Дата и час: Пон Юли 16, 2018 11:11 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 2 от 4 [ 55 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Overwatch
МнениеПубликувано на: Сря Юни 08, 2016 12:15 pm 
Аватар

Sakuya написа:
Cha0s написа:
Тези пари където искат за играта просто не си заслужава.

Yeah, sure. Most fun I had in years and probably for years to come.

И кое па му е толкова забавното на игра па чак години напред?!

Не знам колко fps игри си играл, но Queak 3 е по - добра от това. Едно приятелче което е играл Unreal Tournament 3 2007 ме по съветва да си купя УТ от колкото ОВ-ца. Сподели, че кампанията е много добра.

Blizzard момента правят някакви малки филмчета(вкарват великата историята) да зарибят народа да купува играта на ужасно високата цена. И да не забравяме имаме избор от 3 пакета, от 70лева до 250лева.

Но края на краищата всеки си избира сам.

Качвайте си субтитрите отделно в сайтове за субтитри, че накрая и вие няма да си намерите буквите.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юни 08, 2016 2:08 pm 
Аватар

Същия боклук като HotS.

МнениеПубликувано на: Сря Юни 08, 2016 3:32 pm 
Аватар

poor fags and shitposting rejoice

"Never played the game, but един преател ми каза, 'дето даже не е играл играта"

Falcon opinion is even more irrelevant, since as usual he gets weird satisfaction to hate on shit he has never played and prefers to listen to pseudo critics.

МнениеПубликувано на: Сря Юни 08, 2016 5:06 pm 
Аватар

На мен ми се струва, че Близард доят стари и чужди крави, в момента.

Almost like ... A scarlet flower, blooming fully with pride.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юни 08, 2016 5:45 pm 
Аватар

Yes, they do. But that does not change the fact that this is THE MOST polished game of this genre on the market right now and is extremely fun to play at the same time.
The level and character design are done well and have been tested for quite long, which easily makes me willing to claim that this is the most balanced game of this sort ever made. To top it off it actually has a lot of space for competitive play and when it comes to team play I'd say it is harder to master than cs:go (coming from a legendary eagle).
This combined with the fact that it feels faster paced than games such as quake and tf2 (which are all about pace) and that the matches last short amount of time so I don't have to be stuck with the same idiots forever makes it quite enjoyable for me.
I would still buy this game even if it was twice as expensive.

МнениеПубликувано на: Сря Юни 08, 2016 7:19 pm 
Аватар
Модератор

Не мога да не се съглася с M1sT1kaL

Много точно мнение.

Няколко неща и от мен - играта е наистина забавна и изключително добре полирана, радва ме много и фактът, че чисто визуално е изключително ярка и разнообразна, персонажите са изключително добре изградени дизайнерска гледна точка - с един поглед можеш да разбереш каква е ролята и механиките на повечето герои.

Единствените неща, които мога да критикувам - не заслужава 60те долара, които charge-ват за самият продукт, не че нямаше да си я взема и 80 да беше, но има сравнително малко съдържание - три mode-а, шепа карти, 21 героя.

Loot box системата също им е малко смотана и е направена да изнерви играчите и да ги накара да си закупят кутии, заради бавния прогрес, особено ако искате някой определен skin.

Ако се чудите дали да си я вземете тепърва - може да изчакате да вкарат някакъв ranked mode и да я доразвият малко, освен ако нямате другарчета, които вече я цъкат, защото тогава - наистина нямате извинение.

Още един добър плюс - комунитито е доста стабилно. Както в повечето pay 2 play игри, част от т.нар. cancer отсъства, което е наистина освежаващо. А и повечето игри са забавни - и поради добрия баланс на отборите се стига до победител към края на играта, което съответно ги прави вълнуващи.

На лан партита - това ще е новият убиец.

МнениеПубликувано на: Сря Юни 08, 2016 10:10 pm 
Аватар

@Sakuya

Като ти чета префърцунените постове се замислям какво се крие зад клавиатурата и ми идва това на акъла: Open at your own risk!!!

http://i151.photobucket.com/albums/s148 ... /Otaku.jpg

Всеки си има мнение... Аз играх бетата и след 10 игри ми омръзна. За това няма как да дам 70 лева... Да не говорим за 100+ ....

Цъкай си и се радвай на добре похарчените пари!

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юни 08, 2016 10:57 pm 
Аватар

Изображение

МнениеПубликувано на: Сря Юни 08, 2016 11:31 pm 
Аватар

Играх бетата, добре че ги пускат от Blizz, разминах се и с Diablo-то и сега с Overwatch, който още от първия трейлър ми беше противен, но преди бетата имаше и период дето ми беше интересна играта и исках да я пробвам (и евентуално купя на по-ниски кинти по-натам).

Аз принципно и не съм особен фен на този поджанр, предпочитам по-масивни шуутъри ала Battlefield с 64 играчи едновременно и огромни map-ове.

И керъктър дизайна е отвратителен, нещо между generic CGI animated film и hipster trash. Няма един елемент в цялата игра в който старият чар на Blizz да присъства.

Frozen Throne е последната класическа Blizzard игра.

Последна промяна Wind_Falcon на Пет Юни 10, 2016 5:15 am, променена общо 5 пъти

МнениеПубликувано на: Сря Юни 08, 2016 11:58 pm 
Аватар
Модератор

Сега аз да обясня малко,че гледам са разписаха хора.ИГРАТА Е ДОБРА.Вярно има само 21 героя,12 мапа и 3-4 мода,ама чакай сега играта излезе преди 2 седмици а след още 2 слагат ranked,а след това нови герой и мапове.Играл съм fps от времето на quake 2 и гарантирам,че играта е добра и също така цената е 80 лева(origin edition) за тези които си е взеха по рано.В момента нямам представа каква е.
also
Overwatch over 7 million people can't be wrong
Изображение
im out

МнениеПубликувано на: Чет Юни 09, 2016 1:11 am 
Аватар

Sakuya написа:
poor fags and shitposting rejoice

"Never played the game, but един преател ми каза, 'дето даже не е играл играта"

Falcon opinion is even more irrelevant, since as usual he gets weird satisfaction to hate on shit he has never played and prefers to listen to pseudo critics.

Знам едно имам добри приятели на който мога да разчитам. Но въпреки това Quake 3 е по - интересна от тази. Избора си е мой, но ако ще купувам някаква игра тип fps през тази година то това ще е UT2007. Защото играх ОВ и след определен брой игри ми писна. Но както казах в предишния си пост "всеки си има собствен избор". Аз критикувам, но оставям свободно пространство.

btw: забравих да добавя и s4 league (даже е безплатна)

п.с.
И да ми сформираш изречения на пет различни езика едно временно, не виждам смисъла да го правиш в български форум.

Качвайте си субтитрите отделно в сайтове за субтитри, че накрая и вие няма да си намерите буквите.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 09, 2016 10:24 am 
Аватар

Cha0s написа:
Защото играх ОВ и след определен брой игри ми писна.

You did not until you prove it. You lying bastards are easy to sniff out.

Cha0s написа:
Аз критикувам

критикувам - обсъждам, разяснявам, тълкувам, преценявам, подлагам на критика, подхвърлям на критика, правя критика, соча слабости, анализирам, разкритикувам

shitposting -
1: The failure to make a constructive post
2: The inability to add useful information to a forum
3: Worthless overly offensive generally racists posts written in a manner which aggravates others.

Cha0s написа:
п.с.
И да ми сформираш изречения на пет различни езика едно временно, не виждам смисъла да го правиш в български форум.

И да ми - че аз да не ги сформирам за теб ?
2* (actually 1 but okay)
едновременно*
смисъл*

Cha0s написа:
Избора си е мой, но ако ще купувам някаква игра тип fps през тази година то това ще е UT2007. Защото играх ОВ и след определен брой игри ми писна.

So you played UT3 (no, it's not called 2007) open beta, played a certain amount of games, got bored of it and now you want to buy it? What the fuck is wrong with you.

At least make sure you are capable of using a said language before posting. As for me, I just write faster in Engrish and using slav speech to emphasis someones stupidy sometimes works out better especially when the moron you are talking to fails to understand since he watches anime with Bulgarian subs.

Wind_Falcon написа:

See, that's how it's done. I am actually willing to believe he played the game and I can now respect his opinion.

МнениеПубликувано на: Чет Юни 09, 2016 11:21 am 
Аватар

Cha0s написа:
Аз критикувам, но оставям свободно пространство.

"критика"
Ето ти малко истинска критика:
1. 20 tick rate на quick play сървърите. Ох мислеше си, че си в безопасност за стената ?NOPE!
2. Стакването на герои водещо до игри които ти дават рак
3. Невъзможността да запазиш highlights без ползването на външен software
4. AFK тимера който не те оставя да отидеш и да се изпикаеш без да те кикне
и така нататък
Всичко това обаче не може се сравни със плюсовете на играта. Игра в която комуникацията и team play-a са по-важни от 1337 skills. Игра в която със сменянето на един герой напълно променяш стила си на игра и целия flow of the game. Игра в пъти по-полирана от подобните и на пазара. Игра която успява да сложи 21 различни героя със уникална визия в един свят и да ги напасне към цялостния стил.
Най-големия плюс? Приятна е за гледане. Нещо което никоя друга competitive game не е успяла. Не ти трябва стотици играни часове за да разбереш какво става като започнеш да я гледаш. It just fun. Compared to the cluster fuck that LoL is.
Ох чакай спомена S4 league като f2p. Игра толкова наблъскана с микротранзакции. Игра в която трябва непрекъснато да играеш само за да си поддържаш наема на оръжията или да си платиш. И я сравняваш с игра в която плащаш веднъж и имаш всички излезли и предстоящи да излязат герой/оръжия завинаги.
Изображение

МнениеПубликувано на: Чет Юни 09, 2016 4:38 pm 
Аватар
Модератор

Само една молба - въздържайте се от хранилка и обиди било лични или генерални. Не ми се занимава да трия мнения.

Ако не ви харесва, няма нужда кой знае колко да се обяснявате и да спорите - може просто да направите тема/дискусия за играя, която ви харесва след като сте изложили вече мнението си ;)

Всеки си има преференция.

МнениеПубликувано на: Чет Юни 09, 2016 5:10 pm 
Аватар

Ония глупости си ги задръж за себе си. Какво съм казал съм го казал! Mister English

Sakuya написа:
to fails to understand since he watches anime with Bulgarian subs.

6l3d4m 16r4ln1, d0kum3n74ln1, 4n1m4c10nn1 f1lm1 5 bul64r5k1 bukv1 5u5h70 74k4 1 ch374 574711 n4 bul64r5k1 3z1k. d4 n3 z4br4wq 1 kn161. n0 pr3dp0l464m 71 k06470 51 z4p0`n4l d4 1zuch4w45h 4n6l15h 3z1k n3 51 1zp0lzw4l bul64r5k1 p0m464l4 1 7.n.

Но предполагам като пишеш на друг език в родния форум се чувстваш по - близо до англоговорящите събратя. Ще те оставя на мира, че не си заслужава вложеното време.

DearFear написа:
Cha0s написа:
Аз критикувам, но оставям свободно пространство.

"критика"
Ето ти малко истинска критика:
1. 20 tick rate на quick play сървърите. Ох мислеше си, че си в безопасност за стената ?NOPE!
2. Стакването на герои водещо до игри които ти дават рак
3. Невъзможността да запазиш highlights без ползването на външен software
4. AFK тимера който не те оставя да отидеш и да се изпикаеш без да те кикне
и така нататък
Всичко това обаче не може се сравни със плюсовете на играта. Игра в която комуникацията и team play-a са по-важни от 1337 skills. Игра в която със сменянето на един герой напълно променяш стила си на игра и целия flow of the game. Игра в пъти по-полирана от подобните и на пазара. Игра която успява да сложи 21 различни героя със уникална визия в един свят и да ги напасне към цялостния стил.
Най-големия плюс? Приятна е за гледане. Нещо което никоя друга competitive game не е успяла. Не ти трябва стотици играни часове за да разбереш какво става като започнеш да я гледаш. It just fun. Compared to the cluster fuck that LoL is.
Ох чакай спомена S4 league като f2p. Игра толкова наблъскана с микротранзакции. Игра в която трябва непрекъснато да играеш само за да си поддържаш наема на оръжията или да си платиш. И я сравняваш с игра в която плащаш веднъж и имаш всички излезли и предстоящи да излязат герой/оръжия завинаги.
Изображение

Опция да смениш героя в игра е простото решение за баланс на тези 21 героя(Не знам дали ще бъде позволено в ранкет системата). Прав си, че s4 league използва друг метод за получаване на достъп. Аз съм за плащаш веднъж и получаваш всичко.

За обикновен играч който игра е фпс игра не са му нужни хиляди часове за да я разбере, за него просто му е нужно да вари и да стреля. Но ако искаш да бъдеш добър играч, ще изиграеш много часове и ще разбереш повече за играта.
Човек харесва ми Tera Online като графика, ама не я играя вече, защо ли?!
"It just fun" - какво по дяволите означава това. За да ти е забавно, трябва да ти покрие критериите. За всеки индивид това изречение има различно обяснение. И недей да ми обясняваш графиката ти доставя забавление, защото графиката има за цел да те примами, но не и да те забавлява.

Постави всичките познати заглавия на една черта, забрави на коя компания принадлежат. Забрави дали са платени или не, това не е важно. Трябва да се запиташ коя игра е най - добрата от тях.

Много ми е интересно, ако ОВ не беше на Blizzard дали ще се да твърдиш всички тези неща. Момента излизат още 2 заглавия с Overwatch. Способен ли си да ми споменеш едно без да провери в Интернет.

Радвам се, че има интрига иначе ще е скучно.

Последна промяна Cha0s на Чет Юни 09, 2016 5:20 pm, променена общо 3 пъти

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 2 от 4 [ 55 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]