Дата и час: Нед Юли 22, 2018 11:33 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 1 от 1 [ 14 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: The Witcher 3 Wild Hunt
МнениеПубликувано на: Нед Юни 08, 2014 8:12 pm 
Аватар

Изображение

Developer: CD Projekt RED
Platforms: PC, PlayStation 4, Xbox One
Release date: 24th of February, 2015
More Information gog.com

Последна промяна Wind_Falcon на Пет Окт 24, 2014 11:45 pm, променена общо 1 път

Заглавие: Re: The Witcher 3 Wild Hunt
МнениеПубликувано на: Нед Юни 08, 2014 10:19 pm 
Аватар

>24th of February, 2015
Better be worth the long trip on the hype train

ded forum and you know it
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юни 08, 2014 11:46 pm 
Аватар

Много хайп от рано рано...верно че поляците доставиха с предишните части ама нищо чудно да ми занижът
доста неща покрай играта както в момента се случва с повечето новоизлязли заглавия. :roll: Иначе чакам офк.

МнениеПубликувано на: Пон Юни 09, 2014 8:36 pm 
Аватар

Принципно не се хайпвам за игри, ама за тази ми треперят ръчичките, като на дърт алкохолик. Не бях играл нито една, в началото на годината си взех първата, след това хванах на промоция в стийм и втората и след две преигравания на всяка и изчитане на книгите, спокойно си признавам, че съм сред фенчетата, дето едвам ще я дочакат. Впрочем като разбрах, че я отлагат, ми дойде като удар с мокър парцал, ама какво да се прави, февруари идва :)

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 09, 2014 10:39 pm 
Аватар

Имам ги и двете в Steam и още не съм ги играл... Хмммм I wonder...

МнениеПубликувано на: Сря Юни 18, 2014 7:01 pm 
Аватар
Модератор

Това е играта, която редиймва поляците като народ за мен. :D

МнениеПубликувано на: Чет Юни 19, 2014 12:31 am 
Аватар

Цири се завръща, ако не сте чели книгите тя е The Chosen One в тях, пък от трелъра се вижда че и сега историята ще се върти около нея, показаха и Йенефер, което също е плюс, покрива почти на 100% представите ми от книгата като изключим косата, тя трябва да е черна, а от трейлъра се вижда че не е.

http://myanimelist.net/profile/nozo
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Окт 24, 2014 7:29 pm 
Аватар

ded forum and you know it
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 11, 2015 3:07 am 
Аватар

Още малко остана.

Само не знам как ще върви не PC-то, че е малко под минималните изисквания в някои части. Дано както с предната игра първия пач да ги занижи малко изискванията, и после и Enhanced Edition-а.

МнениеПубликувано на: Пет Юли 03, 2015 6:20 pm 
Аватар

Заслужава си... 200+ часа спокойно ще ви отнеме за да минете всички куестове ако не и повече. А REDengine 3 е нещо невероятно. Играта изглежда супер. И ми върви с 30-50 фреима на med-high на тази кошница.

GA-EP45-UD3R // Intel Core2 Duo E8400 @ 3.6GHz OC // SAPPHIRE HD 7870 // 2x2gb+1x1gb A-data Vitesta 800mhz // 600gb hdd/ Fortron Blue Storm II 500W //

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 03, 2015 8:01 pm 
Аватар

Да и аз, и един приятел с по-слаба машина сме учудени колко добре оптимизирана е играта.

Играх десетки часове докато се усетя че играта не ми е прехвърлила решенията от Witcher 2 save-а, затова започнах нова игра този път import-нал както трябва всичко, и след пристигането във Велен + куеста с Лето не съм имал желание да стигна докъдето бях на 1вия save. Предполагам като ми минат изпитате ще я подхвана пак и този път ще мина само куестовете които изчезват ако не ги минеш в определено време и главния куест, и след като го приключа ще погледна и останалите сайд куестове.

Иначе от това което играх играта е страхотна, но за момента не мисля че е значително по-добра от предните Вещери (предполагам има още много възможности да ми се промени мнението), сякаш първата игра си остава най-добрата.

Също така играя играта с Японското узвочение, което много ми е забавно на моменти, а на други учудващо много пасва. Tanaka Atsuko (Motoko от GitS и Bayonetta) е гласа на Йенефър, което е голям плюс за мен.

МнениеПубликувано на: Сря Яну 20, 2016 1:06 pm 
Аватар

Изключителна игра.
С много малко дразнещи или поне мен, елементи, като например язденето и факта, че Гералт не може да мине през на пръв поглед елементарни препятствия. Тоест почти нищо няма в тази игра, което да не ме е въодушевило и да не ми е легнало на сърцето.
Играя на трудността преди dead march и когато битките са лесни, са много лесни. А когато са трудни - необосновано трудни :lol: Има го фактора, че бия предимно чудовища с по 10 лвл над моя и ако не са с череп, не са ми интересни като предизвикателство. И ако единствена критика, тук бих казал че баланса ми бяга много. Без да са ми ъпгрейдвани бомбите са едно голямо нищо :huff: Чудовищата, които можеш да палиш с Igni и те уаншотват са постижими, с много ала Дарк Соулс бягане и кълбета, но другите (като летящите кокошки) са блях невъзможни. Много рядко се сблъсквам с битки, който да искат от играча творчество, стратегия и подходящи умения, за да ги спечелиш.
Една такава ми беше срещу Лешнар, 20 лвл, срещу мен 5 или 6ти лвл. Налагаше се да превключвам на огън, щит и капан (а ако играете играта, знаете какъв кошмар са това в секундите докато ти се напълни стамината) и ЧАК с масло срещу реликва, успях да го сгъна. Което ме подсеща, че битката беше възможна, понеже преди това бях сгънал една водна бабичка 15 лвл с много огън, палене и кълбета и от нейното съкровище взех епични 2 лвл ботуши с 17% игни бонус ПЛЮС материял за онези специалните мутантски поушънки, която ми дава 50% повече дмг и забравих да спомена, че използваш срещу реликвата.
Но на 15ти лвл, срещу 26 лвл кокошарник съм на два удара и яко псуване, без никакъв (поне за мен) шанс да му смъкна кръвта под 60%, с всичките простотии които съм се нагушил.
Много от чудовищата, които са били между 20 и 30 лв съм убивал чрез експлоити в системата за бой, заложена в играта. Начина по който си пазят периметъра, не им се връща кръвта и ако недайсибоже са слаби срещу Igni = сигурна победа (е търпение му е майката, но става). Или ако помпаш бързата атака, с много малко избягвания, реално дори и малко дмг да им правиш - умират накрая.
Поне едно качествено нещо са направили, в тази насока, след зареждането на играта им се връща кръвта на 100%, иначе съвсем лесно щеше да е :lol:

И това, че уменията са толкова много, а слотовете - толкова малко, в даден момент ме карат да си мисля, аз опитен вещер ли съм или лукова глава :lol: Щеше да ми хареса, ако чудовищата бяха с повече вариации за слабо място и от там - тактика как да ги сломиш.
И щеше да ми хареса повече, ако системата позволяваше 1 лвл вещер да убие всичко, стига да има подходящите предмети, време за подготовка и въобще познания за тактика и стратегия. В този смисъл теренът на битките се лута между двете крайности. Или е безкрайно подходящ и позволява бъгване на чудовищата, или те вкарват в някаква безумна дупка, където си хвърлен за храна на зверовете. Такава битка ми беше последната, срещу пияният вампир. Аз съм 15 лвл, той е 23-26 (не знам точно, но куеста беше за нещо в този диапазон). Вампирът е на 50% кръв. Аз съм с най-слабото масло (10%) с бонуса да го тровя като съм с него и мутаген за щит при много силен удар. До тази комбинация умирах от 2 удара плюс щит и нищо, каквото и да правех с магиите, не можеше да ме спаси. Накрая се изнервих, с горната комбинация и просто помпане на бързата атака и щит, въмпира умря като на шега.
Това определено не ми е представата за добра битка и стратегическо предизвикателство.

Графиката е умопомрачително добра.
Диалозите са разкошни. Този, който ги е писал има моето безкрайно уважение и любов.
Куестовете са яки. Хуморът и псувните ми пълнят душата. Изборите, които се налага да правиш са достойни за романт. Историята ме е трогвала много пъти, а тази специално на Барона (малко след него съм стигнал) - ми навлажни очите.
Персонажите, в този ред на мисли, са запомнящи се и въздействащи. Не просто някакви си бездушни NPC-та.
Прословутата игра с карти ми беше мега досадна, после ми влезе под кожата :)

Накратко, тази игра е произведение на изкуството. Беше ме страх да я започна, след всичкия този хайп. Страх от разочарование. Но не би. Всичко е дори повече отколкото съм очаквал, е без тези неща дето ме човъркат за бойната система.

п.п.
пред такава игра, много други "звезди" едвам мъждукат :)

Almost like ... A scarlet flower, blooming fully with pride.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 20, 2016 5:30 am 

Отлична игра! От доста отдавна не бях се заигравал и не бях отеделял толкова внимание на игра.

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 20, 2016 10:56 am 

Наистина е хубава ама очаквах да е по-трудна. На последна трудност играя и пак е лесна.

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 1 [ 14 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]