Виж темата - Path of Exile (Free to Play) - AnimeS-bg.com
Дата и час: Съб Авг 18, 2018 7:31 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 3 от 3 [ 39 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Path of Exile (Free to Play)
МнениеПубликувано на: Нед Фев 08, 2015 6:56 am 
Аватар

Купих я преди три години, когато беше closed beta и изобщо не я пипнах от тогава. Зарибих един приятел преди няколко дни и резлутатът: за 2 дни по 40 lvl 2 героя (по 12 часа игра средно) минати Act-ове и нататък. Играта наистина предлага богат избор на customization особено с това голямо Passive tree + sockets + gems + orbs and stuff. Единственото, което е досадно е да я минаваш постоянно, да слушаш едни и същи диалози. Малко писва. Има милиони комбинации как може да направиш един герой и знанието за играта е най - големият фактор тук. Именно това тласка играта толкова напред. Лично на мен от към геймплей доста повече ми харесва от Diablo.

Ще видим още колко ще ме държи PoE хормона, който ме хвана и ме кара да си пренебрегвам задълженията. Имам Witch и Scion като втората е многоооо досадна женска твар - не спира да говори. Типично женско. :lol:
Доста съм слаб бих казал. Определено не съм добър с build-ове, но и не желая да гледам guide-ове за тази работа. :lol:

МнениеПубликувано на: Пон Фев 09, 2015 3:53 am 
Аватар

Аз я хванах играта, повъртях се малко и си измислих бийлд storm call + zombiе. Подсказаха ми, че има чудовища, дето ти връщат дмг, дето им правиш и хмм че без кръв няма да мина. Бавно вървя и до сега само един път ме изправиха на нокти. Но в момента имам два VAAL ултимата (storm call + скелети) и съвсем нищо не се случва от към предизвикателство :lol:

Almost like ... A scarlet flower, blooming fully with pride.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Фев 09, 2015 5:32 pm 
Аватар

Естествено предизвикателството е на end-game нагрухани карти.

МнениеПубликувано на: Вто Фев 10, 2015 7:52 pm 

До преди картите е лесно, после обаче почват да ти е**т майката, ако нямаш читав билд. Въпреки че съм виждал хора дет и преди т'ва ги е**т още на акт1 последната трудност, защото не бяха слагали точки за кръв и нямаха никви резисти по предметите ...

Най-лесния от към предмети билд който съм измислил за момента е brightbreak или което и да е по-бързо оръжие + аурите за дмг + щит. От към пасивите кръв, блокаж и резисти. Идеята е, че скорост + аурите правят добър dmg, резистите + кръвта от пасивите ти намалят изискванията за предметите. На практика до 75 можеш спокойно да си играеш с някви рандом дропове от магазина/гадинките, с единствената уговорка, че си купиш 5-6 линк от някой (и бял става).

Проблема е, че билда след тва става лимитиран така да се каже :D.

Модифицираната версия (тая дет разчита и на предмети) е що годе стабилна - evasion + lighting coil + block chance за spells. На практика имаш 40% еvasion, 30% evasion for spells, 50-60% block chance, 60-70% block chance for spells (от предмети и пасивни - амулет + щит) и редукция на Physical Damage (Около 20% от Lightning Coil + резисти). Нещо като танк с 6APS.

==================================================================================

Това което не ми харесва е, че освен ако не сте изключително близки нива, не може да си праиш партия с някой познат*. Трябва постоянно да играете заедно и единия да не играе без другия ...

*Разликата в експ-а дет получавате убива всяква кооперация.

МнениеПубликувано на: Вто Фев 10, 2015 9:38 pm 
Аватар

Е значи по-нататък ще усетя силата на играта. Малко фаталистично, един вид шанс първородното ми геройче да бъде ефективно е много близко до нула :lol:

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 10, 2015 10:08 pm 

Aко блъскаш кръв и резисти (2рото от предмети предимно) не трябва да имаш особени проблеми. Моя първи удари 3тата трудност на -40 резисти ... набързо реших да го респекна ... не че помогна особено.

Първите 2 трудности са за да свикнеш да играеш, а 3тата е за да те ритне между краката и да ти каже, че си се научил погрешно =))

МнениеПубликувано на: Вто Фев 10, 2015 11:24 pm 
Аватар

Добре де, да речем че блъскам резисти, ами дмг ?
В момента се боря да извая вещица с лайтинг дмг и минийни. Тоест ползвам двата скила lightning call +VAAL версията, rase zombi/skeleton/spect/guardian. Това би ли било достатъчно, със съответните качени точки на 70+ лв да е ефективна? Защото реално не видях кой знае какво развитие в лайтинг магиите пасивното дърво, че да не мога да го комбинирам с вдигането на мъртвите :o

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 05, 2015 3:49 pm 

Мене специализацията ми е повече Melee.

Е сега докат си говорих с един се присетих (и за темата и за играта).

Едно от любимите ми комбота (аз щото играя само fast-attacker сиреч 6+ APS) е Reave + Knockback gem + modifier-и за Increased Area of Effect (тва обикновено от пасивни, че с 5-6 линк предпочитам да набумкам останалото да DMG) + Increased Area Damage (тва и от пасиви, обикновено се намира на същото място кат предишното, или от Concentrated Effect).

С това удряш през полувината екран (представи си 135 градуса Nova skill вместо 360) и с Knockback + 6+ APS просто нито една гадинка с melee не може да те стигне. С първи lvl Knockback Gem ги блъскаш средно по 1.25 пъти в секунда (с 10ти по 2 пъти).

Малко noob-арско комбо е, но за сметка на това предотвратява какъвто и да е damage от близка дистанция. Доста по-евтино от uber предметите и инвестицията в passive дет трее да напраскаш за да го постигнеш.

5link комбо - Reave, Concentrated Effect, Multistrike, Life Gain on Hit (да речеме) + още някъв modifier за damage (аз ползвам Weapon Elemental Damage).

МнениеПубликувано на: Сря Юни 08, 2016 2:24 pm 
Аватар

Някой играе ли Softcore (scrub confirmed) Prophecy в момента? Че ми е скучно. Аз стигнах 83 и нямам за какво толкова да вдигам и играя повече. Липсват ми единствено 6L на Belly of the Beast-а ми, 20Q gem-ове и godlike drop-ове по останалите предмети, а за тях трябва доста grind, който solo ми е скучен.

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 3 от 3 [ 39 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]