Дата и час: Чет Окт 18, 2018 7:53 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 9 от 12 [ 179 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: MMO Дискусии
МнениеПубликувано на: Съб Май 19, 2012 6:07 pm 
Аватар

И аз да се разпиша относно The Secret World, понеже трябваше да пиша статия за open beta-та - играта е много интересен експеримент, но не мога да се отърва от усещането, че щеше да е в пъти по-забавна като сингълплеър игра... Вложено е огромно старание в историята и атмосферата, на фона на които дървените битки са още по-разочароващи. Оптимизацията също е доста проблемна, не знам как я мислят Funcom-ци с това платено ММО във (вече) суровата f2p конкуренция в онлайн игрите... :?

МнениеПубликувано на: Съб Май 19, 2012 6:24 pm 
Аватар

I rarely like a game...ама тая ме бие от всякъде

Някой играл ли я е?Да сподели мнениe и евентуално...от къде да се намери :/...

МнениеПубликувано на: Съб Май 19, 2012 7:03 pm 
Аватар

Не се заблуждавай, играта е постна -- играх корейската клоуз бета

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Май 19, 2012 9:01 pm 
Аватар

Местоположение: Second star to the right, and straight on till morning
Откъм геймплей може би B&S e доста постна, вярно с 2-3 бутона се прави абсолютно всичко, но откъм визуално отношение на мен лично ми допада и то доста. Ако ми се отдаде възможност бих и се насладил (стига кашона ми да я подкара де :lol: ).
----
Дано Funcom да успеят да се справят с проблемите в TSW - играта си струва (макар и наистина погледнато откъм PVP гледна точка играта да е малко "дървена")

----
За Elder scrolls Online се надявам да направят нещо добро. От разгледаните картинки + инфото в нета за сега ми се струва че върви към добре :)

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Май 19, 2012 10:49 pm 
Аватар

Ако я пуснат извън Азия с pay 2 play модел, много ще загубят.

МнениеПубликувано на: Съб Май 19, 2012 11:18 pm 
Аватар

ами само бъдещето ще покаже :) Обаче NCsoft са налели доста парици (някъде четох че били около 43 милиона $, не знам колко е вярно инфото) и вероятно на първо време ще искат да се пробват с P2P модел за B&S.

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 20, 2012 12:00 am 
Аватар
Модератор

Ми това е другият остатък от проекта Lineage 3 (първият е TERA)

Като цяло не ми хареса. Мобовете се бият стотина часа, голяма част от обещаният free running е скриптиран от спот на спот (тези които са играли GoD ще знаят)

Зоните са малко постни и празни в сравнение с L2 и цветовата гама не е особено богата.

Иначе стилът е готин, но е малко по-cartoon-ish от L2, Aion и TERA

Комбата е готин и класовете са разнообразни, но е прекалено продължителен...един моб се бие мнооого дълго :|

МнениеПубликувано на: Нед Май 20, 2012 12:40 am 
Аватар

Има private съръв BnS Atomix , не че много работят нещата де, но до 10-15 левел ще можеш да поиграеш.

МнениеПубликувано на: Нед Май 20, 2012 3:35 am 
Аватар

Дам ясно, благодаря за отзива, явно няма да е тази игра..Ще е другото ми предположение, GW2

МнениеПубликувано на: Пон Май 21, 2012 11:35 am 
Аватар

Project Copernicus (Kingdoms of Amalur MMO)

Бях си казал, че музиката е твърде епично-романтична за моя вкус, ама цяла сутрин я хъмъкам. :nindja:

Малко стари новини:
Todd McFarlane says Project Copernicus is coming this year

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 21, 2012 11:41 am 
Аватар
Пантсу Мастър

KoA беше стабилна игра. Ако оправят дебилната трудност и разнообразят куестовете с удоволствие ще я играя. Света е супер готин и с един солиден геймплей може да стане страхотно ммо.

Изображение

I pity the FOO!
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 21, 2012 11:48 am 
Аватар

подкрепям @Safiir :) Дано да успеят да направят Project Copernicus добро ММО.

Последна промяна asimilator на Пон Май 21, 2012 1:23 pm, променена общо 1 път

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 21, 2012 12:44 pm 
Аватар

Стига да оправят комбат системата или поне камерата, може да се получи доста добре. Както вече казаха, света и историята, както и дизайнът като цяло, бяха много готини, а това си е прилична основа за едно добро ммо.

МнениеПубликувано на: Пон Май 21, 2012 2:39 pm 
Аватар

И няколко часа по-късно:
Kingdoms of Amalur developer unable to pay staff

Цитат:
It seems Kingdoms of Amalur developer 38 Studios' problems are escalating following recent loan negotiations, with news today that it's not been able to pay staff this week.

A spokesperson for the Rhode Island Economic Development Corporation - which initially funded the studio - confirmed the news to local media outlet WRPI. 38 is apparently in the process of meeting an overdue repayment to the RIEDC for $1.125 million, which appears to be the cause of its inability to meet payroll commitments.

It's not known exactly how many are affected, though bond documents show that as of 15th March this year, the studio had 379 full time employees.

Meanwhile, a source close to Joystiq has claimed that the studio, run by former pro baseballer Curt Schilling, has laid off all temporary staff and contractors.

The RIEDC met yesterday to decide whether to take further steps to keep the company solvent. No firm decision was made, and it will meet again on Monday.

However, the head of the RIEDC, Keith Stokes, who approved a $75 million loan to 38 Studios back in 2010, has now resigned his post.

If the the developer does go out of business, it will fall on Rhode Island tax payers to stump up for the loan shortfall. That said, it will then own the studio's IP, which it will be able to auction off.

Kingdoms of Amalur was 38 Studios' debut release. Full lifetime sales haven't been made public, though we do know that it has moved 410,000 copies in the US since launch earlier this year.

38 Studios doesn't make payroll, can't pay state either
Цитат:
38 Studios was unable to make payroll this week, but is in the process of making the $1.125 million payment that set off the company's crisis earlier this week. WPRI reports that a spokesperson for the Rhode Island Economic Development Corporation (RIEDC) did confirm that former Red Sox player Curt Schilling's video game company was unable to pay its employees.

A source tells Joystiq that beyond not making payroll, all temps and contractors at 38 Studios were let go this week.

At the same time, Governor Lincoln Chafee's office stated 38 Studios is in the process of making the overdue payment to the state. The head of the RIEDC, Keith Stokes, who approved the $75 million loan to 38 Studios in 2010, resigned late last night.

If 38 Studios does close, Rhode Island taxpayers will have to repay the $75 million bond (plus interest) through 2020, but they'll own the intellectual property of the developer, which would likely be sold at auction.

If the company does make the payment to the state, the next round will be owed in 2013. Of course, there won't be a 38 Studios much longer if it isn't paying employees.

Update: The hand-delivered check for the overdue $1.125 million payment has been returned by the EDC to 38 Studios after the company's chief financial officer said there were insufficient funds to cover it.

Update 2: Statement from the Office of Governor Lincoln D. Chafee: "A check from 38 Studios was hand-delivered to the Rhode Island Economic Development Corporation at approximately 5 o'clock this evening. However, upon learning from the Chief Financial Officer of 38 Studios that there were insufficient funds to cover the payment, the check was returned. The EDC remains willing to accept readily available funds."

Update 3: Curt Schilling has been removed from the "visionaries" page of the 38 Studios website. Text still recognizes him above, picture and bio removed. CEO Jennifer MacLean, who is reported to be on "maternity leave," has also been removed from the site.

Update 4: Schilling is back on "visionaries" page. As for other listed executives: now you see them, now you don't.

Цитат:
In a press conference streamed at WPRI on Friday afternoon, Chafee from 38 Stuidios announced the upcoming MMO Project Copernicus is scheduled to release in June 2013.

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 21, 2012 2:49 pm 
Аватар

Малко множко станаха MMO-тата напоследък. (бъдещите MMO-та)
Според мен 1, 2, максимум 3 игри ще се наложат на пазара, а останалите бързо ще замрат. Ще видим дали създатели на KoA ще направят нещо по-интригуващо, или ще са от флотата на ToRtanic. Съдейки по поста над моя, май изобщо няма да я пуснат.

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 9 от 12 [ 179 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]