Дата и час: Вто Сеп 25, 2018 3:54 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 1 от 1 [ 7 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Continent Of the Ninth Seal
МнениеПубликувано на: Нед Яну 06, 2013 2:29 pm 
Аватар

Изображение

Официален сайт: http://en.c9.gpotato.eu/main
Трайлер: Клик
Download: http://en.c9.gpotato.eu/support/game-download
Genres: Action RPG
Developer:WEBZEN
Системни изисквания:

Minimum:
CPU: AMD Athlon XP 2400+ or Intel single-core 2.4GHz
RAM: 512 MB
Graphic Card: ATI Radeon 9800 or Geforce 6600 series
Directx: Direct X 9,0C
4 GB of free space

Recommended:
CPU: AMD Athlon 64 x2 6000+ or Intel dual-core 3.0GHz
RAM: 1 GB
Graphic Card: ATI Radeon HD 1900, Geforce 8000 series
Directx: Direct X 9,0C
6 GB of free space

Раси: Fighter, Hunter, Shaman, Witchblade
Всяка от тях има различни професии:

Figther:(само мъжка версия)

Guardian: Specialized in defensive tactics and versatile with their shield, Guardians have the highest defense rating of any class.

Warrior: Warriors are ruthless combatants who use devastating grab attacks and charge skills.

Blademaster: While some fighters rush headlong into battle, Blademasters focus on using intricate sword techniques to thwart their opponents.

Berserker:Berserkers wield a terrifying greatsword and boast the highest attack power of any class. While the greatsword makes Berserkers slower than other Fighter classes, they are still able to deal a tremendous amount of damage with their greatsword combos and blind rage.

Изображение

Изображение

Hunter:(само мъжка версия)

Ranger: Rangers are skilled at performing long-range silent attacks. No strangers to adversity, Rangers can perform ranged attacks in virtually any situation.

Assassin: A flashy class that specializes in melee-range skills. Assassins are the fastest and most technical of all the classes.

Scout: Scouts use traps and a wide range of skills from other hunter classes to deal damage to their enemies.

Shadow: Shadows dual-wield daggers to rapidly slay foes with their deadly combo attacks.

Изображение

Изображение

Shaman:(само женска версия)

Illusionist: This class specializes in magic that clouds the mind and misleads foes. Illusionists are capable of summoning phantoms and serve as powerful defensive sorcerers.

Taoist: A hybrid class that uses both physical skills and magic, Taoists can easily switch between physical and magical attacks by changing their weapon.

Elementalist: Elementalists are powerful sorcerers that specialize in elemental magic. They fortify every action they perform with magical energy.

Reaperess: Reaperesses attack quickly and viciously with their trademark scythe, but they have few evasive skills and have weak defenses.

Изображение

Изображение

Witchblade:(само женска версия)

Slayer: Slayers combine blade attacks with dark magic. While they are fast, they are still significantly slower than most Hunters.

Warden: Wardens use ice magic as well as sword skills.

Bladedancer: A class that performs acrobatic attacks while wielding two swords at once. Bladedancers specialize in close and mid-range combos.

Изображение

Изображение

Може да избирате професия чак на 20 левел!

Очаква се да излизат още професии! + Още континенти!

First Look:

_________________________________________________________________________________

Знам, че играта е излезнала от доста време, но тъй като няма тема тук, реших да направя.

Значи, аз започнах с berserker, но на 25 левел ми стана нещо скучен, и после реших да го сменя с един shadow. Засега си вървя с него и съм доста доволен.

Отначало бях малко скептичен към играта (гледах видеото показано по-горе), но пък тотално надмина очакванията ми.

Лично я препоръчвам. :thumb:

Заглавие: Re: Continent Of the Ninth Seal
МнениеПубликувано на: Нед Яну 06, 2013 3:50 pm 
Аватар

Изключително трудно си направих герой, който да не изглежда прекалено женствен. След това просто издържах докато не видях първите NPCта. Може някои хора да ги кефят коси във всички цветове на дъгата с тонове гел и изнежени детски лица върху мускулести тела, но не и мен. Не знам колко е добра в геймплея, но графиката напълно ме отказа. Иначе нищо не се губи да се пробва, след като я има в Steam се инсталира и изтрива само с един клик.

МнениеПубликувано на: Нед Яну 06, 2013 10:17 pm 
Аватар

Не ми хареса.
Доста дървена ми се стори.

ded forum and you know it
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Яну 06, 2013 11:49 pm 
Аватар

Вдигнах 7lvl Като цяло играта не е лоша смисъл така е направено,че трябва яко grind само dungen-и иначе играх с на един приятел рег-а при по-високите lvl pvp-to е чук сигурно единственото яко нещо в самата игра. Само pvp-то си заслужава :0

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Мар 29, 2013 7:34 am 
Аватар

Това като гледам изискванията, ще ми глътне ресурсите. :lol: Доближавам се до минималните, но като знам, че ако се накачулят повече от 20 души и сигурно ще ми лаги яко. :lol:
Иначе ми харесва третия персонаж от най-първата картинка отляво надясно (момичето със сребърна коса). Бих си направил като нея. Кой клас/професия е това?

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Апр 02, 2013 5:51 am 
Аватар

Казва се Bladedancer. Аз имам един, 23 левел, но на по-висок левел, особено след 50-ти, е перфектна за PvP и е един от най-бързите герой като опре до комбота.

На 40+ левел има един скил, който като го активираш, от небето падат мечове подобни на Бякуя от Блийч, само че черно червени. Мен адски много ме кефи този скил. :P

МнениеПубликувано на: Нед Авг 04, 2013 1:58 pm 
Аватар

Малък ъпдейт

Изображение

[Gunslinger]

Изображение

The Gunslinger is the 5th Hunter advancement class that specializes in long and close-range attacks with dynamic skill effects which take down and knock back targets with dual pistols and shotguns.

[Skill List]

[Main Skill Video]

[Ultimate Fury Skill Video]

[Unique Grade Weaponry]

THE DEMONISHER

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

THE 6TH CONTINENT

не че на някой му пука.... :lol:

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по