Дата и час: Вто Сеп 25, 2018 4:31 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 6 от 6 [ 77 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Смисълът от трофеите в игрите?
МнениеПубликувано на: Пет Мар 29, 2013 11:36 pm 
Аватар

Safiir написа:
Wind_Falcon написа:
Safiir-е не мисля че трябва да ти обяснявам че изразявам лично мнение, въпреки woding-ът ми.

Все едно не знаешe, че ще се хвана за това :lol:

:lol:

Идеята ми не е че ме бърка, нито имам против нещо от самите трофеи че ги има. Това което ми е забавно е че много хора се напъват за тези трофеи при положение че в много игри са зле скалъпени/не виждам защо им трябва морков пред носа.

Това което Скуал-ът каза за въпросният трофей да се изпълва без помощ - това е от типа неща които за които говорех в предния пост. Всичко което ачийвментите постигат може да се направи с YT клипчета, така че не е като да добавят нещо уникално към игрите.

Останалото което каза е това което аз имах предвид в предния пост. Тези игри дето ги замислят с тези чалънджги и отплати са по-добри от мнозинството които просто ги лепват наркая трофеите само за да ги има, именно защото един вид не разчитат на тях (както сам описа), а добавят нов контент/детайли/прочее. Веднага ми идва на ум и FF9 Excalibur II чалънджът. Съдейки по трофеите на игрите които съм виждал, не са си давали зор да дообагатяват играта си с неща от този тип, а в най-добрия случай слагат някой спийдрънърски/no hit/weakest weapon или нещо такова. Това няма нищо лошо разбира се, но споменатите по-горе неща един вид създават нови елементи за чалънджите си, не просто в ретроспекция да наложат някакви ограничения (+ че всеки сам може да ги измили и приложи, не му трябват ачийвменти).

Заглавие: Re: Смисълът от трофеите в игрите?
МнениеПубликувано на: Съб Мар 30, 2013 8:04 am 
Аватар
Пантсу Мастър

Отново казвам - системата за трофеите е просто нещо, което проследява какво си направил в игрите. Девелъпърите си решават колко интересни/трудни да ги направят. Разликата е, че със сегашната система може да се види един човек в кои игри какво е направил. Да, можеш да си качиш клипчетата в youtube (нещо, което ще бъде направено още по-лесно като излезе пс4 с възможността си непрекъснато да записва геймплей), но съществуването на този списък прави нещата доста по-удобни за всички. А и никой не те спира да си правиш взимането на трофеи по-трудно от това, което по дифолт изискват от теб. Щом важното за теб е предизвикателството - пак може да си се накефиш.

Изображение

I pity the FOO!
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 6 от 6 [ 77 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]