Виж темата - WoW: Wrath Of The Lich King - AnimeS-bg.com
Дата и час: Вто Авг 21, 2018 11:09 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 26 от 27 [ 401 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: WoW: Wrath Of The Lich King
МнениеПубликувано на: Пет Ное 13, 2009 12:36 am 
Аватар

Ахахах Накс е бил труден. ЛОЛ. Още преди да излезе WotLK правехме Накс за 60 левъл за да знаеме тактиките като го направят за 80ти. Не, Малигос не беше труден само 3тата фаза беше по - различна но го убихме бързо. А пък изобщо не ми говори за Алгалон. Правил съм Улдуар без нито един Кийпър на хард мод. WotLK = easy epics for everybody

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Ное 13, 2009 1:27 am 
Аватар

armory да дадеш?

МнениеПубликувано на: Пет Ное 13, 2009 1:54 am 

Safiir написа:
Ама точно това е грешката. Това, че не ти харесва pvp-то в wow не означава, че си зле в пвп-то. Арената в wow е просто скучна. Ако имаше някаква кооперативна отборна игра с цел постигане на някаква цел (както е в батълграундите) щеше да е интересно. В батълграундите дори да губя пак ми е интересно. В арената и да печеля все ми е скучно >< Арената е просто за изключително ограничен кръг от хора. ММОРПГ варианта на counter-strike.

what he said

ps: lolpvefagslol

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Ное 13, 2009 3:22 pm 
Аватар

SHADOWSONG написа:
armory да дадеш?

Не :wink:

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Ное 13, 2009 3:44 pm 
Аватар
Пантсу Мастър

А защо не?

Изображение

I pity the FOO!
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Ное 13, 2009 3:57 pm 
Аватар

А защо да давам? :D Добре облечени Уарлоци колкото искаш ;)

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Ное 13, 2009 4:16 pm 
Аватар
Пантсу Мастър

Ми щото нищо не ти коства. Пък ще даде по-голяма тежест на думите ти.

Изображение

I pity the FOO!
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Ное 13, 2009 4:24 pm 
Аватар

На мен не ми трябва да доказавам, че експанжъна фейлна, защото то си е факт. В предишните постове обясних защо.

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Ное 13, 2009 4:41 pm 
Аватар

Аман от философи... Да в тоя експанжан като излезна тоц-а имаше фрее епици за всички. Колкото до трудноста има си нормал има си и хард модове. Като си такова про хвани плесни един линк да те видим колко хард мода си изринал... Както каза Сафир да си подсилиш тезата.. Не че неможе да плеснеш линк на някой уяден рандом ларлок :lol:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Mihowk те ти един пвефаг :hat:

бтв @bo74o0 на тебе май май не ти остава много време за игри и това те растроива като гледам :(

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Ное 13, 2009 4:51 pm 

Strawberrysan написа:
Аман от философи... Да в тоя експанжан като излезна тоц-а имаше фрее епици за всички. Колкото до трудноста има си нормал има си и хард модове. Като си такова про хвани плесни един линк да те видим колко хард мода си изринал... Както каза Сафир да си подсилиш тезата.. Не че неможе да плеснеш линк на някой уяден рандом ларлок :lol:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Mihowk те ти един пвефаг :hat:

бтв @bo74o0 на тебе май май не ти остава много време за игри и това те растроива като гледам :(

не ми остава щото така съм го решил lol ... просто винаги ми е била funny тая мания да се сравнява кой колко пъти е убил някъф жалък mob или колко му е вързало RNG-то в arena-та във точно оная секунда :o

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Ное 13, 2009 4:58 pm 
Аватар

Strawberrysan написа:
Аман от философи... Да в тоя експанжан като излезна тоц-а имаше фрее епици за всички. Колкото до трудноста има си нормал има си и хард модове. Като си такова про хвани плесни един линк да те видим колко хард мода си изринал... Както каза Сафир да си подсилиш тезата.. Не че неможе да плеснеш линк на някой уяден рандом ларлок

И аз точно тва казвам -.- Експанжъна фейлна заради фрии епици. Аз не споря дали съм правил хард модове, а дали експанжъна е фейлнал. А и като дам линк от армори и ми се видят хард модовете значи съм си доказал тезата?

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Ное 13, 2009 5:14 pm 

Spektr написа:
Strawberrysan написа:
Аман от философи... Да в тоя експанжан като излезна тоц-а имаше фрее епици за всички. Колкото до трудноста има си нормал има си и хард модове. Като си такова про хвани плесни един линк да те видим колко хард мода си изринал... Както каза Сафир да си подсилиш тезата.. Не че неможе да плеснеш линк на някой уяден рандом ларлок

И аз точно тва казвам -.- Експанжъна фейлна заради фрии епици. Аз не споря дали съм правил хард модове, а дали експанжъна е фейлнал. А и като дам линк от армори и ми се видят хард модовете значи съм си доказал тезата?

Бе има вече закво да се кефят и келешите.Зимат някъв епик,утре още 5 и готово.Ама тея същите келеши с тея епици нема да идат да убият алгалон,нали?Ако ходеха да го трепят,наистина щеше да е фейлнал експанжъна.
Близз така са решили да го напраят да могат и тея дето знаят да цъкат 1-2(или 3)копчета и те да дават пари и да се кефят...

PS.Михо,доста си се гиърнал :ok:

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Ное 13, 2009 5:28 pm 
Аватар

Мен ме дразнеше факта, че в Улдуар пача ти си събираш тиер 8/8.5 и следващия пач те пускат head & chest с баджове от хероици. И какво става на практика - Някой тъкмо е дигнал 80 пише LFG HC farm и за 2 дни взима глава и чест. След това тоя същия отива на ВоА и му падат други 2 части от тиера. и кво - аз дето съм се мъчил да го събирам тоя сет толко време се чувствам преебан, че съм хвърлил толко време и усилия да го събирам

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Ное 13, 2009 5:40 pm 

Spektr написа:
Мен ме дразнеше факта, че в Улдуар пача ти си събираш тиер 8/8.5 и следващия пач те пускат head & chest с баджове от хероици. И какво става на практика - Някой тъкмо е дигнал 80 пише LFG HC farm и за 2 дни взима глава и чест. След това тоя същия отива на ВоА и му падат други 2 части от тиера. и кво - аз дето съм се мъчил да го събирам тоя сет толко време се чувствам преебан, че съм хвърлил толко време и усилия да го събирам

Ти ако си събрал от Улдуар всичко,като е пуснат пача вече ще си взел т9 и нагоре...На човек,който е в добра гилдия едва ли го интересува колко души се гиърват от хероици.Не знам колко си играл,но много хора ходят на рейд не за гиър,а просто защото 5-man е скучно да се играе.И с хард модовете е така...много по-тъпо е да биеш Flame Leviathan нa 70mill hp,отколкото на 250mill+ :?

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Ное 13, 2009 5:56 pm 
Аватар

Просто ме дразни факта, че за същия този гиър въпросните играчи полагат нулеви усилия, а аз съм се мъчил.

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 26 от 27 [ 401 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]