Дата и час: Нед Сеп 22, 2019 12:44 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 1 от 1 [ 15 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Какъв доуджин/манга/аниме/игра/картинка ви впечатли днес
МнениеПубликувано на: Съб Ное 14, 2009 12:39 pm 
Аватар
Пантсу Мастър

Та днеска ми хрумна идеята за тази тема. Предполагам на всеки му се е случвало да си разглежда разни хентаи и да намери някой, който тотално да го издуха. Темата ще е точно за такива неща. Но не трябва само да пускате даденото нещо и толкоз ами трябва и да споделите точно защо толкова ви е харесало. Освен това не става въпрос за някакви лични класации. Трябва да е нещо, което наскоро сте видяли. И пак повтарям - пускайте само нещата, които наистина са ви направили страхотно голямо впечатление. Не само да са ви харесали. Евентуално може да се наложи да се въведе правило за ограничение на бройките мнения на ден ако някой тръгне много да се разписва, но това ще си го реши модератора.

Аз я правя темата та е редно аз да започна с доуджина, който ми направи голямо впечатление днес. Казва се Record of Aldelayd. По-конкретно става въпрос за 6-та глава. Съркъла, на който принадлежи се нарича shuudan bouryoku. Основният член на съркъла е известният манга-ка Мурасаки Шу. Който му е чел мангите със сигурност му е направило впечатление, че набляга основно на ексхибиционизъм, бондидж и тренировки. Този доуджин (доуджина е оригинално произведение) не се различава от останалите му творби. Разказва се за девойката Медина, която пътува с група приятели до столицата на кралството за да потърси помощ за болестта си. А именно - необходимостта й от сперма за да живее >< За съжаление ми липсват в момента първите 3 глави та не знам как я е получила тази болест. Но със сигурност е нещо свързано с лолито дето пътува с тях. Което и отговаря за "тренировките" й.
Конкретно в тази глава това, което ми хареса страшно много като идея е следното - поредната тренировка на Медина представлява вкарването й в един гумен костюм и напълването му догоре със сперма. След което лолито я оставя в една сауна докато не може повече да издържи. След това я изкарва и вместо да й даде вода за си възстанови водата в тялото си изгубена заради сауната, я кара да пие сперма и урина. И след това пак я вкарва в сауната и така в продължение на 3 седмици. След това й обяснява, че всички клетки в човешкото тяло се сменят всеки три седмици и тъй като човешкото тяло се състои от 70% вода, а тя вместо вода е поемала само сперма и урина на практика се получава, че Медина се е превърнала в една буца сперма и урина. Май малко странно го обясних, но мисля схванахте идеята.

Ето го линка - http://rapidshare.com/files/306821550/_ ... ______.rar

За съжаление точно този доуджин от поредицата е с много кофти качество ;/ Ако някой го има в по-добро качество ще е супер ако го сподели ^^

Та тъй...нека някой се престраши да каже какво му е харесало днес.

Изображение

I pity the FOO!
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 14, 2009 2:49 pm 
Аватар
The No-Goodnick

само да те питам... сигурен ли си, че темата е за Връзки, а не за Хентай-а... щото на мене си ми звучи като за Хентай-а :lol:

Профил  

Заглавие: Re: Какъв доуджин/манга/аниме/игра/картинка ви впечатли днес
МнениеПубликувано на: Съб Ное 14, 2009 2:54 pm 
Аватар

Ммм Хентай раздела седи много самотно с тези 3 странички, затова по добре да е там.

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Ное 14, 2009 5:36 pm 
Аватар
Пантсу Мастър

Не съм сигурен :lol: Но реших, че тъй като е на практика тема с линкове и ревюта...по-добре ще да е тук. В смисъл не очаквам да стават някакви дискусии...ма то ще си покаже.

Изображение

I pity the FOO!
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Ное 14, 2009 6:41 pm 
Аватар

Сафире , ти ме лолна , демн , ебати нещата четеш...
Я Я И АЗ КАЖА И АЗ !
http://dox.abv.bg/files/fdw?eid=50321096
Та доужина се разказва за некъв тип дето много харесва майката на най добрия си приятел , та нали нищо особено . Решава да я пита " Тоя парцал мерише ли ти на хлорофор " и некъв почва да я рейпва , само дето приятела му се връща и си праят 3 комбо D: Края ми хареса , не за друго

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 17, 2009 1:57 am 

Safiir написа:
Не съм сигурен :lol: Но реших, че тъй като е на практика тема с линкове и ревюта...по-добре ще да е тук. В смисъл не очаквам да стават някакви дискусии...ма то ще си покаже.

Сори на светлинни години съм от тебе. В сравнение с нещата дето ги четеш моите са като библията.

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 17, 2009 6:58 am 
Аватар
Пантсу Мастър

Е то няма нужда да се пускат само хардкор работи >< Става въпрос за неща, които са те впечатлили. Ако се кефиш на по-лек хентай пак сигурно има нещо, което като го разгледаш и му се радваш супер много.

Изображение

I pity the FOO!
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Дек 15, 2009 10:15 pm 
Аватар

http://dox.bg/files/dw?a=d4a0ec2e6b

един доуджин със Сейла от MSG 0079
Като и казаха че я тренират за ''pot'' през главата ми минаха всякакви глупости, но не и това, което се оказа накрая :hotl:

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юни 05, 2011 10:09 am 
Аватар

http://dox.bg/files/dw?a=98a4f08296 :cold:

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 20, 2011 12:45 pm 
Аватар
Пантсу Мастър

Xes Fantasia на Eroquis. Този съркъл го знам от две-три години и принципно съм ги гледал cg-тата на доуджина, но само от тях изглеждаха доста стандартно. Като му прочетох историята обаче....не че някаква особено интелигентна, но лично мен супер много ме кефи като идея. В общи линии става въпрос за това, че някаква компания разработва мморпг, което се базира на 3-те основни желания - храна, сън и секс. И е наела бета тестъри, които да помогнат за изглаждането на бъговете в ai-то. Тъй като игрането на това мморпг е в стил матрицата понякога съзнанието на играча се отделя от тялото и тялото му изпада в кома. Главната героиня е един бета тестър, с който се е случило точно това. И като остава съзнанието й в играта програмистите я използват като дебъгър с цел да настроят функциите на другите npc-та. Което ще рече, че нон-стоп разни чудовища я изнасилват. Предисторията е разказана в една манга (pdf-а), а основната история е разказана в html стил последователност от текст и картинки. Както казах не е нещо впечатляващо като изпълнение, но самата идея на някои хора може да им бъде много интересна. Лошото е, че ме мързи да я превеждам, така че освен ако не се прояви голям интерес ще си останете с японския текст :(

Ей го линка - http://dox.bg/files/dw?a=dfd2a6e702

Изображение

I pity the FOO!
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 20, 2011 2:32 pm 
Аватар

Интересна идея. Напомня ми доста за .Hack

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 20, 2011 6:12 pm 
Аватар
Пантсу Мастър

Предполагам от там им е дошло наум :lol:

Изображение

I pity the FOO!
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 20, 2011 7:50 pm 

http://www.doujintoshokan.com/read/Kank ... terflies/1

много интересен сюжет

МнениеПубликувано на: Пон Юни 20, 2011 7:57 pm 
Аватар

Изображение

МнениеПубликувано на: Сря Ное 09, 2011 6:20 pm 
Аватар
Пантсу Мастър

Изображение

http://g.e-hentai.org/g/396165/b5f65412e4/

Превода не е идеален, но бива. Честно казано не го знаех този Нозараши, но вчера си наваксах. Лошото (за някои предполагам добро) е, че практически във всичките му доуджини и манги, мацките накрая забременяват. Не са кефя на това, но не ги е нарисувал твърде гнусно. Има и някои скатове, но и те не са супер отвратителни.

Но сега за конкретния доуджин. Тук няма скат, но са с издути кореми накрая. Арта е сууууупер готин. Честно казано рядкост е да се намери доуджин с толкова изчистен и завършен арт. Историята е...елементарна, но като идея е доста интересна. Накратко някакво чиби (не съм чел Медака бокс) им промива мозъците и стават публични тойлетни. Бих предпочел да има повечко странички с Куроками, но и така е супер готино. Определено го препоръчвам. Ако не понасяте бременни просто не четете последните 2-3 страници.

БТВ ВТФ ОМГ КЮКЮМОА!!!!!онеонеоне!111онеилевън!! Що никой не е писал от толкоз време? Тая тема съм я направил да ми намирате готини доуджини, бе ей! :P

Изображение

I pity the FOO!
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 1 [ 15 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]