Дата и час: Пон Юли 16, 2018 11:16 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 42 от 43 [ 643 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 39, 40, 41, 42, 43  Следваща
Бихте ли я купили или свалили?
 Ще я Сваля  45%  45%  [ 84 ]
 Ще я Купя  38%  38%  [ 70 ]
 Нищо нема права неструва...  17%  17%  [ 32 ]
Общо гласове : 186

Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Diablo 3
МнениеПубликувано на: Сря Апр 02, 2014 2:58 pm 
Аватар
*

За момент си спомних защо не пиша по форуми от много време. Няма правилно, грешно, обективно и т.н.т. когато става на въпрос за мнения. Следователно и не смятам, че съм казал нещо грешно, особено ако не е било достатъчно конкретно и някой го е приел за нещо друго.

И за трети път казвам, неката темата си остане за дискусии за диабло, по възможност - ако има хора, които играят сериозно и имат някакви амбиции за прогрес. Бих разменил информация с такъв човек, докато все още играя играта.

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Апр 02, 2014 4:27 pm 
Аватар

Прав си, но няма лошо да споделяш твои те възгледи и да очакваш всички да ги попиват. Все пак всеки очаква факт за да повярва. Одеве прочетох 5 - 6 романа докато напиша моя. Някои неща ми изглеждаха истински други не.

Качвайте си субтитрите отделно в сайтове за субтитри, че накрая и вие няма да си намерите буквите.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Апр 02, 2014 11:51 pm 
Аватар

Тези форуми са точно за да дискутираме различни игри Squall-е. Смисъл не виждам как може да говориме за дадена игра без да я сравняваме с пряките й конкуренти (а и мойто първоначално мнение само по себе си не пречи, то е част от това да се дават мнения за играта, ти започна с това какво било и не било PoE, и после примерът ми с LoL и Dota. Май трябваше да го нарпавя с филми на Ed Wood...). За мен е безсмислено сама по себе да дискутираме толкова слаба игра.

Защото както сам виждаш този раздел не е като да е пренаселен че да може за всяка игра да става дискусия в балон. Но както сам спомена, има фенски сайтове които са само и единствено за D3, може би те ще са ти от повече полза.

Иначе каза грешни неща, не само за PoE и Dota :wink: . Както казах вкуса и мнението е само до неизмерими елементи (арт стил) или достатъчно различни игри като геймплей и атмосфера, и няма значение кой какво харесва. Аз харесвам един куп простотии, но не казвам че са най-добрите неща на земята. Там където са достатъчно близки - няма място за вкус и мнение. Механиките и системите сами по себе си са факти, и без проблем когат да се break-down-ат, сравнят, и обективно да се види коя е по-качествената игра (разбира се за мен по-качествна е тази която предлага повече възможности и стилове на игра). Повечето die hard D2 фенове смятат че 3ката не струва, преминали са да видят конкуренцията и повечето не са се върнали. Тук не става въпрос за фенбои които никога няма да признаят че играта която играят е inferior. Всички тези хора са искали D3 да е шедьовърът който са чакали 10 години. M1sT1kaL е прав, ако играта не се казваше D3 и не беша правена от Blizzard нямаше да са толкова негативно настроени хората към нея, но пак ме съмнява че щеше да е по-популярна отколкото е сега. Това че има и такива които не се кефят на PoE или още играят D3 пак казвам е без значение. Смешно ми е да си говорим за графика когато казваме защо дадена игра ни кефи или не. Звучи ми като някои познати които не могат да играят стари игри или игри като Minecraft заради графиката. :lol: Иначе мен керъктър дизайнът на LoL ми е противен до немай къде, но това което ми е най-противно е колко безинтересни като механики са по-голямата част от героите. Виж и аз не съм особен фен на Dota 2 моделите, WarCraft 3 остава ненадмината в това отношение (именно заради Samwise Didier).

МнениеПубликувано на: Чет Апр 03, 2014 2:05 am 
Аватар

Точно така е ако играта ако не беше на Blizzard ще се да е фаул за 70% от хората които я играят сега. Лепни лепента на Нике/Адидас и гледай какво става. Модерен съм, ко те грее, че струва 50лева или е фалшификат. Minecraft 8bit игра не благодаря, ПоЕ не съм играл и няма да играя. Игра от 2012(не съм сигурен) да е с такава скапана графика... излагащия. Предпочитам да ми е ем хубаво на очите и хубаво като gameplay.

Графиката на Д3 е страхотна, по - добра няма. Но gameplay е скапан. Heartstone има повече вложена механика. Щом едно приятелче, гледало по Carton Nertwork реклама на WoW смятай каква компания е станала Blizzard.

Качвайте си субтитрите отделно в сайтове за субтитри, че накрая и вие няма да си намерите буквите.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 03, 2014 3:33 am 
Аватар
*

Принципно да имаш мнение в следствие на мнението на много хора е меко казано stupid и counter-productive. Това с очакванията на хората датира две години назад и като значение и изказване не се различава с нищо този стейтмънт, освен това се спами нон-стоп за всяка втора игра, дето е продължение вече. Не виждам как една дискусия може да прогресира, ако се повтаря едно и също. А именно, няколко пъти казах, че познавам десетки хора, които очакват продълженията на игрите да са същите като старите игри. Заради носталгия и така нататък. И не ми се слушат глупости определено. Предложих, че ако някой иска да се изкаже по въпроса, нека направи сравнение и препоръка за това как нещо може да е по-добро. И по възможност да не говорим за едни и същи неща, които пак са писани преди две години - щото в момента си губим времето, дискутирайки, тъй като нищо ново не се казва и червеното е по-яко от синьото. Или пък - бих отрязал това от този файтър и да го сложа в този файтър! Понеже това ме кефи и го искам там.

Съмнявам се, че някой от писалите до момента са се занимавали с дизайн и още повечето да са виждали такъв документ. За това не ми се връща назад в темата да обяснявам още по-подробно кое, как и защо, щото съм написал отгоре отгоре и няма смисъл да се гмуркам в детайли, след като се пише наизуст и се повтарят нечии други думи.

Дота никога не съм харесвал по времето на WC3, тъй като играех развитие, а дотата беше нещо, на което се гледаше с голяма снизходителност. Разбира се, пробвал съм я, когато беше в много ранен стадии. И отново не ми се нимава през старите детайли. Наяден Void убива четирима. Сега или преди години, нещата все още работят по тоя начин.

Има супер интересен дизайн на някои неща в лигата. И са прости, но ефикасни. Точно какъвто е примерно дизайна на нещо като стрийт файтър. Докато дотата в тоя пралел може да е марвел/вс/капком - флаши, шайни, с повече неща и счупени глупости. Американците и повечето дето не разбират умират за тая игра. Аз Лигата реално съм я играл толкова много, защото се кефя на Lee Sin.

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 03, 2014 4:15 am 
Аватар

И аз съм играл D3 с приятели и сам съм се убедил в нещата които казвам. Да, беше в началото като излезна, сега че има подобрения ("подобрения" които бяха в 2ката и ги нямаше в 3ката без абсолютно никакъв дизайн смисъл, като задаващият се ladder) - има, но като гледам скоростта с която ги имплементират Близ има още години да изкарва пачове и експажъни докато станат реална конкуренция на PoE по дълбочина и къстъмизейшън. Това дори повечето от хората които играят D3 не го оспорват. Това кой какво очаква от продължения е съвсем различна филовска тема нямаща нищо общо, отново, с крайното качество на игрите, както и кой е гледал дизайн документи и кой не (чел съм, и какво от това?). Не знаех че трябва непременно да си завършил филмово училище че да можеш да оцениш подобаващо дадена лента...

Да се наяде кери и да бие сам 4-ма и в Лигата е възможно, но пак казвам, не говорим за тренч тайър игри...Смешно е да го твърдиш това и после да казваш че не ти се четат глупости и че се повтаряли чужди думи :lol: Буквално едно правилно нещо в съпоставката ти на LoL/Dota не каза, пък ги чувам от край години същите фрази да се подмятат...за мети от преди 5-6 години...

МнениеПубликувано на: Чет Апр 03, 2014 11:29 am 
Аватар
*

Вече казах, че без ясни примери се губи време и са празни приказки. Иначе всеки има право на мнение, всеки е свободен да го изрази - какво е нужно за да изрази 'нещо' - нищо - но за да има значение и да има някаква тежест и градивен ефект може да се вземат различни фактори in consideration.

ADC в лигата без peel не може да убие сам повече от двама, но възможност за такова нещо може да се случи при Vayne.
Назад в темата вече писах, че говорим за средните нива на играта, а не турнири или low tier.

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Апр 04, 2014 10:31 pm 
Аватар

Принципно, съм против цялостните безплодни спорове на тема Дота и Лига, почти толкова колкото съм против всеки спор, чийто краен резултат ще е меко казано, никакъв. That being said... много е тъпо когато, някой който се опитва да подтикне други да използват точна фактология, се оповава на грешна такава от своя страна!
Наяден войд, не убива и 2-ма ако няма още поне 3-ма който да му пазят задника доакто успее да убие някой и по дяволите никога няма да видиш в дота кери умряло 8 пъти, да е конкурентно способно на който и да било от другия отбор, докато това в лигата го има много. Не ми се задълбава спора, защото от немай къде и тая тема ще се превърне в поредния witch hunt.
To sum it up: D3 с всичките си минуси е касовата игра, Big start value, и до някъде крайния резултат е също толкова добър ( както казах преди основния проблем на играта е очакванията на хората). PoE е F2P заглавие, което въпреки плюсовете си, си остава F2P заглавие, което освен арт който носи голяма доза носталгия, издиша. Когато аз се включих в този спор, ставаше въпрос за дълбочина на геймплея, в точно този аспект, между тези две игри фаворита е ясен и това е факт а не мнение. Всичко останало е субективно, на кой му харесва арта повече и коя игра е по-приятна за игра на другия, са лични предпочитания, които можем да излагаме на показ колкото си искаме, но е глупаво да очакваме другите да ги приемат. Просто се надявам, че когато някой се опитва да води продуктивен диалог, най-малкото ще се опита да е максимално безпристрастен в мненията си и да е сигурен във фактологията си. Защото иначе, както казах и преди, се получава една посредственост в иначе, добре аргументирани постове...

МнениеПубликувано на: Нед Апр 06, 2014 10:32 pm 
Аватар
*

M1sT1kaL написа:
Когато аз се включих в този спор, ставаше въпрос за дълбочина на геймплея, в точно този аспект, между тези две игри фаворита е ясен и това е факт а не мнение.

С един колега наскоро дискутирах двете игри и той изцепи такива сравнения, че щях да се пръсна от смях. Как инвенстираш точки в нещо, за което имаш, но после намираш по-добро нещо, но не можеш да минеш някое препятствие, защото (едно от нещата, които определи беше) си инвестирал точки в това да се биеш с легендарен стол.

Като цяло схващам идеята частично, че някой мейдж може да тръгне и да попълва strength (опала, същото във ffx, което е rpg - да спомена излишно, преди някой да започне да ми разяснява отново) и взимаш повече решения и избори, има възможности. И вероятно много лесно си прецакваш героя и започваш наново. Това на мен лично не ми харесва много.

Една от причините да направят skill системата на Diablo 3 по този начин, според мен лично и според познати е, че не може да се обърка нищо. Повечето, даже май всички, които познавам и я играят, са по-възрастни хора с работа и по-малко свободно време. Като че ли това е взето предвид и е направена по тоя начин, че да се налага да правиш нови герои, защото имаш 4 излишни точки в някое умение. Аз нямам особено много време, а и нерви, за да се ангажирам с нещо такова на този етап. А дори да имах, вероятно пак щеше да е същото, но щях да имам време за листа ми от други заглавия, които имам да играя.

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Апр 06, 2014 10:54 pm 
Аватар

Някои знае ли колко копия са продадени на новия expansion?

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Апр 06, 2014 10:56 pm 
Аватар

Ако не се лъжа бях чел, че са едва 3 милиона, което е ужасно зле за Blizzard игра.

ded forum and you know it
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Апр 06, 2014 11:00 pm 
Аватар

Добре е да се излагат. Да им дойде акъла, че ако искат пари трябва да се потрудят за тях. Първи път минава номера, ама втори няма.

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Апр 06, 2014 11:09 pm 
Аватар
*

Ако са 3 пак са на плюс. За първата седмица?
И всъщност за expansion е доста добре. И online бройките не влизат в това число.

Ако се нуждаят от просто milk-ване ще пуснат един mount за 20 долара в WoW, което за няколко дни прави по няколко милиона $.

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Апр 06, 2014 11:34 pm 
Аватар

true story btw

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Апр 09, 2014 11:27 am 
Аватар
*

Надминах си Доктора за няколко дни по сила с новия ми герой :?

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Squa ... o/37386882

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 42 от 43 [ 643 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 39, 40, 41, 42, 43  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]