Дата и час: Чет Юли 19, 2018 1:27 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 27 от 27 [ 401 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: WoW: Wrath Of The Lich King
МнениеПубликувано на: Пет Ное 13, 2009 8:00 pm 
Аватар

Е тва е направено за касуал играчите смисъл не тея дето по цял ден без грам животец плющят и минават дневни куестове.А за такива дето играят по 2-3-4 часа на ден......А с емблемите неможеш да си вземеш всичко смисъл само някой брони пак трябва да ходиш в улдуар да вземеш някой як уепън....С една дума касуал играчите за които е направено това с емблемите са почти винаги има и изключения но почти винаги с половин пач назад.....Абе въобще сеедно че споря с каридбус...>Ай дай армори да махна съмненията че яко lie-ваш.

МнениеПубликувано на: Пет Ное 13, 2009 8:43 pm 
Аватар

Хах, няма да ти дам армори. Съмнявай се кооолкото искаш, мене кво ме грее.

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Ное 13, 2009 9:14 pm 
Аватар

Ем мне щото говориш но нямаш доказателство....Смисъл мисля си вече че пишеш просто защото някой ти е казал така..

МнениеПубликувано на: Пет Ное 13, 2009 9:42 pm 
Аватар

Нямам доказателство, че експанжъна фейлна? По-горе са причините поради които го мисля това. Или за това, че съм правил хард модове? Това не ми трябва да го доказвам :)

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Ное 13, 2009 10:05 pm 
Аватар

А къде отива отива удоволствието от добре минат hardmode? Ако райдиш само колкото да се хвалиш в Даларан с гиара си, то тогава си в голяма грешка. Не всички гледат да се онагледяват с това, какви са.
Доста от потребителите са грабнати не толкова от лута, колкото от самия encounter. Или от това да си от първите с даден achievement/boss kill. А това, за което говориш ти, драги приятелю, са така наречените елитисти, срещани под път и над път. Щом вече единственото нещо, което те радва, е шепа пиксели, и при други обстоятелства в това няма нищо лошо, то е време да смениш играта :wink:

МнениеПубликувано на: Пет Ное 13, 2009 11:23 pm 
Аватар

Кой аз ли ? Ако говориш на мене, много пъти съм казвал че я играя тая игра само заради райда и най вече ама най вече като цяло заради историята .

МнениеПубликувано на: Пет Ное 13, 2009 11:33 pm 
Аватар

Дам.. забравих да кажа, че и историята е една от причините поради които експанжъна фейлна. Като разбрах, че ще убиваме Малигос, направо ми стана лошо... и то Близард каква причина дадоха за война с него... и то все пак тва е Малигос. А и колизеума нещо не се вписва в историята като цяло...

Катаклизъм ще го играя единствено за да видя Детуинг и Ашара. Само ме е страх да не го съсипят.

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Ное 13, 2009 11:43 pm 
Аватар

Е малигос не го трепеш ти...После идва червеното ято и ти помага....А това с малигос и магията се е зародило още от "деня на дракона" книгата......А колизеума си беше супер допълнение с това за строежа и тн и после самия колизеум.....

МнениеПубликувано на: Съб Ное 14, 2009 12:02 am 
Аватар

Въпроса беше, че в "Деня на дракона" накрая Малигос като че си беше наред. Сега изведнъж полудя и кво - война. А с колизеума нещо не виждам самата връзка с историята. Защо изобщо е необходим този колизеум?

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Ное 14, 2009 9:40 pm 
Аватар

Повечето хора смятат ,че Тирион е направил колизеума за да подбере "герои" който да щурмуват Icecrown. Което е глупаво. Може направо да хвърли всички възможни сили и да гледа сеир на по-слабите. Много пъти се е случвало и няма да е странно.
Аз обаче смятам ,че е имал идеята да спре конфликтите м/у Horde и Alliance преди голямата битка. Организира някакви битки помежду им , да се нарадват малко и да си задоволят омразата. Което се оказва неуспешно , понеже те правят въздушен абордаж при нападението на IC. :lol:

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 16, 2015 11:23 pm 
Аватар
Модератор

Търся си добър shadow priest за двойки в gamer-district. Приятно е там, всичко работи - пвп и пве.

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 27 от 27 [ 401 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]