Дата и час: Съб Окт 31, 2020 10:17 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 10 от 16 [ 229 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Отоме игрите
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 30, 2015 6:31 pm 
Аватар

Аз нямам празно местенце. До последната картинка имам надпис, че от там се връщам в главното меню. Ако отвориш някоя нова, сподели. Може някакъв ъпдейт да е имало на играта и да съм го изпуснала.
Не съм приключила още Амнезията, трябва да се върна на Шин, за да отворя всички CG-та. Пък и имам още от прочита на Юкио. Накрая съм общо взето :D

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 30, 2015 6:35 pm 
Аватар

И сега гледаме как Котори на 1-ви октомври пише ревю с впечатленията си от Амнезия след една много дълга нощ :lol:

Ей, толкоз дискусия около Самотниците, че сега ще трябва да го бутна по на високо в приоритетите.

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 30, 2015 7:05 pm 
Аватар
RyuKo FanSubs

Ilimana написа:
До последната картинка имам надпис, че от там се връщам в главното меню.
:doh: Мдааа... Не е нужен много акъл, стига да включи навреме. Въобще не съм обърнала внимание на надписа в полето. :lol:

faye написа:
И сега гледаме как Котори на 1-ви октомври пише ревю с впечатленията си от Амнезия след една много дълга нощ :lol:
Ти гавриш ли се е с мен или да? Ако имаше някакъв шанс да я отнеса за една нощ, може би щях да се изкуша. Но от това, което коментирахте досега, излиза че половината герои не си заслужават allnighter-а. :D

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 30, 2015 7:52 pm 
Аватар

Да се гавря? Как ти хрумна! :shock: Е, добре де... само мъничко :lol:

Преди малко почнах с Шин. Да го видим до къде ще го докара :)

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 30, 2015 10:50 pm 
Аватар

@Kotori, започвай с Кент и утре на отчет тук :lol:

Значи Юкио наистина е много интересен герой. Предвид историята му е нормално, че не е много стабилен и се държи странно на моменти. Но наистина обича героинята. Раздвоена съм в мислите си за него, но сякаш повече ми харесва :roll: Нормалният му край е много тъжен и ме разчувства. В единия му лош край даже присъства и откачалката Тома. Няма отърване от него :evil: Даже разруши и нормалния край на Шин! Другите лоши завършеци на Юкио бяха скучни, не си заслужават вниманието, но плюсът им е, че бързо се минават. Добрият му край наистина си заслужава, макар развръзката да е предвидима.
Реших да проверя дали Тома се появява в лошите краища на Кент и Шин :lol: Да ви успокоя - не се появява. Лошите на Кент са като цяло нормални, а тези на Шин не са кой знае какво.
Класацията ми за момента е - Кент, Юкио, Шин, Ики. Тома даже не заслужава да заеме и последното място :lol:

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Окт 01, 2015 8:16 pm 
Аватар
RyuKo FanSubs

Тъй. Наминавам за отчет...
Кент - ами, какво да ви река? Ако това е дръвцето от избираемите кандидати, явно аз ще се окажа голям природолюбител! :lol: Категорично ми хареса. Имаше си слабите моменти, но повечето бяха хубави. Малко странно ми се видя героинята да го мрази, заради речта дето ѝ е дръпнал за кученцето. (Сериозно? Заради тая лекция ли? Че тя до голяма степен си беше с основание.) Искаше ми се да е нещо по-съществено, но карай... Обожавам постепенното омекване на студенокръвни и цундерета, та другите дупки и завои ще се направя че не съм видяла. :lol:
Понеже уцелих нормалния край на Кент на собствен ход, реших че пак на собствен ход ще взема и Икки за първия му прочит. Обаче се изгубих в гората и ме докопа фен-клуба. :? Сега тепърва рестартирам от няколко записа назад, за да заобиколя тия кокошки. Самият герой е сладур на гледане и си има моментите, когато е мил с героинята, но въпреки всичко и на мен ми се прищява да развъртя чантата. Ilimana го рече вярно - ако толкоз му пука за мацката, досега да е разтурил кокошарника, а не да чака да стане белята и чак тогава да побеснее. (Визирам лошия край) :lol: Ще го видим накрая какъв ще се извъди.
Странно обаче, Юкио в прочита на Кент на моменти изглеждаше направо зловещо. А дотук в прочита на Икки е просто странен, че дори симпатичен въпреки странностите си.

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Окт 01, 2015 9:44 pm 
Аватар

То всички герои си имат слаби страни, за жалост. Сетих се, че в нормалния край на Шин, последният се беше ядосал на главната, че не си спомня кой я е намерил :doh:
На мен ми хареса в прочита на Кент, че онзи спор е нещо, което може да се прости и да се преодолее. То и лошите му завършеци бяха такива - нито един път не се отказа от героинята. Наистина много държи на нея.
@Kotori, не се бави много с добрия край на Кент - има страхотни CG-та!
Гледам и ти при първия прочит на Ики си стигнала до този край :lol: Най-добрият лош негов завършек за мен. Сетих се какво най-много ми хареса в неговия прочит - "The customer is the enemy!" :lol:
Юкио, ако не му се бяха струпали толкова много работи, щеше да е най-чувствителният и мил герой. Поне ми остави такова впечатление, че е бил такъв преди това.
Много ми се иска да има прочит и с мениджъра. Виждам потенциал в него.

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Окт 08, 2015 2:20 pm 
Аватар
RyuKo FanSubs

Нейсе изплувах от фенфикшън.нет колкото да довърша започнатия прочит на Ики. Сещайте се колко ме е впечатлил. :lol: На собствен ход стигнх до нормалния финал. Тоест Ики не е съвсем отрязан, но не е и баш както му се искаше. За хубавия май ще трябва да си търся пътеводител.
Кент беше още по-разкошен в хубавия си край. Но пък в единия му лош Укио беше :shock: А казвате, че Тома е зле...

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Окт 10, 2015 8:55 pm 
Аватар

Кент е винаги разкошен :P
Юкио има доста моменти, в които е много страшен, но то си има и обяснение.
Още не съм се навила да видя нормалния край на Тома.

Аз се боря със статовете на Dandelion. На моменти са много излишни и правят играта невероятно мудна. А като се сетя, че преди време се оплаках от тези на RE: Alistair :shock:
Минах прочитите на заека с петната, рижата и черната котка. Първият в началото е прекалено арогантен, но въпреки това диалозите му са доста забавни. Хареса ми как се разви връзката с него, ненатрапващият се романс. Все пак главната можеше и повече пъти да го плесне с книга по главата :lol:
Прочитът на рижия не ми хареса. Вместо да възприеме живеенето в друг свят за ново начало, той продължи със старите глупости. Пък и толкова неприятности донесе на главната героиня! Въпреки че ми стана тъжно, заради историята му, не ми хареса, че героинята му прости.
Черният котарак ми дойде прекалено ревнив и обсебващ, но като цяло се сдържаше и не е лош като персонаж. Хареса ми добрият му край. Четох, че има и лош, но нямам намерение да го видя. Не искам да се разочаровам допълнително от героя.
Като обсъждахте играта по-напред, не четох много подробно, за да не се спойля. Та може и да повтарям нечие мнение.
Ако преборя статовете, ще пиша и за другите :lol:

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Окт 10, 2015 9:43 pm 
Аватар

Честито Глухарче ^^
Ей, ти подред си хванала котараците. И двамата са емоционално обременяващи. Давай на зайци да си качиш захарното съдържание в норми :lol:

МнениеПубликувано на: Нед Окт 11, 2015 11:48 am 
Аватар
RyuKo FanSubs

Ооо, да! Нападай зайците! С нетърпение чакам отзивите ти за тях.

Тъй... Приключих с Ики. Не беше тотално зле в добрия си финал, но някак не събрах душа да му простя съвсем.
Сега накъде? Тома или Шин? С първия ме стреснахте, втория някак се изгуби на фона на останалите.

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Окт 11, 2015 1:16 pm 
Аватар

Всъщност започнах с черния котарак, после с петнистия заек, след това с оранжевия котарак. Да разбирам, ли че съм оставила най-хубавото за накрая?
Събирам все още сили и нерви за статовете. След това подхващам прочита на сребристия заек.
Забравих за петнистия да кажа, че много ми хареса израстването му. Много симпатичен персонаж.
@Kotori, споделям същите чувства като теб към Ики. Най-добре започвай с Шин, там Тома пак е ужасен, но е поносим. Колко обнадеждаващо звучи само :lol:
А аз ви чакам отзивите за Юкио (или там както се пише) :D

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Окт 11, 2015 2:17 pm 
Аватар
RyuKo FanSubs

Петнистият е готин точно с това израстване. А и героинята покрай него. Пък и е класическо цундере, как да не му се радва човек!
Но да - в моите очи, най-хубавото си оставила за края.

Оооок, поемам дъх и се гмурвам с Шин. Пък ще видим къде ще изплувам. :lol:

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Окт 17, 2015 7:32 pm 
Аватар

@Kotori, надявам се да не си изплувала при Тома :lol:

Събрах сили и завърших Глухарчето.
Прочитът на сребристия заек като цяло ми допадна. От една страна беше глътка свеж въздух след оранжевия котарак, ама от друга страна не се видя много от характера му. Хареса ми, че се държеше много мило, помагаше на героинята, но ми се искаше по-задълбочен поглед над личността му. Изобщо не ми хареса с къса коса!
Много приятно изненадана съм от белия заек. Многопластова личност, изключително интересен, характер подобен на този на героинята - най-добре си паснаха, поне според мен. Страшно добро развитие имаха заедно с главната - пораснаха, станаха независими и стабилни личности. Хареса ми най-много неговият край.
Магьосникът ме заинтригува най-много. Ярък образ, с тъжна история и имащ потенциал да предизвиква интересни събития. Щеше да е много добре накрая да се отвори един прочит с него.
Черният котарак не ми хареса в другите прочити - беше прекалено настоятелен. Разбирам му желанието да спечели, ама на моменти ми беше в повече.
Като цяло съм доволна от играта :)

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Окт 18, 2015 7:12 am 
Аватар
RyuKo FanSubs

Ех, тоя магьосник - омагьосал ни е сите. Много се зарадвах да го видя, макар и за малко, в Nameless. А излезе ли игра с него - вътре съм при всички случаи. Така ще се зарадвам на продължение на Глухарчето с него като основен интерес. Мечтиииии :lol:
А с Амнезията съм до кривата круша. Така си останах на стартова позиция за Шин. Една книжка се оказа по-настоятелна. :lol: Какво да се прави, изиграх си Кен, Ики ме разочарова, от другите не очаквам вече нищо добро... Ще видим. Ще си я изиграя, защото е на английски. Но въпросът е кога. :lol:

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 10 от 16 [ 229 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]