Дата и час: Пон Дек 17, 2018 5:30 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 2 от 2 [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Прекрасна коледна елха озари Ню Йорк
МнениеПубликувано на: Съб Дек 04, 2010 2:58 am 

Аз пък не разбирам защо белите трябва да се грижим за добруването на човечеството. Никой не ги бие през ръцете африканците да купуват тези оръжия. Така че децата в Африка могат да се сърдят на бащите и дядовците си, че си нямат друга работа освен да се избиват един друг. Пък като купуват оръжия, ще има кой да им го продаде. Ако не са американци ще са руснаци, французи, германци, китайци - който си поискаш. В света нещата седят така, че когато искаш нещо и имаш пари го получаваш. И позволи ми да се усъмня, че в белите държави ще се вдигнат бунтове ако спрат да продават оръжие на черните ни братя xD

Та да, айде спрете с безсмислените критики. Хората искат да се порадват на коледа и тъй като имат една от най-развитите икономики в света, нищо не им пречи да си купят голяма и хубава елха.

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 04, 2010 12:21 pm 
Аватар
Forsaken Failure

И никой не схвана идеята на поста ми, а именно - прахосват, както винаги, много ресурси, мислейки се за най-най, докато на светът просто не му пука за тях, просто защото си имат свои си проблеми.
Впрочем, писна ми всяка година от всякъде да ни заливат от медиите именно за Ню Йорк и смотаните им елхи и още по-смотаните им звезди, търсещи популизъм, палейки елхата.
И каква е тая мания, едва да се дочака идването на декември, че да се почне с тия "коледни настроения"?
Има цели три седмици! :doh: Някои още от средата на ноември са почнали, сигурно в началото на март ще си махнат окрасата :doh:
Разбирам, че този празник е нирвана за търговците и измамниците (визирам тия с благотворителен характер, които потъват незнайно къде), ама чак дотам, че да погълне всичко около себе си :huff:

МнениеПубликувано на: Съб Дек 04, 2010 1:14 pm 
Аватар
Пантсу Мастър

Thaumaturgist написа:
докато на светът просто не му пука за тях, просто защото си имат свои си проблеми.

Ма и на тях не им пука за света >< Искат да си прекарат готино и си прекарват готино. Какво му е лошото на това?
А като става въпрос за звезди и популизъм виж тази кампания да се забранят коледните песни, която нашите звезди са пуснали.

Изображение

I pity the FOO!
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 04, 2010 1:54 pm 
Аватар

Вижте от каква хубава празнична еличка и тема ДО КАКВО Я ДОКАРАХМЕ .. ние първо .. Защо не помислим за нашите проблеми, като например: Войната по пътищата, бездомните кучета и хора дори и за майките наркоманки, които спят с всеки и оставят няколко месочното си дете даже (бебе) в кофи за отпадаци и храсти, НО не само мяйките, а и бащите са виновни за това .. :bash:

Мислете малко .. бе ХОРА!!!!!!!!!

Последна промяна rawr' на Съб Дек 04, 2010 4:30 pm, променена общо 2 пъти

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 04, 2010 2:21 pm 
Аватар
Forsaken Failure

Сафире, знам я, ето и какво писах в арсбук отностно това:
Цитат:
Цял свят си ги ползват като част от традицията, само ние, като трън в задника на света, недоволстваме. По-скоро тия бездарни актьори си търсят популизъм, искайки промяна. Вярно, че част от песните са комерс, предпочитам класическите, ама чак пък да искат да се махнат... Догодина сигурно ще искат да ползваме сини елхи, а защо не и полумесец на върха, наместо звезда. Егати..

МнениеПубликувано на: Съб Дек 04, 2010 10:28 pm 

Thaumaturgist написа:
И никой не схвана идеята на поста ми, а именно - прахосват, както винаги, много ресурси, мислейки се за най-най, докато на светът просто не му пука за тях, просто защото си имат свои си проблеми.
Впрочем, писна ми всяка година от всякъде да ни заливат от медиите именно за Ню Йорк и смотаните им елхи и още по-смотаните им звезди, търсещи популизъм, палейки елхата.
И каква е тая мания, едва да се дочака идването на декември, че да се почне с тия "коледни настроения"?
Има цели три седмици! :doh: Някои още от средата на ноември са почнали, сигурно в началото на март ще си махнат окрасата :doh:
Разбирам, че този празник е нирвана за търговците и измамниците (визирам тия с благотворителен характер, които потъват незнайно къде), ама чак дотам, че да погълне всичко около себе си :huff:

Малко си противоречиш ми се струва. Обясняваш как на света не му пука за тях, но в същото време продължаваш да коментираш това, че са си сложили елха. Не е като кмета на Ню Йорк да е пратил съобщение до медиите в България да им съобщи за елхата. Те сами са си написали статията, което значи, че очевидно мислят, че на читателите им им пука.

Колкото до коледните настроения, почващи от началото на декември, защо не съм ви видял да критикувате японците, за които коледните подготовки започват в деня след halloween? Просто хората обичат да им е хубаво и весело, а Коледа е една прекрасна предпоставка за това. Ти ако предпочиташ да гледаш града си сив и скучен цяла година с изключение на 2-3 дни, когато са празниците - ок. Но много хора очевидно не предпочитат. Лично аз бих предпочел да гледам София покрита с празнична украса цял месец и няма да имам проблем с това :) Доста по-приятно ми става, когато има светлини и венци и дядо Коледовци наляво надясно, отколкото когато целият град е сив и намръщен, но това си е мое мнение.

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Дек 05, 2010 2:37 am 
Аватар

Vego написа:
Само Батман,падащ отгоре ѝ, липсва.

там съм !

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 10, 2010 5:35 pm 
Аватар

Мен ми е интересно откъде си ги взимат тия огромни елхи. :lol: То ясно, че някъде от планините си ги секат, но не всяка година има големи дървета....

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 16, 2016 10:01 pm 
Аватар

Thaumaturgist написа:
А децата в Африка умират от глад

Ghostbuster написа:
bg_voin - не виждам причина да те интересува, така че защо се заяждаш?
Пост-а ти е бсолютно безсмислен.
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 28, 2016 2:04 pm 
Аватар

bruh...

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 2 от 2 [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]