Дата и час: Сря Окт 17, 2018 7:51 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 41 от 42 [ 623 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 38, 39, 40, 41, 42  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Starcraft 2 - Finally something to talk about
МнениеПубликувано на: Пет Ное 07, 2014 1:48 pm 
Аватар

Oi mate don't talk smack about me mom

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Ное 08, 2014 4:06 pm 
Аватар

Много, ама много смотан трейлър
Обаче от това последното, My life ... for Aiur! ... тръпки ме побиха. Ей, обичам си ги първите две игри, StarCraft и BroodWar и това си е :)

Almost like ... A scarlet flower, blooming fully with pride.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 11, 2014 4:06 am 
Аватар

От години не е било това чудо.
Ново Диабло, експанди за него.
Нов експанд за WoW.
2 нови игри (HS и HotS)
3та на път.
И разбира се Стареца, орките в космоса, само WC4 липсва в картинката, като се замисля.

Та нечувани времена. Такива, дето ми напомнят защо преди 15 години гледахме онези сини буквички и светлините ефекти, с ЕЙ ТАКИВА очи. И тръпнещи от вълнение умове.
Само дето и това отмина. Мен WoW манията ме пропусна, та тази еуфория ми е съвсем чужда. За другите игри, обаче имам какво да кажа.
Диаблото стана Торчлайт, после Торчлайт се върна за да оправи кашата, но накрая пораженията бяха прекалено големи.
А играта ... прекалено малка :(
Новите игрички са си нови, ДотА направи каквото можа за да покаже на Близард "правия път", но млъкни сърце...
WC4 не излезе, или май по-скоро излезе под формата на WoW експанжън. Някои си там, поредния.

... и на нас, старите кучета, ни остана само Стареца

SC2, според мен, има един фундаментален проблем и той е че Близард не я направиха 18+
Малко пресилено ли ви се струва? Нали знаете, че тази игра се прави според американското законодателство и ако ще я продаваш на лица под 18 години, сякаш я правиш за осакатени полу-хора ... тези американци са луди :(
Та
Имаха всички предпоставки, дори беше загатнато, че ще го бъде, но накрая парите проговориха. Тя си стана детска игричка, в онзи смисъл на осакатения продукт, заради рейтингите и забранените неща (секс, псуване, наркотици и тн.). Детско в нея е визията, историята (сюжет, диалози, всичко!) ... и това, което се опитаха да спасят уж е и най-важно - геймплея.

Нямам си на представа как ще ме разберете (Chaos основно). Аз съм по-стар от интернет. Играя на игри от 4-5 годишна възраст, израснал съм с мултито на SC. Тогава всички бяхме деца, дори и 50 годишните чичковци, защото всичко беше ново. Само, че нещата се промениха. Но игрите продължават да се правят за 15 годишни. Нямам нищо против, нормално е. Но не и игра, чийто бекграунд беше 10 години назад. Хората, които я играехме тогава, станахме на по 25 (образно казано). Променихме се. С ясното съзнание, че знам отговора на този въпрос (парите) все пак бих го задал - Защо трябваше да го правят това?
По-добре да бяха пуснали SC:BW едно към едно, само с промените в интерфейса. Дори без продължението на историята, която е крайно тъпа да отбележа.
Тя и първата няма да спечели Нобелова награда за литература, но както казах времената бяха други.

... ще дописвам друг път, че сега ме мързи да разтягам този локум
:hat:

п.п.
разговорът тръгна от HS темата

Almost like ... A scarlet flower, blooming fully with pride.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 11, 2014 9:25 pm 
Аватар

Като теб и аз играя от малка възраст игри, но разбирам къде е проблема и мен лично ме дразни аспекта с парите. Момента всяко нещо се прави от тази гледна точна. Преди игрите ми изглеждаха по - трудни отколкото сега(не съм някой голям играч, мнение на среден клас играч). Момента WoW и D3 са много по - елементарни от предишните версии на игрите. Като на пример, Diablo3 ако го сравним с 2-ката всеки може да види разликите от към дървото с уменията до възможността от 6 умения да използваш(даже се има теория, че е направена за конзола, но това е друга тема). Също така и World of Warcraft. Започнал съм да играя в официалния сървър в края на 1.11 пач и след няколко седмици изляза 1.12пач. Много ясно помня колко по - трудна беше играта от сегашното положение. TBC все още се усещаше трудност, но всеки следващ експанжън нещата отивам на елементарно. Щом играта се рекламира по CN :) (да не говоря момента какви анимации дават по телевизията). Сякаш всичко отива някак си настрани от това което трябва да бъде.

Едно разбирам, всичко трябва да се движи напред, не плуя по новите неща на компанията. Нямам проблем с които и да е експандъж на игра, стига да е нещо интересно.

От разлика от Diablo и World of Warcraft другата игра която е най - гениална от останалите, а именно Starcraft мога с ръка на сърцето да кажа, че тази игра не е за всеки. Изисква най - много от другите игри. Действие, размисъл и реакция и то за всяка изиграна игра в СК-то. Докато в останалите игри имаш свобода.

Много основно съм написал всичко, но предполагам е достатъчно.

Качвайте си субтитрите отделно в сайтове за субтитри, че накрая и вие няма да си намерите буквите.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Мар 28, 2015 1:34 am 
Аватар

Цитат:
ROGAL8
преди 1 седмица

Archon mode - it's no longer only your fault.

=)) =)) =))

Качвайте си субтитрите отделно в сайтове за субтитри, че накрая и вие няма да си намерите буквите.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 04, 2015 12:46 am 
Аватар

Higher Learning: WCS Premier League Finals

Изображение

Изображение

Стрийм: http://wcs.battle.net/sc2/en#live

Информация: http://wcs.battle.net/sc2/en/articles/h ... gue-finals

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Ное 11, 2015 12:02 pm 
Аватар

Никой нищо не е казал за новия expansion :(

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Ное 11, 2015 4:22 pm 
Аватар
Spamoza Vulgaris

аз имам много неща да кажа за него, но с големи букви трябва да напиша МАЙНАТА ТИ АРТАНИС

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Ное 11, 2015 4:32 pm 
Аватар

о явно си минала цялата кампания, скоро ще я довърша и аз. така, че няма да питам защо :)

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Ное 11, 2015 4:38 pm 
Аватар
Spamoza Vulgaris

всъщност съм някъде на 5-6та мисия и чакам да се прибера от работа, за да играя, но и досега случващото се ми стига, за да го кажа о.о
Много неща ми харесват по играта, много неща по-нататък сигурно няма, но специално случващото се с някои герои......не ми понася XD

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Ное 11, 2015 5:43 pm 
Аватар

Искаш да кажеш че Близард съсипаха и последния си не съсипан франчайз?

Shocking.

МнениеПубликувано на: Сря Ное 11, 2015 6:40 pm 
Аватар
Spamoza Vulgaris

I don't know about that
Малко са хората които играят Starcraft само заради историята, а относно новия mode чувам само ентусиазъм и суперлативи. С новите единици и добавки откъм геймплея може би се затри малко от равновесието на расите, което имаше в Broodwar-a, но това не е новина от Wings of liberty насам. :confused:
My point is:
аз съм фенче на историята
израснала съм с нея
дотук кампанията е направена красиво, но имах момент на table flipping :tv: I hope I like it in the end

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Ное 11, 2015 7:00 pm 
Аватар

Аз само Wings of Liberty съм играл (и мисля че си изгубих сейфа си преди да мина кампанията, но играх доста мулти по време на бетата) и тогава мнението ми беше че е много далеч от гения на Broodwar, но си мислех че до Legacy of the Void могат и да го стигнат/надминат, но след повече часове в други продукти от Близз след WoL напълно съм отписал цялата им сговнясана компания.

МнениеПубликувано на: Сря Ное 11, 2015 8:01 pm 
Аватар

Добре, това е много глупаво да си купуваш един и същи продукт. Идеята е да закупиш нещо ново. Аз се радвам, че не е като Broodwar.

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Ное 11, 2015 8:21 pm 
Аватар

Идеята не е да е буквално същото като Broodwar, а по качество да е съизмеримо/по-добро, да надгражда върху елементите и системите от предшественика си.

Близард отдавна вече не го могат това. Добър пример е как Path of Exile е точно това което един сикуъл на Diablo 2 трябва да бъде, само дето е правено от друга компания, а истинското DIII е неимоверен боклук.

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 41 от 42 [ 623 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 38, 39, 40, 41, 42  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]