Дата и час: Пон Окт 14, 2019 8:27 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 4 от 26 [ 377 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 26  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Коя игра сте превъртели последно?
МнениеПубликувано на: Пет Мар 11, 2011 2:56 pm 
Аватар

N1ghtShade написа:
Изображение

x2

МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2011 1:41 pm 
Аватар
*

Dante's Inferno - Със сигурност не изсмуква графическите способности на конзолите, но пък има интересна визия и система, която хората не в грешка сравняват с God of War. Мен това не ми пречи по никакъв начин да се кефя на играта, макар че бойната система е по-куха от god of war, където пък може да убиваш всички в играта с първите две атаки на първоизточното оръжие. За щастие играта е отрупана в реликви и умения, за които трябва да се покрият нужни левели, а реликвите са много, добавяйки нови цветове на битките.

Къстцените са номер 1. Историята никак не е лоша. -Само едно оръжие. :/

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Мар 15, 2011 1:17 am 
Аватар

Изображение

Много отворен край!
Ще има трета игра!
Хубаво!

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 17, 2011 11:15 pm 
Аватар

Изображение

Къса кампания за сметка на бонус режими.

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2011 11:34 pm 
Аватар

Изображение

МнениеПубликувано на: Вто Мар 22, 2011 5:01 pm 
Аватар

Изображение

Минах 012. 013 историята в старата игра ме мързеше да я играя и тука май ще е същото.

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 23, 2011 12:59 am 
Аватар
*

Изображение

Да погледнем нещата отблизо. Пиша за играта, което не възнамерявах да правя, но все пак се впускам в името на първите две части, които за времето си смазват. Втората част дори в момента е невероятно добра и се генерират модове, разнообразявайки я.

И идва ред за тази част. Направена от Rebellion (AVP1) и издадена от SEGA, продължението на играта предлага съвсем приятна графика и някои леки иновации, но всичко това е като новия костюм на циганин. Отвъд новите неща всичко, което беше добро в този франчайз е изчезнало. Много силно нововъдение, както всички са видяли още миналата година по време на Е3 или друг трейлър, са Stealth Kill-овете. Много приятни анимацийки, като една от най-влошителните е на пришалеца, когато забива опашка през корема, докато Маринката е изострила очи и повръща кръв и храна. (Да, и храна). Всички решихме, че се задава нещо сериозно, след като видяхме и как в геймплей хищника отрязва главата на регионален гвардеец, за да я използва на терминал, прочитащ ретината на окото. Това е приятно новъвдение за кампаниите, но не много приложимо въведение и за мултиплейъра, поради простата причина, че анимациите имат различна продължитеност и често употребата им ще ви довете до смърт, защото сте повече от уязвими. Най-много внимание мога да обърна на най-добрата част играта (за мен лично), а това е, че всяка от трите раси е способна да хваща блок. Както някои вече сигурно знаят, играта има бойна система, приятно ограничена до два удара и блок, като структурата на цялата система е, че леката атака се блокира, а тежката минава през блок. От тук следва, че тежката атака е много бавна, но е сигурен удар, който, обаче, може да бъде прекъснат с лека атака. А блокираните леки атаки могат да бъдат контрирани. Това придава много контраст на мултиплейъра. Пришалеца има малко проблеми(проблеми за генералната част на играта, предимство за него) с тежката си атака, тъй като е удар с опашка от 5 метра и някои хора го абюзват, така че разстоянието да не е достатъчно атаката да им бъде спряна с лека атака. Маринките са в кофти положение, ако не убият веднага пришалеца. Отделно в тази част cloak-а на хищника наистина те скрива от зрението на маринките и хищниците (тъй като хищниците нямат трето виждане, каквото имаше в двойката, специално за хищници). Това го прави видим само за пришълци. Но хищника винаги е бил асото в тестето. В заключение искам да кажа, че сървърите им са адски зле и отнема много, много време да се намери игра, а когато се намери - мачовете продължават, но 80% от играчите напускат, за да запазят experience-a, който са спечелили, тъй като ако хоста излезне или ако възникне друг проблем, играта не запазва придобитото xp.

Сега малко за кампаниите. Сценария им е съвпкупност от седем вида окултни списания, може би има допълнения и от онези сатанинските, мисля, че беше "Дебела съм"... Не, просто е много зле. Разбира се общото е, че Бишъп иска да разбере повече за пришълците... пришълците следват инстинктите си и просто изтребват всичко, а хищника иска да запази достойнството и културата си, опазвайки свещенните си блага от мръсните ръце на хората. Казано по този начин звучи още по-тъпо, но не ми се мисли нещо по-интересно. Но да продължим. Пришълеца е по-бърз от всякога, което ме наведе на мисълта, че ако съм пришалец няма да се качвам в моторни превозни средства, а просто ще тичам. По всяка една повърхност. Понеже минах всичките кампании на последна трудност, с пришалеца беше най-лесно, поради точно тази причина, че се движиш като Флаш Гордън и ако играта не изисква да убиеш някой, за да се отвори път на пред, не е нужно да убиваш никой. Нужно е да счупиш осветленията навсякъде, после бавно да лазиш по тавана, докато точно под теб маринките си говорят, че не са яли в макдоналс с вилица през живота си, а в следващия момент си вече в шахта, на таван, друг тунел. Има и тегава битка срещу хищници, но ако овладеете файтинг системата и станете имби като мен (малко ирония да има) няма да имате проблеми. Маринската кампания е най-трудна и най-интересна, защото има много битки с пришълци в тесни помещения, а една грешка е фатална. Тъй като последната трудност премахва чекпойнтите, всеки път като те убият в края на нивото, започваш от самото начало. Освен някои супер небалансирани неща, има готини моменти, но е някак постно спрямо насиращите ситуации, в които попадахме в avp2. Като например последния бос е супер келеш, умира супер трудно, а те убива с един по-директен удар. С повече късмет оставаш на няква малка чертичка. И може би най-интересното е хищника. Кацаш в джунглата, изучаваш хората, докато стоиш точно зад тях, има невероятния късмет да чупи лаптопи и други машини, за да накара някоя машина да работи. Например удря с вилиците отгоре през някакъв лаптоп и някакъв механизъм заработва. Този хищник сигурно е най-голямия късметлия. Вместо копието, с което шамареше преди, има някакъв харпун... убива всичко, но лейм. Много е орязан с оръжията, които имаше в avp2. Но пак става. И на последно място споменавам -бегло- саундтрака, който е много зле. Предимно три променливи такта, дето почват да дразнят много. Играйте на музика.

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 1:39 pm 
Аватар
*

Uncharted: Drake's Fortune - За 4ти път, може би вече съм забелязал достатъчно неща, които съм пропускал миналите пъти, когато съм я изигравал. Играта има минуси, но като цяло е доста добра. Сега минах и всички трудности, отворих всичко, има много интересни rewards.

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 6:31 pm 
Аватар

Изображение

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 8:51 pm 
Аватар

Back to the Future The Game Episode 3
Супер епизод. Ще очаквам с нетърпение 4ти епизод.

МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2011 4:14 am 
Аватар

Местоположение: Akihabara Town Music:Drum&Bass Movement:WalkingVehicles MAD
Изображение

превъртях я

МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2011 8:43 pm 
Аватар

Prototype :)

МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2011 6:07 am 
Аватар
*

Изображение

Със сигурност играта, която изчерпва крайните възможности на конзолата. До последния момент играта потвърждава перфектната отборна работа на екипа в naughty dog. Макар и не перфектно полирана, играта има зашеметяващи терени и повечеко пространство за тичане.

Баси, не ми се пише. Играта е много добра.

10/10

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2011 10:07 pm 
Аватар

Bad Company 2
Най-красивата играя която съм играл!
Ся почвам Крайсис 2.Да видим тя какво има да каже по въпроса :lol:

МнениеПубликувано на: Нед Апр 10, 2011 3:20 pm 
Аватар

Изображение
Ще ми се да взема всички златни мозъци... :whistle:

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 4 от 26 [ 377 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 26  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]