Дата и час: Пет Окт 30, 2020 7:04 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 9 от 16 [ 229 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 16  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Отоме игрите
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 26, 2015 10:59 am 
Аватар

Почнах Амнезия. Не очаквах много от играта (по отношение на история) и затова и не съм особено изненадана, че не получих много (говоря само с един преминат прочит). Артът е страхотен! Няма да си кривя душата заслужава 10/10, подобно на озвучаването -с изключение на героинята всички останали герои са напълно озвучени. Има 2 мини игри, които също са забавни. Но! Първоначално започнах с Кент - тоя дето най-прилича на дърво от възможните любовни интереси. Първият си прочит го минах без гид както обикновено. Отговорите са доста лесни за отгатване и донякъде ми беше забавно да се дразя с героя. Имаше не малко unintentionally funny moments. Естествено, защото не давах винаги оптималния отговор (исках да видя реакциите) завърших с нормален край. След което вече се върнах за да избутам за добрия. Историята беше... не достатъчно интересна. Концепцията на героя е ок, но не е развита до ниво, че чак да ми пука.Героинята както е без озвучител ми е супер безлична. От цялата работа по-харесах Орион (феята?) отколкото Кент.
До тук играта ми е eye candy and average content. Дано в крайна сметка поне един от героите да се представи по подобаващо.

МнениеПубликувано на: Съб Сеп 26, 2015 3:06 pm 
Аватар
RyuKo FanSubs

Eeee, недей така! Та аз съм се мераклисала на тая игра точно заради дръвцето... :( (Е, добре де, и заради яндерето). Направо ми се отщя. А играта е от тези недомислици, които искат от старта да си избереш герой и после цялата борба е до кой финал ще стигнеш. :? Не ги харесвам такива. Изключая поредицата със старчетата, ама нея май я спряха.

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Сеп 26, 2015 4:08 pm 
Аватар

Значи без да искам съм започнала с един от фаворитите :lol:
Искрено се забавлявах с диалозите му. Но когато погледна изцяло прочита му няма нещо с което да го запазя в дълготрайната си памет. Too generic story line.

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 27, 2015 9:45 am 
Аватар
RyuKo FanSubs

Боя се, че Кент е само личен фаворит. Доколкото изобщо съм преглеждала ревюта, той по-скоро увисва последен. :lol:
Е, ще изчакам да видя какво впечатление ще ти оставят другите герои. :P

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 27, 2015 5:12 pm 
Аватар

И аз вчера минах прочита на Кент :lol:
Артът е разкошен! Историята не е особено оригинална. И мен ме разочарова, че героинята не е озвучена. Също, че все някой отговаря вместо нея. Орион е много симпатично духче, въпреки че често се отплесва и си измисля все страшни ситуации.
Кент на мен ми хареса, макар да е две идеи по-ревнив от необходимото. Интересен герой е, и аз се забавлявах с диалозите му.

Сред фаворитите ми е!
Минах и добрия край на Шин, но съм малко разочарована от историята му :? В началото ме ядоса отношението му към главната, но по-нататък ми стана симпатичен. Все пак за сега няма да се върна да видя и нормалния край с него.

Започнах и прочита с плейбоя, Ики май се казваше. Страшно ме дразни! Вместо главната да му дава да ѝ носи чантата, по-добре да го удари 2-3 пъти с нея, та дано стане по-нормален :lol: Събирам сили, за да довърша врътката с него. Въпреки всичко се опитвам да избегна лошия му край, но май не е много успешно за сега.

Да похваля демото на Calling Cipher - допадна ми артът, хуморът, видяното от характерите на момчетата, това, че се поддържат и приятелства. Чакам с нетърпение да излезне цялата игра.

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 27, 2015 5:32 pm 
Аватар

! Много напред в материала си :D
Аз днес се заинатих и преминах още един прочит - този на плейбоя Ики. И Котори и ти май не си падате особено по неговия тип герои (извод направен спрямо преференциите от предишни отогета :lol: )
Ми не е лоша историята му. За разлика от Кент имаше интересни моменти в историята и самия му герой не беше точно това, което очаквах. Хареса ми добрия му прочит и 2-рия му лош край. В нормалния край имаше някои приятни моменти, но ми беше леко тъжен.
Ики ми допадна повече от КЕнт, но все пак имаше досадни моменти.

Истината е, че исках да почна прочитите на Тома, а не на Ики. Според случайни слойлери за някакви клетки съм почти убедена, че няма да ми хареса и исках да ми се махне от главата, ама без да искам натиснах на пиката, вместо карото -.-

ПП: Calling Cipher изглежда добре. Като излезе пълната версия ще я разцъкам :)

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2015 11:48 pm 
Аватар

Да, изобщо не обичам такива герои :thumb:
Все пак го избутах и прочита на Ики. Понеже хич не ми беше симпатичен минах и лошите завършеци на историята му. Тях ги избягвам по принцип, не са ми приятни, но неговите ми допаднаха. Нормалният край направо си го заслужи. Казах ли, че хич не ми хареса Ики :lol:
Като цяло битието и случките около него ми бяха по-интересни от тези на Шин. Но това не промени отношението ми към Ики.

Имам чувството, че Юкио ще е най-интересният герой. Този със зелената коса имам предвид, не съм много сигурна, че това е името му.

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 29, 2015 9:06 am 
Аватар
RyuKo FanSubs

Ех, каква сладка дискусия сте подхванали! Само да си дочета Aloners и скачам и аз с двата крака в Amnesia. :mrgreen:
@Ilimana, оказа се права за Aloners - пълни ми душата дотук. Героинята хич не е лоша, а Траш и света му много си заслужават вниманието. Обожавам дистопии! :baby:

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 29, 2015 9:17 am 
Аватар

@Kotori, знаех си, че ще ти хареса Aloners :D То това е хубавото на играта - личността на героинята може да я направиш каквато поискаш.
Малко от Траш в спойлера:

Снощи минах на бързо добрия прочит на Тома и съм така :shock: Ако не беше, за да стигна до този на Юкио, щях да го пропусна.

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 29, 2015 8:59 pm 
Аватар

Въх, Тома €§$!$€))!!!!!
:evil:

Супер много се издразних. Проблемът е че героя имаше някакъв потенциал, но концепцията на играта напълно уби и нищожния шанс за развитието му. И какви бяха тези избори за героинята? За добрия му край трябваше направо да се насилвам да натискам опции, които тотално противоречат с рационално или нормално. Нулев шанс да ги посоча, ако не ползвах гид.
Единствената положителна черта на този прочит беше, че не беше скучен. Прекалено много дразнещи елементи, за да може да ти доскучае. Абсолютно най-гадния герой до тук и вероятно за цялата игра. :headbang2:

ПС: Между другото единия от лошите му крайща беше интересен, а другият съдържаше последното СГ от галерията му. Нормалния край не ставаше.

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 30, 2015 10:16 am 
Аватар
RyuKo FanSubs

Довечера започвам и аз. Направо ми запалихте любопитството. :mrgreen: Само дето яндерето ми беше вторият предварителен фаворит, а ще се окаже кофти май... :pokey:

Довърших дистопията, като докарах героинята горе-долу балансиран характер. По-нататък ще я изчета като badass кучка, заради идеята просто. Но ми се губи едно от CG-тата(последното). Дано не ми се налага да я играя като ревла, за да го докопам! :x Иначе играта се оказа забележителна. Ако пропуснем фоновете наистина, но се свиква с тях. Историята прави няколко неочаквани завоя и е много интересна. Траш е подобаващ за сетинга, като успява и да бъде очарователен, което му печели бурни овации от моя страна. Но най-хубавото е героинята. Една от най-интересните, на които съм попадала в отоме игра. Ей такива трябва да бъдат! Оставени на играещите да ги моделират по свой вкус. :thumb:

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 30, 2015 11:21 am 
Аватар

@Kotori, би трябвало всички CG-та да ти се отворят, без значение каква ти е героинята. Освен, ако не си стигнала лошия край, тогава не се отваря последното.
Траш е с много балансиран характер - знае кога да се закачи с героинята, кога да е мил, кога да е твърд.
Като заговорихме за Aloners и се присетих за информацията за следващата игра на същата създателка. Ще се разказва за някакви роби и артът не ми допада особено много :? Може историята все пак да е добра, пише увлекателно иначе.

Очаквах Тома да е най-милият и балансиран герой, а то :evil:
За сега не ми се занимава повече с него, нито CG-тата му ми се гледат, нито нищо. Накрая може да опитам да се помъча пак с него.
Ама никаква логика нямаше в добрия му край, освен ако и героинята не е луда :lol:

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 30, 2015 1:24 pm 
Аватар
RyuKo FanSubs

Не ми приличаше на лош края. Вярно, че отмъщението/измъкването на нашите беше брутално и кърваво, но пък оцеляха, сдобиха се с подслон значително по-добър от изоставената барака и с надежда за попълнения с поправеното радио. Просто сценката с хубавата усмивка на Траш е последното CG, което ми излезе преди края на играта.

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 30, 2015 1:35 pm 
Аватар

Аз си мислех, че това е последното. Къде видя, че има и друго?

Офф, забравих да напиша за единия лош край на Юкио.
Наистина е по-сложен от предишните персонажи, с интересна история е. Ама ми беше плашещ на моменти. По-трудно е при него, защото понякога трябва да му се доверяваш, друг път - не. Затова сигурно и има повече лоши завършеци или поне така прочетох. Аз само до един съм стигнала. Този път смятам да погледна повече от тях, та по-нататък ще пиша по-подробно.

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 30, 2015 2:25 pm 
Аватар
RyuKo FanSubs

Остана ми едно празно местенце след тази картинка, та затова мисля че трябва да има още.

Олее, ама ти я приключваш вече Амнезията? :shock: Малей, как изостанах от купона. :lol:

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 9 от 16 [ 229 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]