но има значение къде фокусираш, защото героите могат да правят само един тип от red/blue/yellow/green магии и зависи дали си на пясък, трева, вода или такива глупости ти се пълни такива MP. И това ти дава цяла 1 MP (в началото, после може и повече).

Пък мобовете какъв EoE демидж ти вкарват, един тъп моб може да избие всичките ти 5-6 героя с 1 магия от раз...

А най-досадното е, че може да сейфаш само в началото на някой чаптър или в града, но по време на диаолози и битки не можеш, което е адски тъпо, защото ако умреш в някоя битка, трябва да минаваш целия диалог отново, за да стигнеш до въпросната битка...адски досадно... (аз го направих 5 пъти преди да се изнервя и да си отворя HEX Editor-a и да си вдигна stats)

Просто отварително трудна игра...

Поне съм на последния бос, дано си заслужава края... :confused:

Заглавие: Re: Link: Farland Symphony [SRPG][Eng]
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2014 9:44 pm 
Аватар

Oh my Lord of Stupidity, you outdone yourself this time..

Продължавам с твърдението, че тази игра не е правена за превъртане.
Убих всичко пред боса и почнах да го цепя. Удрям, той оставя на 1 и се пълни пак на 999, удрам пак така и това се повтаря около 20 пъти в очакване на момeнета, който евента ще се включи до момента, в който най накрая набих комбо ALT+F4 Shift+DEL.

Изгледах поне края в тубата и мога да кажа, че е пълна загуба време. Вместо история, за край ти сервирата картинки с музика и разбира се credits покрай тях, че инъче няма си направиш труда да видиш кои идоти са направили това жалко подбие на SRPG....

Пълно разочарование за мен.
2/10, не ви я препоръчвам.

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 1 [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]