Дата и час: Съб Дек 15, 2018 1:01 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 2 от 5 [ 68 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Как си представяте своите деца?
МнениеПубликувано на: Пет Май 01, 2009 12:14 pm 
Аватар

Изображение
нещо такова май ше се получи ...

МнениеПубликувано на: Пет Май 01, 2009 2:25 pm 
Аватар

evip написа:
Ще имам син,ще го възпитам за сериен убиец,но да има респект към мен,да не ме убие
Ще го науча как никога да не го хванат и след време ще му се кефя(малко разчистване на населението,кеф :jester: )
А,ако имам дъщеря,ще се разочаровам и ще я науча да гледа аниме(сина,и той ако иска)

:peace: ае да правим банда и аз точно това си мислих =))

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 01, 2009 2:47 pm 
Аватар

Темата е наистина много интересна и аз съм се замисляла над въпроса, но не особено сериозно. Все пак човек не знае какво ще стане...
Е, ако имам невероятния късмет да срещна един хубав японец или кореец / или полу-японец, полу-кореец o.O/ , който да ми търпи нрава и да ми готви...Да си родя едни сладки близнаци момченца или само 1 момченце иии да наследят черната коса на баща си /пробабли/ , а от мен да вземат сините очи...Перфе! Да бъдат някакви убер сладки и послушни и ще ги правим фенове на японската и корейската музика! Анимета определено ще присъстват много в обучението и както казаха повечето-уроци по чужди езици още от рано, за да им е по-лесно. Също бих ги записала на уроци по пияно или цигулка и задължително китара, че и пеене може. Накарая ще спретнат една рок банда, а аз ще съм им мениджър. йеее xD Не не знам...Много ме е странно да си мисля за това. Струва ми се някак много далечно като се има на предвид колко много ще си късам задника от учене в бъдеще.. лайк дано всичко, което планувам се осъществи и кажи речи половината ми живот ще си отиде в учене, за да го постигна. Бъдещето е мъгла. Да се надяваме , че ще е светло и щастливо. Във всеки случай ми се иска първо да се реализирам и да съм сигурна в себе си и възможностите си , а не да разчитам почти изцяло на някой друг. Някак би било по-спокойно. :)

МнениеПубликувано на: Пет Май 01, 2009 9:16 pm 
Аватар

Казаха ми, че ще имам близнаци, но аз не искам много. Е ако са няма да ги върна, но не искам. Иначе щели да са момче и момиче с това съм съгласна. Ще ги възпитам отаку, да обичат музика и купони, а нататък ще ги оставя да растат свободни. Искам да имат зелени очи и другото каквото излезе.

МнениеПубликувано на: Пет Май 01, 2009 9:21 pm 
Аватар

Super_Beast написа:
мойте деца ще са тъпи,прости,малоумни ликета щот ще вземат гените на мене скапаният баща,а на майката ще вземат всички отрицателни черти до 1 с това се приключва като цял живот ще се мъча да ги науча как да живеят нормално и да постигат нещо но ест. те ще ме псуват на ум и ще ми теглят една.........АРЕ КРАЙ! :arrow:

дъ сейм

МнениеПубликувано на: Пет Май 01, 2009 9:21 pm 
Аватар

Не мога да разбера как всички сте си втълпили, че аниметата са чудесни средства за възпитание.

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Май 02, 2009 2:02 am 
Аватар

Какви то и да ги замисляте отсега, реалността едва ли ще има много общо. Което е хубаво.

МнениеПубликувано на: Съб Май 02, 2009 7:20 pm 
Аватар

Super_Beast написа:
мойте деца ще са тъпи,прости,малоумни ликета щот ще вземат гените на мене скапаният баща,а на майката ще вземат всички отрицателни черти до 1 с това се приключва като цял живот ще се мъча да ги науча как да живеят нормално и да постигат нещо но ест. те ще ме псуват на ум и ще ми теглят една.........АРЕ КРАЙ! :arrow:

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Ти разби една моя мечта като спря да се правиш на жена. :roll:

=)) =)) =)) =)) =)) =))

Line написа:
Не мога да разбера как всички сте си втълпили, че аниметата са чудесни средства за възпитание.

Амиии в повечето има некаква поука.
Ако изключим факта, че децата ни ще свикнат с мисълта, че Англия ще бъде взривена. (Японците явно не обичат англичани :roll: ) и че "нази лолитата" са мноо шмекси и имат камшици. Както и че "Everi True Pervert has a Nosebleed!" :ying:
Нормално е да съществуват Огромни Роботи. И нормалния цвят на косата е Син или Розов . Некомими-тата съществуват. Винаги когато две каки се збият накрая оствават полу голи :blush: :ying: :ying: :ying:
И накрая но не на последно място (Даже на1-во бих казал) недайси боже децата ни да станат клонинги на Наруто :doh: :doh: :doh: :doh: :doh:
Но иначе да. Аниетата са чудесен начин за възпитание :confused:

:eyes: Гоменн за оффтопика :eyes:

Изображение
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 03, 2009 12:02 am 
Аватар

интересен въпрос.. зависи в каква възраст са и на кой са се метнали.

Ако на мен:
като малки ще са кротки,но ще разглобяват играчките си,ще правят глупости,и ще висят пред телевизора много, ще мрънкат да им купувам боклуци

като порастнат ще станат по мързеливи и от мен,ще си пишат извинителни бележки,ще получават 3ки и 4ки,ще играят видео игри,цъкат интернет
Ще са слабички,ако не спортуват

ако се метнат на жената(и ако е момиченце):
Сигурно ще реве и мрънка много,ще прави каквото си иска

като порастне няма да си затваря устата

абе не знам,ша видим.Кой е казал че искам деца :lol:

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 03, 2009 5:43 am 
Аватар

Цитат:
Как си представяте своите деца?

зле... :arrow: Изображение :arrow: ...end

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Май 07, 2009 12:01 pm 
Аватар

3/4/5 парчета искам,просто обичам децата колкото и нерви да ми вкарват.Болшиството да са мъжки,но ми е все тая честно казано (макар,че няма да мога да издържа в къща пълна само с жени :lol: ).Предполагам,че ще ги възпитавам с дисциплината с която и аз съм отрасъл (армейско семейство ...). :lol: :D

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Май 07, 2009 7:09 pm 
Аватар

то мене коя ще ме земе че да имаме деца (каквито не искам) :lol: но ако случайно стане (0,5% шанс) и жена ми е същата като мене (то иначе няма да се получи), то не ми се мисли какво ще стане :eyes: едно такова зелено :cyclon: с пипала :spider: или поне ще мисли кат такова :lol:

не съвсем сериозно, ако ще се учи от мене не ми се мисли, страшно ще става, най-вече ако не ми наследи пасивния характер то тогава :skull: ... хаос
не мога да предвиждам в детаили за тва няма да завълбавам повече какво ще стане със сигурност, та сега към гадателството

кво мисля да го уча - посочвам всички възможни опции, лоши и добри и не казвам кое да избере, то само ще трябва да реши, работата е там че като всеки ден за много години все се навърта около мене няма как да не избере да точи от най-близкия източник който ще са родителите му
и ако този вариянт стане - ще е pure blood 'таку, най-вероятно ще знае английски и японски (евентуално после още некой азиатски :) ) най-важното е че ще му позволявам всичко, ще е с изчанчен характер, непукист, безотговорен, като върви ще цепи мрака с външноста си (нататуиран яко дори да е момиче :lol: или направо 24/7 косплеър), възможна е появата на странни комплекси, задължително ще слуша метъл, ще е със собствена воля и мислене неповлиян от масата (за това вече специално ще го уча), ще пие от малко, ще изгледа най-много анимета и манги от който и да е човек, гейминга ще му е в кръвта, и най-вероятно за професия ще стане художник или ще play китарата или нещо от сорта

а да - изредих само добрите му черти, нататък ще го оставя на въображението ви :shuriken:

МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 7:38 pm 
Аватар

ехм искам едно дете-момиче или близнаци/чки :lol: за описание по-късно ще мисля, нали и аз самата съм едно голямо дете...

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 7:45 pm 
Аватар

Sparda Dante написа:
Цитат:
Как си представяте своите деца?

зле... :arrow: Изображение :arrow: ...end

Точно нещо такова ми се въртеше в главата :mrgreen:
..................
--------------
..................
Ама се надявам на едно синче и да го напрая комп.спец., а момичето за него незнам нещо архитекта ама да са и двете хубавки :D

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 7:57 pm 
Аватар

crazykitty написа:
ехм искам едно дете-момиче или близнаци/чки :lol: за описание по-късно ще мисля, нали и аз самата съм едно голямо дете...

Голямо си вярно,сто килца чукна ли вече?

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 2 от 5 [ 68 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]