Дата и час: Съб Юли 20, 2019 3:48 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 15 от 19 [ 282 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Dota 2 (IceFrog + Eul + VALVe, Free to Play)
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 15, 2013 6:45 pm 
Аватар

Принципно да, но примерно съм си трейдвал есенция за куриер за 5-10 ключа. Въпрос е вече дали ти се дават пари да си тестваш късмета или просто искаш с 2 евро да си вземеш итеми на стойност 8 евро примерно :)

МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2013 5:01 pm 
Аватар

This is one of my Dota 2 buddies.

МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2013 7:43 pm 
Аватар

^Pure skill.

Btw имате ли проблеми със сървърите? Цял ден ме дисконектва през 5 мин, а ако започне игра за времето през което съм свързан, нямам проблеми.

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Окт 05, 2013 11:05 am 
Аватар

Аз нямах никакви проблеми.
inb4 проклетите руснаци

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 08, 2013 1:25 pm 
Аватар

Наложи се на моите плешки да износя играта. След кaто Sven се оказа пълен идиот и некадърник, напусна играта но не преди да нахрани малко врага. Остана на мене честа да бъда carry, а моя Jugg обичам повече да го ползвам като slayer.
Anyway, онези се бяха взели доста на сериозно, но обърнах играта. Не че се хваля, но без мене тея от моя отбор щяха да засвирят.
Просто още един ден в Casual land с разни неандерталци.

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Окт 11, 2013 2:52 am 
Аватар

Само аз ли не разбрах, какво точно трябва да видим в това видео? Достатъчно game of trows играем, че и да ги гледаме. Да не говорим че през половианта време камерата ми показва паданли раксове... И двата отбора играят умопомрачително зле, някакви дебилни овъркстенди и незнам си какво. Снайпера пуска манта и не контролира илюзиите, същото прави и джъг-а. Ще те помоля, следващият път когато решиш да постнеш нещо, нека поне има нещо за гледане освен фейл след фейл, защото тук друго няма. Може и да си добър играч, но тук това не се видя, напротив дори обратното. Казвам това с най-добър тон, просто за да знаеш следващ пък, когато решиш да постваш видео някъде ( тук или където и да е) да имаш едно на ум.
Със здраве :)

МнениеПубликувано на: Пет Окт 11, 2013 8:47 am 
Аватар

>> StormBlade
Ммм... и според мен беше леко слабо. Освен това, което вече са ти написали горе бих искал да отбележа още няколко по-сериозни грешки:

1) Самият ти избор на герой не е добър. Не знам дали си го избирал първи или последен (или пък някъде посредата), но срещу тези герои има доста по-добри варианти. Да не говорим, че и не пасва много-много на вашия отбор (който е пълен с carry-та така или иначе)
2) Не си купил BKB. Вярно, имаш 1-ва, която те прави immune за повечето боклуци, но тя става доста слаба в края на играта и служи гавно да бягаш (надявайки се някой да не хвърли нещо, което е почти невъзможно ако има достатъчно нормални хора с dagger или staff) или да догониш някого с наистина малко HP. Да не говорим, че е magic damage, а бая от техните имаха BKB (макар и през повечето време когато трябваше да го пускат не го правеха въпреки че нямаха CD).
3) Изглежда не си беше оставил reliable gold за buyback, което е особено важно горе-долу през цялото време.
4) Нямаше TP Scroll.
5) Когато ви нападнаха отдолу тръгна да бягаш в погрешната посока. Винаги можеше да пробваш да избягаш на обратната някъде там и да се телепортираш (макар невъзможно заради 4))
6) Макар да не харесвам battle fury като цяло (много хора не го ползват по предназначение), в случая беше добра идея да направиш него вместо desolator, примерно, заради илюзиите на снайпера (както отбелязаха горе обаче както той, така и ти не ги управлявахте).
7) Тръгна да бягаш от Prophet-a... явно дори не си погледнал, че няма мана.

За общата игра дори не си струва да се коментира. Като цяло слабо.

Do or do not. There is no try.
The words of truth are always paradoxical.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Окт 11, 2013 5:28 pm 
Аватар

Why all the hate? Още малко като гледам и на масов побой ще ми скочите.
Принципно бях на Limited heroes. Никого нищо не съм карал да избира, а когато препоръчам никой не ме слуша. Сам играя през повечето време и не знам и не познавам хората, които се падат с мен. Всеки от отбора ми не помогна и на практика по едно време имах чувството че играех сам.
Цитат:
1) Самият ти избор на герой не е добър. Не знам дали си го избирал първи или последен (или пък някъде посредата), но срещу тези герои има доста по-добри варианти. Да не говорим, че и не пасва много-много на вашия отбор (който е пълен с carry-та така или иначе)

Играя с Jugg щото ми е кеф да играя с него. След като никой пет пари не дава, защо да не си правя кефа. Често пъти ми е повече кеф просто да си сеча. Никой не ме чака за tournament. След като всеки ти тегли майнта, бал съм ги и тях. Не ми пукаше дали щях да победя или не. Такова желание прсисътва само когато хората с които играят имат желание за team play.
Прав си за това се получи и дебилна игра. В края на деня победих, така че го приех като забавен challenge. Като се замисля ми се играе Night Stalker, така че ше взема да го разцъкам.
Цитат:
2) Не си купил BKB.

За чии хуй ми е като имам Blade Storm, той е безплатен BKB. Profit.
Цитат:
3) Изглежда не си беше оставил reliable gold за buyback, което е особено важно горе-долу през цялото време.

Ми деа знам. Направих един buyback и рейднах базата. Както виждаш спечелих и добре че отсрещните не бяха толкова добри. Горе - долу през цялото време гледам да мра, колкото се може по малко.
Цитат:
4) Нямаше TP Scroll

Ползвах ги през предишните 35+ минути. За измъкване и за пазене на кулите тъй като никой не ми обръщаше внимание.

Цитат:
Да не говорим че през половианта време камерата ми показва паданли раксове...

Общо взето, те т'ва направиха, ние т'ва имаме, а те другото имат. Предполагам обратното щеше да е "а кулите що не ни показваш".

Цитат:
7) Тръгна да бягаш от Prophet-a... явно дори не си погледнал, че няма мана.

Чувствам се по самоуверен с активен Omnislash и/или със съотборници край мене. След като бях solo не ми се рискуваше, тъй като бяха 50/50 нещата и нямах доверие на останалите.

Цитат:
Снайпера пуска манта и не контролира илюзиите, същото прави и джъг-а

Рядко ги контролирам, като този случай ги позлвах да посрещнат крииповете. Ползвам mantra не за да се фукам с micro, а за хаотичен ефект. Докато правя Omnislash спамя копчето за итема. След като свърши анимацията, не изскачам само аз а трима. Спасявало ми е кожата няколко пъти. Иначе щото илзюзиите са da shit, нали? Особено като поемат 200% dmg...
Като финал, пак споменавам че играя основно Jugg тъй като ми е фаворит, предпочитам сцептъра или Desolator пред Battle Fury. По забавно е. Защо всички трябва да следват един стил на игра?

Та аре като сте такива голями капацитети, да играем. Покажете ми занаята. Лесно е да ме съдите като 99% от времето куестя сам и ме комбинира с идиоти. Дайте да чукнем една игра и ми покажете тънката лайсна. Принципно аз обичам да съдя по дела.
В смисъл нещо misleading ли видяхте в заглавието на видеото? Никъде не виждам "PRO level counter" или "вижре колко по зле сте от мене, научете малко".
Сори, че ви развалих pro gaming чакрата... Споко и без това не съм мислил повече да записвам. Стори ми се просто добър материал за lolz.

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Окт 11, 2013 5:53 pm 
Аватар

^ Братле, Манта не се прави за хаотичен ефект, ако ще правиш този итем го използвай, стата който дава за тея пари не струва ако не си използваш илюзиите. БКБ ти трябва защото в един момент от играта Блейдсторм позлваш само за TP-out. Защото ти убива целия rightclick. BF-to се прави предимно за флаш-фарма, или за сплаш/омнислаш билда ( BF/Mjolnir/Aghs ) където спокойно с един ултимат в добре контролиран тиймфайт може да изчекнеш 2-4 човека... Десо е супер итем, ако ще играеш на по-хард кери билд. И преди да кажеш отново всеки си има различен стил на игра и там другия булшит с който излизат масата хора с ретарднати итем/скил билдове, не няма. Има няколко оптимални билда за пъб, другите неща са строго ситуационни и се изискват в определен момент, срещу определени герой и то с ясното съзнание защо аджеба играеш по този начин, не с обяснението ( ми деа знам)
Казах че гледахме паднали раксове, не защото не са паднали, а когато постваш клип, не оставяш камерата да стой безцелно на празно място на мапа, винаги се следи някакво действие, не си ме разбрал отново. И пак казвам, коментарите не бяха с цел рандъм хейт или нещо от сорта, просто това кеото ни показваш е зле, без значение от страничните фактори, просто не е нещо което да показваш пред хора. Когато искаш да покажеш нещо интересно ок, но нека е интересно и е направено поне прилично.
П.С. Скрол се носи винаги в играта, няма изпозлвах предишните 10 минути, имаш ли празен слот пълниш го с ТР, ако нямаш слотове или BT's или селваш нещо ненужно, толкова базистно е това. И пари за BB в края на играта , едно кери пази задължително, освен ако не избира м/у това да има пари за BB или да си купи голям итем който може да е важен за битката, тогава се преценява.
А да и като за финал, факта че не се биеш с някакъв профет без мана, защото нямаш омнислаш ( а ти по дяволите си кери ) говори доста. И ако толкова държиш да защитим казаното с факти, заповядай, събери 4 братчета и ще играем някоя вечер. :)

МнениеПубликувано на: Пет Окт 11, 2013 6:09 pm 
Аватар

M1sT1kaL написа:
заповядай, събери 4 братчета и ще играем някоя вечер. :)

Е, с теб ни трябват само трима. Сори обаче, не познавам други хора, ако нямаш против да играем с рандоми.
Цитат:
а ти по дяволите си кери

мисля, че pusher си му пасва по добре. Има по здрави керита от него.
Виж няма да стана pro и честно казано нямам времето и не ми цел в живота™. Просто ми харесва да играя играта както трябва, за да съм от помощ, когато играеш с хора, а не с "хора".
Ай, споко. Не съм го приемал на лично, няма тука да им правим сеири на децата.

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Окт 11, 2013 6:21 pm 
Аватар

Единствения пуш механизъм на Джъг е Уарда му :D и освен, че се пиква като кери/семи кери в пуш стратове друго пушърско в него няма:)
И не говорим за ставане на про, а за основни неща и основни грешки. За да играеш и да правиш нещата " както трябва " е хубаво да научиш основни неща. Останалото си идва с игра и опит, като например усета за инициация (кога да се биеш и кога не), но основите са си основи. С удоволствие ще направя някоя игра с теб, адни ме http://steamcommunity.com/id/StrangerMysst/, предполагам че утре ще играя :)

МнениеПубликувано на: Пет Окт 11, 2013 6:23 pm 
Аватар

Е, то нали много хубаво, ама има една малка подробност.
Вече съм те аднал и сме играли два - пъти с тебе, ама карай :wink:
Тамън ще се науча да играя според ситуацията с правилния герой.

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Окт 13, 2013 11:03 pm 
Аватар

Aw yea, този път на Нави им се получи... доста по-добре срещу сплит пуш стратегията на [A]. И докато се радвам за победата на любимия ми отбор, също се радвам и че отново се получи страхотен финал.

GG WP!

ПП. Empire и Rox Kis също играха доста добре, надявам се скоро да се поокoпитят и да възвърнат топ формата си. Също и ВП.

Последна промяна loader на Пон Окт 14, 2013 6:14 am, променена общо 1 път

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Окт 14, 2013 1:52 am 
Аватар

Мисля, че тази година ще е годината на НаВи и Алианс. Просто не виждам как скоро някой ще им се опре. Да Емпайр имат потенциал, но ... абе ще видим имат LoH така че всичко е възможно :D А финала, точно такъв какъвто очаквах, страшно зрелищен, без значение от победителя :)

МнениеПубликувано на: Пет Окт 18, 2013 8:51 pm 
Аватар

http://dev.dota2.com/showthread.php?t=109826

:shock: Това е най-тъпият пач на DotA който за всичките години игра съм виждал...

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 15 от 19 [ 282 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]