Дата и час: Пон Сеп 16, 2019 1:18 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 1 от 1 [ 8 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: how about no
МнениеПубликувано на: Нед Юли 14, 2019 10:44 pm 
Аватар

Wind_Falcon написа:
Пак послъгваш нещо велуше.

Последният път, когато говорихме по темата уж не беше...явно си се преструвал леко, за да може да се получи дълбоко интелектуален разговор. (По някаква причина вечно трябва да ти вадя думите с ченгел от устата и да те дабълчеквам...онзи път явно съм пропуснал.)
Та сорсът на лъжата е малко в твоя домейн.

Wind_Falcon написа:
Виж това вече не съм го гледал.

Ми понеже беше успешно сега всички ще го имитират.
Аз не му се впечатлих, защото за по-голям артистичен ефект сменяше стила през две-три минути...понякога в ритъм с музиката, понякога не...ма понеже главен герой е Майлз Моралес всички Пи Си-та сметнаха за свое задължение да изпаднат в див възторг.

MAL-list
 Профил  

Заглавие: Re: Аниме трейлъри и нови анимета
МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2019 4:14 am 
Аватар

velush написа:
Wind_Falcon написа:
Пак послъгваш нещо велуше.

Последният път, когато говорихме по темата уж не беше...явно си се преструвал леко, за да може да се получи дълбоко интелектуален разговор. (По някаква причина вечно трябва да ти вадя думите с ченгел от устата и да те дабълчеквам...онзи път явно съм пропуснал.)
Та сорсът на лъжата е малко в твоя домейн.

Не велуше, пак лъжеш, защото такова нещо никога не съм казвал. Кога ни е бил последния път когато сме говорили за тия неща въобще?

You're more than welcome to post a link to where I've said this (which you won't find, since it doesn't exist).

Ти просто не четеш какво ти пишат, а само това което искаш да чуеш.

Защо ми е въобще да лъжа че съм гледал нещо, и още по-странното, че не съм гледал нещо???

Edit: Сега погледнах и дори аз съм бил направил темата за анимето (10 years ago holy shit I'm getting old), в която и ти си писал :lol: - viewtopic.php?t=44697

МнениеПубликувано на: Сря Юли 17, 2019 12:22 am 
Аватар

Wind_Falcon написа:

You're more than welcome to post a link to where I've said this (which you won't find, since it doesn't exist).

Щом ти обвиняваш в лъжа, ти трябва да докажеш думите си.

Wind_Falcon написа:

Ти просто не четеш какво ти пишат

Ма вие само глупости пишете, защо да си давам зор?

Да, пропуснал съм че ти си направил темата - това лъжа ли е? (А и бая общи неща си написал, как да ги запомни човек?)
В един по-късен разговор ми се фръцна, че не трябвало да те убеждавам да гледаш Люпен...и така и не обясни защо.

Което ни води и до основния въпрос - очевидно не ти пука за френчайза, щом това новото 3D ти е OK.

MAL-list
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 17, 2019 12:54 am 
Аватар

Пак лъжеш велуше. Я прочети отново какво съм написал. ОК ме е на фона на CG грозотии като Бързърк. Да не би ти да предпочиташ графиката на Бързърка?

Иначе добра 2D анимация е ясно че е най-добрия вариант (макар че в днешно време в повечето случаи получаваме грозна дигитална такава за жалост), но конкретно в този случай, трейлърската анимация тип Пиксар не е лоша (отново, спрямо това което можеше да бъде...), и според мен подхожда на Люпенските hijinks.

Другото което е, Люпен за разлика от други франчайзи има 100 анимета и активно правят нови, така че и да осерат 1 не е проблем защото ще има още. Примерно последните няколко филми след A Woman Named Mine Fujiko (и самото аниме) са трепач.

Аз не помня такъв разговор да сме водили за Люпен. И ако е имало нещо такова, съм ти казал че няма смисъл да му убеждаваш защото вече съм бил фен. А може и да ме бъркаш и с някой друг да си говорил. Аз с моя линк доказах че лъжеш, защо ми е да крия че съм го гледал филма след като всеки може да види че това не е така (+ че може да погледне MAL-а ми който въобще не е трудно да се намери).

МнениеПубликувано на: Сря Юли 17, 2019 1:20 am 
Аватар

Wind_Falcon написа:
Пак лъжеш велуше.

The game!

Wind_Falcon написа:
Я прочети отново какво съм написал.

Къф е смисълът?

Wind_Falcon написа:
ОК ме е на фона на CG грозотии като Бързърк. Да не би ти да предпочиташ графиката на Бързърка?

Всичко е добро на фона на 3D Бързърка, дори Kemurikusa. Сравнението ти не ми говори нищо.

Wind_Falcon написа:
Иначе добра 2D анимация е ясно че е най-добрия вариант (макар че в днешно време в повечето случаи получаваме грозна дигитална такава за жалост), но конкретно в този случай, трейлърската анимация тип Пиксар не е лоша (отново, спрямо това което можеше да бъде...), и според мен подхожда на Люпенските hijinks.

Щом имаш отправна система в света на Рупан вече разбирам, какво казваш...и естествено пак не съм съгласен.

Wind_Falcon написа:
И ако е имало нещо такова, съм ти казал че няма смисъл да му убеждаваш защото вече

Да, сега ми се проясни, мрънкането ми е, че си могъл да го кажеш тогава, а не да го караш с недомлъвки.

Wind_Falcon написа:
Аз с моя линк доказах че лъжеш

Така ли, а ами ако просто съм забравил или както сам каза - не съм прочел написаното от останалите в темата?

Wind_Falcon написа:
защо ми е да крия че съм го гледал филма

Аз и не казах че криеш, попитах защо...направих го понеже не съм обърнал внимание и не те помня да си Рупан информиран.

Wind_Falcon написа:
след като всеки може да види че това не е така

За да тръгнеш да проверяваш нещо трябва да се съмняваш в информацията, която вече имаш...аз не знаех, че моята е калпава.

Wind_Falcon написа:
че може да погледне MAL-а ми който въобще не е трудно да се намери

Никога не съм се интересувал от профила ти.

Тааа, какво излъгах тук?

MAL-list
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 17, 2019 4:51 am 
Аватар

velush написа:
Така ли, а ами ако просто съм забравил или както сам каза - не съм прочел написаното от останалите в темата?

Then why the Hell do you jump to conclusions that I've never watched Lupin???
velush написа:
Тааа, какво излъгах тук?

Wind_Falcon написа:
Аз не помня такъв разговор да сме водили за Люпен.

МнениеПубликувано на: Сря Юли 17, 2019 9:09 am 
Аватар

Wind_Falcon написа:
Then why the Hell do you jump to conclusions that I've never watched Lupin???

Щото те водех нелюпенизиран.
Вече те прекатегоризирах, доволен ли си...малко ме съмнява.

Wind_Falcon написа:
Аз не помня такъв разговор да сме водили за Люпен.

Тъй де, забравил си, а може и аз да помня грешно, като с 4K телевизора на Рагнос.

Да приемем за момент, че лъжа. Каква би ми била далаверата от това?
Пари, злато, брилянти, ваучери за World Of Tanks (най-свидното!)?

MAL-list
 Профил  

Заглавие: Re: how about no
МнениеПубликувано на: Нед Юли 21, 2019 3:51 pm 
Аватар
Ecchi Warrior

:lock:

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 1 [ 8 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]