Дата и час: Вто Окт 17, 2017 7:04 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 15 от 15 [ 218 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Отоме игрите
МнениеПубликувано на: Чет Апр 20, 2017 10:43 am 
Аватар
Feed you with a kiss

indiegala има някакъв бъндъл с otoge заглавия, кое от кое по-непознати ми...
за тия пари ме съмнява да са нещо впечатляващо, но все пак реших да спомена :D
https://www.indiegala.com/anime

МнениеПубликувано на: Пон Авг 07, 2017 9:51 am 
Аватар
Feed you with a kiss

Cheritz пускат ъпдейт за Mystic Messenger и V вече е playable route :3

МнениеПубликувано на: Чет Авг 17, 2017 5:44 pm 
Аватар

Дам, видях новината.
след като го пуснат пак ще е ММ хайп навсякъде :drop: Имам запас от часовници, така че като дойде времето ще го разцъкам по бързата процедура.
Иначе почти съм изиграла cinderella phenomenon. Въобще не е зле :D Пример за кикстартер който да надминава очакванията ми :)

МнениеПубликувано на: Съб Сеп 09, 2017 10:55 pm 
Аватар

Отдавна не съм писала и основно пристигам, за да се оплача :lol:

Отказах се от Ozmafia – страшна скука. Едвам минах прочита на Caramia и реших, че повече не си заслужава. Прочетох няколко ревюта за играта. Като видях каква е историята реших, че добре съм постъпила като съм се отказала :P

Пробвах и Forbidden Romance: My Butler – красив арт, лесно и бързо се играе. Минах два прочита и се предадох в началото на романса с Kira. Причината е, че историята не ми задържа интереса, даже е досадна, особено в прочита на приятеля от детството.

Опитах и с Love and Romance - A Study of Intimacy – не ми хареса стилът на писане, отегчих се от любовните откъси на книгата, която писателката се опитваше да напише.

Liar! Uncover the Truth – интересна концепция, героинята не е някоя невзрачна и без самочувствие, но на моменти се взима на доста сериозно. Лошото е, че или трябва да плащаш или преди всеки прочит да играеш от мини игрите, за да имаш билети за историята, така че приключих и с тази игра.

C14 Dating – увлекателна история, симпатична героиня, хубав арт, интригуващи любовни интереси и мини игри, които всеки път стават все по-трудни и на пъзелите се разпознава само една комбинация за вярна :doh: Вместо да си почина, докато играя, аз се натоварих допълнително. След като не открих решени всички пъзели, без да се засипя със спойлери, се отказах (никой не го очакваше, нали :mrgreen: ).

Ще погледна Сinderella phenomenon, свалила съм я и се чудих дали да я започна, но след всички неуспехи си помислих, че и нея няма да я бъде :D

Извинявам се за негативния пост :rose:

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 11, 2017 8:40 am 
Аватар
RyuKo FanSubs

Да ти имам (по-скоро нямам :mrgreen: ) късмета с отогетата!
Голяма работа като е негативен поста. Поне ще знаем кое и защо да избягваме. Благодаря за предупреждението! :wink:

Ozmafia-та седеше и чакаше да събера кураж да видя дали няма да стане малко по-интересна напред в прочита (запрях я на средата на Аксел), но явно ще заминава по допирателната. Другите не са ми попадали, но определено ще се заобикалят отдалеч дори и да ми се изпречат. Няма много време за игра, та не смятам да го троша с неврвообразуващи или скучни неща.
Всъщност последната, която преборих е Re:Birthday Song на Honey Bee, защото е с английски пач. За който обича ангсти драмички (като мен), играта е доста сладка и историята грабва, въпреки училищния (пак) сетинг. Каня се скоро да започна и Ayakashi Gohan, която също се сдоби с пач, но засега още не съм я инсталирала.

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 11, 2017 10:14 am 
Аватар
Feed you with a kiss

+1 че е абсолютно ок да се споменава и кога едно заглавие е зле
и без това нямам много време да играя отоме игри, поне да знам как да си оползотворя малкото свободно такова :lol:

Между другото, пуснаха V route-a в ММ
доста е масивен :о

Цитат:
This Route contains the following contents:-

1. 11 days of playtime
2. 7 different Endings
3. Full voiced Visual Novel and Calls
4. New Message and Phonecall Ringtones added
5. V Route Freetalk added.

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 11, 2017 8:07 pm 
Аватар
RyuKo FanSubs

Ох, мале! Всеки герой ли изяжда 11 дена почасово дежурство на телефона? Тъкмо бях започнала да се навивам за втора проба. С този хайп около играта и предвид какви разкошни истории са другите две на Чериц. Може би на следващата отпуска ще се полъжа пак.

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 11, 2017 10:04 pm 
Аватар

Я! Ви взел че излязал. Ама нали съм с iOS ще си почакам още малко.

Абсолютно съгласна за постването на кофти отогета. Не върви да се губи време с всяко заблудено заглавие под слънцето. За съжаление, в момента нямам запас от глупави отогета, но не се и съмнявам че ще се появи нещо :D

Между другото @Ilimana, от тези които изброи на скоро пробвах Liar. На мен що годе ми допадна като идея, но е истина, че героинята... малко прекалява с прагматизма. Идеалният и мъж трябва да печели 10 милиона иени на месец ли, година ли? Да е красив, да няма недостатъци на характера, да има готино семейство, да няма пороци... съвсем скромни очаквания, нали?
Друга игра, която опитах наскоро е тази новата 18+ Fleursword. Купих я за красивите картинки (и факта, че е само доларче) и още не съм я изиграла. Не мяза да е нещо особено, но е СГтата са красиви.

@Kotori, за ММ, ако нямаш часовници ти препоръчвам да видиш, кои чатове можеш да си позволиш да пропуснеш и да съкратих дневната доза дежурене пред телефона. Иначе е прекалено стресиращо...

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 15 от 15 [ 218 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]